• GoHome Professional
debeljak 920 m2 - GoHome
  • debeljak 920 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - debeljak 920 m2

  • Za upit "debeljak 920 m2" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 128 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 870 m2 (malo manji)
    • 970 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 10000 eura
    • do 13000 eura (prosječna cijena)
    • do 16000 eura
    • do 135 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DEBELJAK, 128.520 €, 918,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 918 m2 nalazi se u mjestu Debeljak (Općina Sukošan). Nalazi se na odličnoj mikrolokaciji lokaciji, s parcele se pruža prekrasan pogledna more, zadarski kanal i Sukošan, pogled nije moguće blokirati.Nalazi se u građevinskoj zoni izgrađeni dio. Pravilnog....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 102.410 €, 931,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinsko zemljište površine 931 m2, za koje je izrađen idejni projekt za gradnju kuće sa bazenom. Kuća može imati 3 stambene jedinice, 3 garažna parking mjesta i bazen. Katnost: S+P+1. U suterenu su predviđena 3 garažna mjesta, u prizemlju 2 stana i na katu 1 veći stan. Vanjski....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 145.000 € na 126.000 € - 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DEBELJAK, 126.000 €, 932,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 145.000 €
21.04.2026 - 126.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinsko zemljište smješteno u mirnoj i ugodnoj lokaciji, idealnoj za izgradnju obiteljske kuće. Nalazi se u lijepom i tihom naselju s otvorenim pogledom na more, udaljeno svega oko 3 km od obale. Parcela je pravilnog oblika i ima dobar pristupni put, što omogućuje jednostavnu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'debeljak 920 m2'
139.800 €
139.800 €
121.160 €
  Zemljište, DEBELJAK, 121.200 €, 932,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

SUKOŠAN, DEBELJAK - Građevinsko zemljište sa pogledom na more Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u Debeljaku, Sukošan ? savršena prilika za investiciju ili izgradnju obiteljske kuće iz snova. U ponudi su 5 parcela površine 932 m² po cijeni od 135 €/m², kao i dodatnih 13 parcela....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 139.800 €, 932,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se građevinsko zemljište 932 m² u zoni niske gustoće. Teren ima pristup i pravilne dimenzije, pogodno za kuću s vrtom, bazenom ili više stambenih jedinica. Mirna mikrolokacija i visoka razina privatnosti čine ovu parcelu atraktivnom investicijom. Igralište Trgovina Blizina....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 139.800 €, 932,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinsko zemljište površine 932 m² pravilnog oblika i pristupnog puta. Pruža mirno okruženje za život, a teren nudi izvrsne uvjete za projektiranje stambenog objekta. Idealno za one koji traže stabilnu i dugoročnu investiciju. .

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 139.800 €, 932,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Parcela od 932 m² nudi uravnotežen spoj privatnosti i pristupačnosti. Ima uredan pristupni put i smještena je u području koje nudi obilje zelenila i prirode. Teren je ravan i spreman za projektiranje objekta po želji. .

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 139.800 €, 932,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju parcela površine 932 m² s definiranim pristupom i pravilnim oblikom. Smještena u mirnom i prirodom okruženom dijelu, idealna za izgradnju kuće s naglaskom na mir, sigurnost i udaljenost od buke. Odlična orijentacija terena. .

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 139.800 €, 932,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.09.2024.,

www.njuskalo.hr

Sukošan, Debeljak - na prodaju je više građevinskih zemljišta sličnih površina u izgrađenom dijelu građevinskog područja naselja. Zemljišta se nalaze u mirnom, prirodnom okruženju. Cijena: 150 EUR/m2. Vlasništvo je uredno i bez tereta. Sukošan, Debeljak - građevinsko zemljište 932....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 130.480 €, 932,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 932 m2 nalazi se u mjestu Debeljak (Općina Sukošan). Nalazi se na odličnoj mikrolokaciji lokaciji, s parcele se pruža prekrasan pogledna more, zadarski kanal i Sukošan, pogled nije moguće blokirati.Nalazi se u građevinskoj zoni izgrađeni dio. Pravilnog....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 110.000 €, 904,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 904 m² s asfaltiranim pristupnim putem nalazi se na mirnoj lokaciji između Sukošan i Debeljak (Lasac, Medići). Zemljište se nalazi izvan naseljenog područja, u okruženju svega nekoliko kuća, što pruža izniman mir, privatnost i osjećaj izdvojenosti od....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 85.700 €, 951,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Debeljak pored Sukošana. Površina je 951 m2. Nalazi se na mirnoj lokaciji, ali u blizini centra mjesta (trgovina, škola, autobusna stanica, kafići?) pravilnog oblika. Pristup je makadam. Za više informacija molimo kontaktirati agenciju. Sukošan,....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 138.000 € na 119.400 € - 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DEBELJAK, 119.400 €, 885,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 138.000 €
21.04.2026 - 119.400 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 75.000 €, 870,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, DEBALJAK - Građevinsko zemljište 870 m2 Prodaje se građevinski teren pravilnog oblika, dimenzija 17 m x 54 m. Teren se nalazi u mirnom mjestu Debeljak pored Zadra i udaljen je 5 km od plaže u Turnju. Vlasništvo je uredni, infrastruktura u blizini. Poštovani klijenti, agencijska....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 72.700 €, 870,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE POVRŠINE 870 m2 U DEBELJAKU KOD SUKOŠANA Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište površine 870 m2, smješteno u mirnom okruženju Debeljaka, nedaleko od Sukošana. Ovo je izuzetna prilika za investiciju u izgradnju vile s bazenom, pruža vam savršeno mjesto....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 78.000 €, 870,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.09.2025.,

www.njuskalo.hr

DEBELJAK - Na prodaju je građevinsko zemljište 870 m²! Parcela je pravilnog oblika dimenzija cca 56m x 15m, lokacija je mirna i diskretna, a ujedno blizu svih potrebnih sadržaja, što je čini idealnom za gradnju obiteljske kuće ili moderne vile. Pristup zemljištu omogućen je putem....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 75.500 €, 870,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište površine 870 m2, smješteno u mirnom naselju Debeljak, u blizini Sukošana. Ova parcela predstavlja izvrsnu priliku za izgradnju nekretnine prema vašim željama i potrebama. Opis: ? Površina: 870 m2 ? Lokacija: Debeljak, kod Sukošana ? Priključci:....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 78.000 €, 870,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na atraktivnoj lokaciji u mjestu Debeljak(općina Sukošan) udaljeno nepunih 4km od mora i marine Dalmacija. Teren pravilnog oblika ima ukupnu površinu od 870 m2 . Odlična mirna lokacija u blizini svega ali opet izolirana od pogleda idealna je za izgradnju....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 77.812 €, 870,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište u mjestu Debeljak, površine 870m2 , pravilnog oblika, okružena ostalim praznim parcelama. Vlasništvo uredno, 1/1. Za više informacija, dostavu dokumentacije, povjerljivih podataka, fotografija dronom užeg i šireg područja i razgled nekretnine, uz....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 115.000 € na 110.500 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DEBELJAK, 110.500 €, 850,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 115.000 €
18.04.2026 - 110.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

SUKOŠAN, DEBELJAK - Građevinsko zemljište sa pogledom na more Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u Debeljaku, Sukošan ? savršena prilika za investiciju ili izgradnju obiteljske kuće iz snova. U ponudi je parcela površine 850 m² po cijeni od 135 €/m², kao i dodatnih 17 parcela....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 133.000 € na 115.000 € - 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DEBELJAK, 115.000 €, 850,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 133.000 €
21.04.2026 - 115.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 119.000 €, 850,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 850 m2 nalazi se u mjestu Debeljak (Općina Sukošan). Nalazi se na odličnoj mikrolokaciji lokaciji, s parcele se pruža prekrasan pogledna more, zadarski kanal i Sukošan, pogled nije moguće blokirati.Nalazi se u građevinskoj zoni izgrađeni dio. Pravilnog....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 22)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com