• GoHome Professional
debeljak 610 m2 - GoHome
  • debeljak 610 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - debeljak 610 m2

  • Za upit "debeljak 610 m2" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 141 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 580 m2 (malo manji)
    • 640 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 10000 eura
    • do 13000 eura (prosječna cijena)
    • do 16000 eura
    • do 134 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DEBELJAK, 99.000 €, 605,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA - ZEMLJIŠTE S DOZVOLOM - DEBELJAK Prodajemo građevinsko zemljište u Debeljaku (Sukošan). Zemljište ima površinu od 605m2, pravilnog je oblika. Za zemljište je ishođena građevinska dozvola koja je pravomoćna i plaćeni su komunalni doprinosi. Nalazi se u blizini trgovine i škole.....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 120.000 €, 617,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište s projektom za vilu s bazenom ? Debeljak, Sukošan Na prodaju je građevinsko zemljište površine 617 m², smješteno u mirnom dijelu Debeljaka (Sukošan), okruženo modernim vilama. Parcela pravilnog oblika (17 × 37 m) omogućava jednostavno planiranje gradnje. Uz zemljište....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 125.000 €, 617,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište s projektom ? Debeljak kod Sukošana, Hrvatska Opis nekretnine Na prodaju je građevinsko zemljište površine 617 m2 u Debeljaku kod Sukošana, uključujući već izrađen građevinski projekt. Zemljište je idealno za izgradnju moderne obiteljske kuće ili kvalitetne kuće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'debeljak 610 m2'
52.000 €
93.440 €
96.200 €
 
-4%

Promjena cijene sa 80.600 € na 77.700 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DEBELJAK, 77.700 €, 597,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 80.600 €
18.04.2026 - 77.700 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

SUKOŠAN, DEBELJAK - Građevinsko zemljište sa pogledom na more Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u Debeljaku, Sukošan ? savršena prilika za investiciju ili izgradnju obiteljske kuće iz snova. U ponudi je parcela površine 597 m² po cijeni od 135 €/m², kao i dodatnih 17 parcela....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 92.000 €, 640,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.12.2025.,

www.njuskalo.hr

SUKOŠAN - DEBELJAK, građevinsko zemljište od 640 m2!! Na prodaju je teren u mirnom dijelu naselja, u blizini centra mjesta Debeljak. Smješten je u blizini ekskluzivnih vila te pruža savršeni spoj prirodnih ljepota i udobnosti. Zemljište se nalazi unutar izgrađenog dijela građevinskog....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 83.200 €, 640,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište smješteno u Debeljaku, na mirnoj i pristupačnoj lokaciji s djelomičnim pogledom na more. Parcela se nalazi 2,2 km od mora i svega 500 m od centra mjesta, što omogućuje ugodan balans između privatnosti i blizine svakodnevnih sadržaja. Zemljište ima....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 114.345 €, 578,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.08.2024.,

www.njuskalo.hr

U mjestu Debeljak (općina Sukošan) smještenom nedaleko od Zadra prodajemo građevinsko zemljište ukupne površine 1089 m2. Parcela se nalazi u naseljenom dijelu mjesta ,sva infrastruktura je u blizini,a asfaltni put je odmah uz patrcelu.Dokumentacija uredna . Tražena cijena je 105 €/m2.....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 57.000 €, 573,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.09.2024.,

www.njuskalo.hr

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE - SUKOŠAN - DEBELJAK - SUPER CIJENA! Prodaje se građevinsko zemljište 573 m2. Zemljište se nalazi u mirnom dijelu naselja cca 200m od centra mjesta. Teren je očišćeni, poravnani i pripremljeni za gradnju. Na terenu je par starijih maslina te odmah imate svoju....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 53.000 €, 573,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Debeljak, općina Sukošan površine 573 m2. Dimenzije zemljišta su 32 *18m2. Čestica se nalazi unutar izgrađenog dijela građevinskog područja naselja. Čestica se nalazi uz asfaltirani put, koji je u kontaktu s česticom širine više od 5 m što....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 137.000 €, 659,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2025.,

www.njuskalo.hr

DEBELJAK, SUKOŠAN - GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE S GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM! Građevinsko zemljište s pogledom na more i pravomoćnom građevinskom dozvolom za kuću prizemnicu. Teren je pravilnog kvadratnog oblika ukupne površine 659 m2; pristup s ceste. Voda i struja nalaze se neposredno uz teren.....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 85.800 €, 660,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

SUKOŠAN, DEBELJAK - Građevinsko zemljište sa pogledom na more Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u Debeljaku, Sukošan ? savršena prilika za investiciju ili izgradnju obiteljske kuće iz snova. U ponudi je 5 parcela površine 660 m² po cijeni od 140 €/m², kao i dodatnih 12 parcela....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 103.000 € na 89.000 € - 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DEBELJAK, 89.000 €, 660,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.03.2026 - 103.000 €
21.04.2026 - 89.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinsko zemljište smješteno u mirnoj i ugodnoj lokaciji, idealnoj za izgradnju obiteljske kuće. Nalazi se u lijepom i tihom naselju s otvorenim pogledom na more, udaljeno svega oko 3 km od obale. Parcela je pravilnog oblika i ima dobar pristupni put, što omogućuje jednostavnu....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 99.000 €, 660,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se građevinsko zemljište površine 660 m² u mirnom dijelu naselja. Parcela ima pravilan oblik, asfaltirani pristupni put, dostupnu infrastrukturu i nalazi se unutar građevinske zone. Moguća je gradnja obiteljske kuće ili kuće za odmor. Potrebno je blago raskrčivanje terena.....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 99.000 €, 660,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju građevinska parcela površine 660 m² pravilnog oblika. Ima asfaltirani pristupni put, dostupnu infrastrukturu i nalazi se unutar građevinske zone. Teren je stabilan, no potrebno je blago raskrčivanje. Idealno za izgradnju kuće za život ili turistički najam. Mogućnost brze....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 99.000 €, 660,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se pravilna građevinska parcela površine 660 m² u mirnom i povučenom dijelu naselja. Ima asfaltirani pristupni put, dostupnu infrastrukturu te se nalazi unutar građevinske zone. Omogućava izgradnju obiteljske kuće ili objekta za najam. Teren je uredan, no zahtijeva minimalno....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 99.000 €, 660,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju građevinsko zemljište površine 660 m² u tihoj i stabilnoj zoni. Pravilnog je oblika, s asfaltiranim pristupnim putem i svim priključcima potrebnim za gradnju. Smješteno unutar građevinske zone, idealno za obiteljsku kuću ili objekt za odmor. Potrebno je blago pročišćavanje....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 99.000 €, 660,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2024.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA - GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE 660 m2 - DEBELJAK (SUKOŠAN) Na prodaju građevinsko zemljište 660 m2 u Debeljaku, smještenom nedaleko od Sukošana. Ova izvanredna lokacija nudi idealnu kombinaciju mirnog ruralnog okruženja i blizine obale Jadranskog mora. Plaža u Sukošanu udaljena je....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 99.000 €, 660,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.09.2024.,

www.njuskalo.hr

Sukošan, Debeljak - na prodaju je više građevinskih zemljišta sličnih površina u izgrađenom dijelu građevinskog područja naselja. Zemljišta se nalaze u mirnom, prirodnom okruženju. Cijena: 150 EUR/m2. Vlasništvo je uredno i bez tereta. Sukošan, Debeljak - građevinsko zemljište 660....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 85.800 €, 660,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište pov. 660 m2, Debeljak nedaleko Zadra. Pravilnog je, gotovo kvadratnog oblika, a nalazi se u neposrednoj blizini igrališta u Debeljaku. Ima pristupni put. S parcele se vidi more. CIJENA: 130,00 EUR/m2. građevinsko zemljište, pogled na more Građevinsko zemljište....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 92.400 € na 85.800 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DEBELJAK, 85.800 €, 660,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.09.2025 - 92.400 €
25.04.2026 - 85.800 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište s pogledom na more, 660 m2 ? Debeljak, Sukošan Na prodaju je građevinsko zemljište površine 660 m², smješteno u mirnom i uređenom naselju Debeljak, unutar Općine Sukošan. Parcela se nalazi u izgrađenom dijelu građevinske zone, a zahvaljujući povišenom položaju....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 86.000 €, 660,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je 5 IDENTIČNIH građevinskih parcela u mjestu Debeljak, svaka površine 660 m², pravilnog oblika i idealne za gradnju obiteljske kuće, vile s bazenom ili investiciju za turistički najam. - Samo 2 km od mora i centra Sukošana - Mirna i zelena lokacija bez ljetnih gužvi i....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 99.000 €, 660,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište od 660m2 , pravilnog oblika , pogled na more. SVE OSTALE INFORMACIJE NA 0913114227 EMANUEL Građevinsko zemljište, Debeljak, 660 m2.

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 85.000 €, 662,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

SUKOŠAN, DEBELJAK - Građevinsko zemljište 665 m2 na mirnoj lokaciji Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Debeljak pokraj Zadra. Zemljište površine 665 m2 nalazi se u izgrađenom dijelu građevinske zone. Pravokutnog oblika dužine 40 m, te širine 23 m, odnosno 13 m u najužem dijelu.....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 92.400 €, 660,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište, pogled na more, 660 m2!.

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 85.000 €, 665,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

SUKOŠAN, DEBELJAK - Građevinsko zemljište na mirnoj lokaciji Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Debeljak pokraj Zadra. Zemljište površine 665 m2 nalazi se u izgrađenom dijelu građevinske zone. Pravokutnog je oblika dužine 41 m, te širine 20 m, odnosno 12 m u najužem dijelu.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-25 (od ukupno 25)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr