- crozilla tržnica

  • Za upit "crozilla tržnica" pronađeno 1 425 nekretnina - prosječna cijena 2.987 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ROVINJ, 365.000 €, 77,00 m2 cca 4740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Rovinj, Istra Elegantan 2SS+DB stan u blizini centra i plaža 77,55 m potpuno obnovljenog stambenog prostora Smješten u mirnoj, tihoj ulici samo 3 minute hoda od Rovinjskog centra i najljepših plaža, ovaj moderni stan predstavlja savršen spoj udobnosti, kvalitete i atraktivne lokacije.....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 225.000 € na 210.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAPREŠIĆ, 210.000 €, 95,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 225.000 €
07.03.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se lijep, kompletno namješten stan u Zaprešiću na trećem katu stambene zgrade bez lifta. Stambena površina stana rasprostire se na: u prizemlju - kuhinja, blagovaona i dnevni boravak i na katu - tri spavaće sobe, kupaonica sa tušem, te spremište. Ukupna površina stana iznosi....

 
 
 
  Kuća, NOVIGRAD, 1.100.000 €, 190,00 m2 cca 5790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien prodaje kuću u Novigradu na jedinstvenoj lokaciji s prekrasnim pogledom na more i maslinike. Ova vila se nalazi 3 km od centra grada Novigrada i 4 km od prekrasno uređenih prirodnih plaža. Posebnost ove vile je po tome što se nalazi na zemljištu površine 4000m2,....

 
 
 
  Stan, PRIVLAKA, 325.000 €, 94,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Zadar, Privlaka, Škrapavac, luksuzno opremljen dvosoban stan s vrtom površine 94,97m2.Stan se nalazi u prizemlju moderne stambene zgrade s ukupno 5 jedinica na odličnoj lokaciji udaljen svega 80m od prve plaže.Sastoji se od dvije spavaće sobe, dvije kupaone, dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 218.537 €, 47,00 m2 cca 4650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.08.2024.,

www.crozilla.com

Projekt Sisplac smješten je na jednoj od najboljih lokacija u Puli. U neposrednoj blizini nalazi se tržnica, škola, gradski bazen, ljekarna, market, vrtići, restorani, autobusna stanica te najveći trgovački centar u Puli Max City, koji je udaljen svega 800 m. U ponudi stanovi u novom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 210.000 €, 54,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ZAGREB, TREŠNJEVKA - Udoban građanski stan na mirnoj lokaciji Na izvrsnoj lokaciji u samom srcu Trešnjevke, u mirnoj ulici svega nekoliko koraka od tramvajske stanice Remiza, nalazi se dvosoban stan smješten u potkrovlju manje stambene zgrade novije gradnje. U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bili Brig, 315.000 €, 84,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien predstavlja: Elegancija u srcu Zadra ? Osunčan i renoviran stan 84 m² Zadar Poluotok ? Renoviran stan 84 m², 2 spavaće sobe, 3. kat ? Pogled na zvonik, južna orijentacija, sunčano i šarmantno U srcu povijesnog Zadra, unutar kamenih okvira stoljetne arhitekture, smjestio....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 238.000 €, 74,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodajemo stan u centru Rijeke, na frekventnoj lokaciji u blizini svih sadržaja (Korzo, tržnica, marine). Stan od 74m2, koji se sastoji od hodnika, kuhinje i blagovaone, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, WC i kupatilo. Stan je adaptiran 2018. godine, a nalazi se na četvrto katu.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 199.000 €, 54,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

PRODAJE SE stan na 4. katu u zgradi kvalitetne gradnje u Čileanskoj ulici, u mirnom i zelenom kvartu u Gajnicama. Osnovne informacije Lokacija: Čileanska ulica, Gajnice ? zapadni dio Zagreba Kat: 4. kat (zgrada s liftom) Orijentacija: zapad ? jugozapad (svjetao i topao stan) Tlocrt:....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 302.001 € na 306.199 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAPREŠIĆ, 306.199 €, 83,00 m2 cca 3690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 302.001 €
02.05.2026 - 306.199 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

ZANEA ? A place to call home Trosoban Penthouse S32B na trećem (uvučenom) katu, 83,89 m2 Kupnja direktno od investitora ? kupac NE plaća agencijsku proviziju! Novi stambeni projekt ZANEA - mjesto gdje se suvremena gradnja, promišljena arhitektura, kvalitetni materijali i oprema te....

 
 
 
  Najam, Kuća, OPATIJA, Centar, 850 €, 45,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OPATIJA, CENTAR - 45m2 uređeni stan za dugoročni najam u centru Opatije Za dugoročni najam nudimo stan u centru Opatije, samo 50 metara od mora i šetnice Lungomare. Stan se nalazi u privatnoj kući koja je dobro održavana u neposrednoj blizini poznate tržnice Opatija. Drugim riječima,....

 
 
 
  Kuća, RIJEKA, Zamet, 325.000 €, 93,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.crozilla.com

Manor predstavlja 3S+DB stan smješten u mirnom dijelu zapadnog Zameta, ukupne površine 81 m. Ova nekretnina zauzima cijelu etažu kuće i nudi idealne uvjete za obiteljski život. Stan je odličnog rasporeda, a sastoji se od hodnika, kuhinje, blagovaonice, udobnog dnevnog boravka te četiri....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 330.000 € na 295.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Sušak, 295.000 €, 85,00 m2 cca 3470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 330.000 €
28.02.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

EKSKLUZIVNA NEKRETNINA U SRCU RIJEKE 95 m S GALERIJOM Rijetkost na tržištu. Stan s karakterom, visinom i pogledom koji se ne pojavljuje često. U samom centru grada nalazi se ova iznimna, arhitektonski posebna nekretnina koja se izdvaja svojom autentičnošću, prozračnošću i dojmljivim....

 
 
 
  Najam, Stan, ZAGREB, Dubrava, 1.000 €, 55,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

U ponudi je kompletna zgrada u Trnovčici (Gornja Dubrava), namijenjena isključivo dugoročnom najmu. Sastoji se od 6 zasebnih, potpuno novouređenih stanova, svaki površine 55 m, savršenih za 2 5 osoba. Svaki stan uključuje: 2 spavaće sobe kuhinju s pločom za kuhanje i hladnjakom kupaonicu....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 289.000 €, 138,00 m2 cca 2090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Remax Centra Nekretnina iz svoje ponude izdvaja komforan dvoetažan stan u srcu Trnovčice. Stan površine 113 m2 se nalazi na drugom i trećem katu kuća u nizu. Cijeli kompleks je građen 1987 godine za potrebe generala tadašnje vojske. Na donjoj razini se nalazi dnevni boravak s izlazom....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 196.750 € na 212.490 € - 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SLAVONSKI BROD, 212.490 €, 78,00 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 196.750 €
23.03.2026 - 212.490 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

STAN S18 | 79 m² | 3. kat | Trosoban Ekskluzivno u ponudi ? samo kod nas! Predstavljamo trosoban stan površine 78,70 m², smješten na trećem katu moderne stambeno-poslovne zgrade s liftom, na atraktivnoj lokaciji u samom središtu Slavonskog Broda. RASPORED: Stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 349.000 €, 90,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

CRIKVENICA - Luksuzan trosoban stan u centru Crikvenice 100 m od plaže Posredujemo u prodaji modernog i luksuzno uređenog trosobnog stana smještenog u samom centru Crikvenice, svega 100 metara od mora i plaže. Stan se nalazi u potkrovlju, što mu daje poseban šarm, dodatnu privatnost....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 473.000 €, 116,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Rijeka ? Ekskluzivan stan u samom centru, prvi red do mora, uz buduću ACI marinu Porto Baroš Na prodaju je prostran, klasičan trosobni stan površine 116,89 m², smješten na petom katu stambene zgrade u samom srcu Rijeke, na jedinstvenoj lokaciji ? prvi red do mora. Ova nekretnina nudi....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 300.000 €, 120,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Tradicionalna kamena kuća smještena na odličnoj lokaciji u centru grada nedaleko od Šibenika. Kuća se prostire na tri kata s velikom krovnom terasom s pogledom na grad i park. Prizemlje se trenutno koristi kao konoba, ali bi se moglo prenamijeniti u poslovni prostor. Na prvom i drugom....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 221.424 €, 51,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.08.2024.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 799-818 (od ukupno 818)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu