- debeljak

  • Za upit "debeljak" pronađeno 193 nekretnina - prosječna cijena 725 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 610 m2
    • do 770 m2
    • 770 m2 (prosječna površina)
    • barem 770 m2
    • 920 m2
  •  Po cijeni
    • do 10000 eura
    • do 13000 eura (prosječna cijena)
    • do 16000 eura
    • do 135 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DEBELJAK, 130.480 €, 932,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 932 m2 nalazi se u mjestu Debeljak (Općina Sukošan). Nalazi se na odličnoj mikrolokaciji lokaciji, s parcele se pruža prekrasan pogledna more, zadarski kanal i Sukošan, pogled nije moguće blokirati.Nalazi se u građevinskoj zoni izgrađeni dio. Pravilnog....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 99.000 €, 660,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište od 660m2 , pravilnog oblika , pogled na more. SVE OSTALE INFORMACIJE NA 0913114227 EMANUEL Građevinsko zemljište, Debeljak, 660 m2.

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 193.950 €, 1293,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište od 1293m2 , pravilnog oblika , pogled na more. SVE OSTALE INFORMACIJE NA 0913114227 EMANUEL Građevinsko zemljište, Debeljak, 1293 m2.

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 250.000 €, 1486,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište 1486 m2 na mirnoj i tihoj lokaciji, sa pogledom na more u Debeljaku ! Idealno za gradnju obiteljske kuće ili ville za odmor ! Građevinsko zemljište 1486 m2 s pogledom na more. DEBELJAK, SUKOŠAN.

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 83.200 €, 640,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište smješteno u Debeljaku, na mirnoj i pristupačnoj lokaciji s djelomičnim pogledom na more. Parcela se nalazi 2,2 km od mora i svega 500 m od centra mjesta, što omogućuje ugodan balans između privatnosti i blizine svakodnevnih sadržaja. Zemljište ima....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 269.850 €, 1799,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zadar - Debeljak, prodaje se građevinsko zemljište od 1799 m2. . Zemljište posjeduje ishodovanu građevinsku dozvolu i glavni arhitetonski projekt za kuću katnicu od 334,46 m2 sa bazenom i dva pomoćna objekta. Zemljište je pravilnog oblika, ograđeno, prilazni asfaltni put, kompletna....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 181.870 €, 1399,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zadar - Debeljak, prodaje se građevinsko zemljište od 1399 m2. Zemljište je pravilnog oblika dimenzija cca. 28m x 47m, prilazna cesta širine 6m, stura i voda pored. SA ZEMLJIŠTA SE PRUŽA POGLED NA MORE!!! Nalazi se na odličnoj lokaciji blizina škole, nogometnog igrališta, trgovine....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 173.185 €, 1823,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 1600 m2 smješteno u Debeljaku, Sukošan, predstavlja izvanrednu priliku za ulaganje u perspektivnom području. Parcela je namijenjena za gradnju, što omogućuje razvoj raznih stambenih ili drugih objekata u skladu s važećom urbanističkom namjenom. Njena....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 172.425 €, 1815,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 1815 m2 smješteno u naselju Debeljak, Sukošan, nudi izvanrednu priliku za ulaganje ili razvoj. Parcela se prodaje i namijenjena je gradnji, što je čini prikladnom opcijom za investitore, obitelji ili poduzetnike koji traže zemljište s jasnom namjenom.....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 295.000 €, 138,00 m2 cca 2140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća površine 138 m2 izgrađena krajem 90-ih godina. Kuća se nalazi na građevinskom zemljištu s južne strane glavne ceste u Debeljaku. Teren ima ukupno 1382 m2, ograđen je, pravilnog oblika, u mirnom i atraktivnom dijelu, samo 200 metara udaljen od centra Debeljaka (škole....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 80.000 €, 517,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem zemljiste velicine 517m2 na kraju gradevinske zone s pogledom na more. Lokacija zemljista google maps (44.0470159, 15.3571560) Direktna prodaja nema agencijske provizije. Građevinsko zemljište, Debeljak, 517 m2.

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 410.000 €, 139,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća neto površine 139.25m2 izgrađena na zemljištu površine 699m2 u Debeljaku. Kuća se sastoji od dvije etaže: suterena i prizemlja. U suterenu površine 28.34m2 je smještena sauna. Prizemlje površine 110.91m2 sa sastoji do terase, hodnika, spremišta, kuhinje+blagovaonice+dnevnog....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 599.000 €, 164,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderna dvojna kuća s bazenom u Debeljaku / Sukošanu Podaci o objektu Vrsta nekretnine: stambena dvojna kuća s bazenom Mjesto: Sukošan Površina zemljišta: 438 m2 Etaže: prizemlje + 1. kat Oblik krova: moderni ravni krov Bruto površina: cca 202,70 m2 Bazen: cca 34 m2 Vanjski prostor:....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 800.000 €, 364,07 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se luksuzna vila s bazenom u Debeljaku. Južno je orijentirana, od centra mjesta je udaljena 550 m, a od mora 2,3 km. U pomno uređenom dvorištu ove vile nalazi se grijani bazen od 32 m2. Vila se prodaje namještena i opremljena do posljednjeg detalja! Vila se sastoji od tri....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 80.300 €, 730,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE ? SUKOŠAN (DEBELJAK) Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Debeljak, općina Sukošan. Površina zemljišta iznosi 730 m2. Zemljište se nalazi u građevinskoj zoni. Pogodno za izgradnju obiteljske kuće ili kuće za odmor na mirnoj lokaciji. Udaljenost....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 84.260 €, 766,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 766 m2 smješteno je u naselju Debeljak, Sukošan. Ova parcela nudi izvanrednu priliku za ulaganje zahvaljujući svojoj lokaciji i namjeni. Zemljište se nalazi unutar građevinske zone, što omogućuje realizaciju različitih projekata u skladu s važećim prostornim....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 77.812 €, 870,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište u mjestu Debeljak, površine 870m2 , pravilnog oblika, okružena ostalim praznim parcelama. Vlasništvo uredno, 1/1. Za više informacija, dostavu dokumentacije, povjerljivih podataka, fotografija dronom užeg i šireg područja i razgled nekretnine, uz....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 104.000 €, 800,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 590.000 €, 144,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj lokaciji, prirodnom okruženju u naselju Debeljak 2,5 km od mora 3,5 km od Sukošana , 10 km od Zadra te 4 km od autoputa nalazi se prekrasna vila s bazenom u izgradnji. Prekrasno prirodno okruženje s zelenilom i urbanim vilama u susjedstvu ovoj nekretnini daje posebnu vrijednost.....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 43.000 €, 780,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.08.2025.,

www.njuskalo.hr

GORICA - prodaje se građevinsko zemljište od 780 m2! Nalazi se u mirnom dijelu naselja koje je udaljeno samo 500 m od centra mjesta Gorica, a u neposrednoj blizini se nalazi priključci za struju i vodu te asfaltni put. Zemljište je pravilnog oblika. Dimenzije zemljišta su 24 x 30....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 410.000 €, 138,89 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasna kuća s velikom okućnicom u Debeljaku kod Sukošana. Dvorište krase bazen, jacuzzi, pergola i roštilj. Kuća se sastoji od suterena i prizemlja. U suterenu površine 28,34 m2 su sauna i kupaonica. U prizemlju su hodnik, kupaonica, kuhinja s blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 168.000 €, 1400,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.bova.hr

Sukošan - Debeljak .

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 92.400 €, 660,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište, pogled na more, 660 m2!.

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, Na upit, 350,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prekrasna vila u Debiljaku nudi izvanrednu priliku za one koji žele živjeti u mirnom okruženju, okružen zelenilom i prekrasnim pogledom na more. Ova moderna vila ima sve što je potrebno za udoban i luksuzan život, uključujući bazen, pomoćni objekt za druženje i predivnu terasu s pogledom....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 66.555 €, 4437,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Poljoprivredno zemljište pogodno za Eko proizvodnju.

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 169-193 (od ukupno 193)

<< <1 2 3 4 5> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr