• GoHome Professional
debeljak Zadnjih 14 dana - GoHome
  • debeljak Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - debeljak Zadnjih 14 dana

  • Za upit "debeljak zadnjih 14 dana" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 1.092 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 510 m2
    • do 640 m2
    • 640 m2 (prosječna površina)
    • barem 640 m2
    • 770 m2
  •  Po cijeni
    • do 12000 eura
    • do 15000 eura (prosječna cijena)
    • do 18000 eura
    • do 153 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DEBELJAK, 800.000 €, 360,00 m2 cca 2220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ova luksuzna kuća smještena je u malom mjestu Debeljak, svega 2 kilometra od mora. Izgrađena je na zemljištu površine 900 m2. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja i kata. U prizemlju je smještena velika kuhinja s blagovaonom, iz kuhinje se izlazi na bočnu terasu na kojoj se nalazi....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 500.000 €, 188,00 m2 cca 2660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U srcu Dalmacije, u Zadarskoj županiji, na rubnim dijelovima Ravnih kotara, 7 km od Zadra, 2,5 km od Sukošana, 7 km od Zračne luke Zadar, neposredno uz brzu cestu?Kalmetinu? koja spaja Zadar sa autocestom A1 smještena je ova prekrasna nekretnina. Vila se sastoji od 4 hotelski dizajnirane....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 650.000 €, 251,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'debeljak zadnjih 14 dana'
96.200 €
72.700 €
99.000 €
  Zemljište, DEBELJAK, 78.000 €, 500,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište smješteno u Debeljaku, na mirnoj i pristupačnoj lokaciji s djelomičnim pogledom na more. Parcela se nalazi 2,2 km od mora i svega 500 m od centra mjesta, što omogućuje ugodan balans između privatnosti i blizine svakodnevnih sadržaja. Zemljište ima....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 90.935 €, 699,50 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zadar - Debeljak, prodaje se građevinsko zemljište od 699,5 m2. Zemljište je pravilnog oblika dimenzija cca. 28m x 24m, prilazna cesta širine 6m, stura i voda pored. SA ZEMLJIŠTA SE PRUŽA POGLED NA MORE!!! Nalazi se na odličnoj lokaciji blizina škole, nogometnog igrališta, trgovine....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 135.000 €, 438,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište s građevinskim projektom i građevinskom dozvolom u Debeljaku / Sukošanu Podaci o objektu Vrsta nekretnine: građevinsko zemljište s projektom i građevinskom dozvolom Lokacija: Debeljak, Općina Sukošan Površina zemljišta: 438 m2 Planirani objekt: stambena dvojna....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 280.000 €, 1828,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajese preljepo građevinsko zemljište u SUKOŠANU / DEBELJAK na uzvišenju s prelijepim panoramskim pogledom na prirodu i more. Svi priključci uz teren voda, struja, telefon Idealno za izgradnju kuće za odmor ili vile s bazenom za vlastio življenje u miru i tišini ili za turistički....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 210.000 €, 1664,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište od 1664 m2 na lijepoj i mirnoj lokaciji okruženo prirodom i zelenilom. Uz zemljište su priključci struje i vode, pravilnog je oblika i ovisnp o željama budućeg vlasnika može se parcelirati na dva ili tri gradilišta što vam osigurava brz povrat investicije.....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 135.000 €, 441,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište s projektom i postupkom ishođenja građevinske dozvole u Debeljaku / Sukošanu Podaci o objektu Vrsta nekretnine: građevinsko zemljište s izrađenim građevinskim projektom Lokacija: Debeljak, Općina Sukošan Površina zemljišta: cca 441 m2 Planirani objekt: moderna....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 110.000 €, 904,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 904 m² s asfaltiranim pristupnim putem nalazi se na mirnoj lokaciji između Sukošan i Debeljak (Lasac, Medići). Zemljište se nalazi izvan naseljenog područja, u okruženju svega nekoliko kuća, što pruža izniman mir, privatnost i osjećaj izdvojenosti od....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 50.000 €, 2892,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište, površine 2892m2. Zemljište je pravokutnog oblika i ima pristupni put. Dimenzije zemljišta su cca.64m x 45m. Vlasništvo1/1. Tražena cijena je17,28€/m2. Sve dodatne informacije na upit. DEBELJAK -Poljoprivredno zemljište 2892m2.

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 181.870 €, 1399,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 83.200 €, 640,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 269.850 €, 1799,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zadar - Debeljak, prodaje se građevinsko zemljište od 1799 m2. . Zemljište posjeduje ishodovanu građevinsku dozvolu i glavni arhitetonski projekt za kuću katnicu od 334,46 m2 sa bazenom i dva pomoćna objekta. Zemljište je pravilnog oblika, ograđeno, prilazni asfaltni put, kompletna....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 181.870 €, 1399,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zadar - Debeljak, prodaje se građevinsko zemljište od 1399 m2. Zemljište je pravilnog oblika dimenzija cca. 28m x 47m, prilazna cesta širine 6m, stura i voda pored. SA ZEMLJIŠTA SE PRUŽA POGLED NA MORE!!! Nalazi se na odličnoj lokaciji blizina škole, nogometnog igrališta, trgovine....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 599.000 €, 164,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderna dvojna kuća s bazenom u Debeljaku / Sukošanu Podaci o objektu Vrsta nekretnine: stambena dvojna kuća s bazenom Mjesto: Sukošan Površina zemljišta: 438 m2 Etaže: prizemlje + 1. kat Oblik krova: moderni ravni krov Bruto površina: cca 202,70 m2 Bazen: cca 34 m2 Vanjski prostor:....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 60.000 €, 728,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Debeljak - Građevinsko zemljište na mirnoj lokaciji Prodaje se građevinsko zemljište na mirnoj lokaciji u Debeljaku. Ovo zemljište L oblika nudi idealnu kombinaciju tišine i prirodnog okruženja, pružajući vam priliku za stvaranje doma iz snova. Savršena lokacija za opuštajući životni....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 800.000 €, 364,07 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se luksuzna vila s bazenom u Debeljaku. Južno je orijentirana, od centra mjesta je udaljena 550 m, a od mora 2,3 km. U pomno uređenom dvorištu ove vile nalazi se grijani bazen od 32 m2. Vila se prodaje namještena i opremljena do posljednjeg detalja! Vila se sastoji od tri....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 750.000 €, 186,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Izuzetno luksuzna vila smjestila se u mirnom Debeljaku, nedaleko od slikovitog Sukošana. Ovaj raskošni dom s bazenom i teniskim terenom pruža vrhunski doživljaj udobnosti i elegancije. Uzimajući u obzir izvanrednu lokaciju blizu Marine Kornati (15km), možete uživati u blagodatima....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 104.000 €, 800,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 590.000 €, 144,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj lokaciji, prirodnom okruženju u naselju Debeljak 2,5 km od mora 3,5 km od Sukošana , 10 km od Zadra te 4 km od autoputa nalazi se prekrasna vila s bazenom u izgradnji. Prekrasno prirodno okruženje s zelenilom i urbanim vilama u susjedstvu ovoj nekretnini daje posebnu vrijednost.....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 410.000 €, 138,89 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasna kuća s velikom okućnicom u Debeljaku kod Sukošana. Dvorište krase bazen, jacuzzi, pergola i roštilj. Kuća se sastoji od suterena i prizemlja. U suterenu površine 28,34 m2 su sauna i kupaonica. U prizemlju su hodnik, kupaonica, kuhinja s blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 600.000 €, 230,00 m2 cca 2610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na iznimnoj lokaciji u Debeljaku prodaje se moderan i luksuzan duplex s fantastičnim pogledom na more i obalu. Svaki duplex je površine 230 m2 i nalaze se na parceli od 880 m2. Zgrada se nalazi na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom, a do prve plaže ( Sukošan) je udaljena tek oko....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 66.555 €, 4437,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Poljoprivredno zemljište pogodno za Eko proizvodnju.

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-24 (od ukupno 24)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com