• GoHome Professional
crozilla renoviran do 110 m2 s garažom - GoHome
  • crozilla renoviran do 110 m2 s garažom - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - crozilla renoviran do 110 m2 s garažom

  • Za upit "crozilla renoviran do 110 m2 s garažom" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 2.955 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosječna cijena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, OPATIJA, Centar, 620.000 €, 108,00 m2 cca 5740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OPATIJA, CENTAR - stan u centru od 108 m2, drugi red do mora s garažom i parkirnim mjestom Iz DUX ponude izdvajamo posebnu nekretninu. Stan se sastoji od tri spavaće sobe, dvije kupaonice, garderobe, prostranog dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinje. Jedna spavaća soba ima vlastitu....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Brajda, 330.000 €, 107,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se luksuzan, potpuno renoviran stan na 3. katu od 107 m², s pripadajućom garažom od 17 m² Ovaj vrhunski uređen stan pruža savršen spoj komfora, funkcionalnosti i moderne estetike. Renoviran je prije godinu i pol, što garantira da je sve u izvrsnom stanju i spremno za useljenje.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 485.000 €, 104,00 m2 cca 4660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

Za sve informacije i dogovor termina razgleda: Lidija Matijević 095 3721 999 EKSKLUZIVNO SAMO U Dogma nekretnine Luksuzan četverosoban stan u Nemetovoj, s bazenom i garažom Na jednoj od najpoželjnijih i najmirnijih zagrebačkih lokacija, u Nemetovoj ulici, u neposrednoj blizini okretišta....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'crozilla renoviran do 110 m2 s garažom'
289.000 €
266.000 €
265.000 €
  Kuća, ZAGREB, Sigečica, 250.000 €, 110,00 m2 cca 2270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

Sigečica potpuno renovirana prizemnica s garažom, okućnicom i potencijalom za dodatni kat, na odličnoj lokaciji blizu tramvaja. Nekretnina se sastoji od prizemlja i tavana, a jedini stan u kući površine je cca 70 m i sastoji se od tri spavaće sobe, dvije kupaonice s WC-om te kuhinje....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 330.000 €, 109,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se trosoban stan s garažom u širem centru grada, udaljen približno 600 metara od strogog centra, tržnice i ribarnice. Stan se nalazi na trećem katu održavane zgrade u mirnoj ulici. Ukupna neto površina stana iznosi 96,36 m2, dok s pripadajućom garažom površine 13,38 m2 ukupna....

 
 
 
  Apartman, BIBINJE, 450.000 €, 100,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se apartman sa garažom,drugi red od mora u mirnom,zapadnome dijelu mjesta Bibinje.Nalazi se u drugome redu od mora i zgrada u kojoj se nalazi ,ima i privatan pristupni put do plaže.Stanu pripada i garaža veličine 17,10 m2 koja je trenutno pretvorena u studio za iznajmljivanje.Uz....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 180.000 €, 90,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

POKUPLJE, PETRINJA - Komplet renovirana kuća s garažom Novo uređena kuća s novom unutarnjom i vanjskom stolarijom, potpuno novom kuhinjom i moderno uređenom kupaonicom. Kuća se sastoji od dvije spavaće sobe i prostranog dnevnog boravka, idealnog za ugodan obiteljski život. Uz kuću....

 
 
 
  Kuća, BERETINEC, 115.000 €, 85,00 m2 cca 1350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Črešnjevo | Obiteljska kuća 85 m2 + podrum 30 m2 + garaža za 2 auta | Zemljište 601 m2 | 10 minuta od Varaždina | Kompletno namještena Nekad je pravi dom onaj koji ne tražite dugo ? nego onaj koji prepoznate čim ga vidite. Obiteljska kuća od 85 m2 u mirnoj ulici Črešnjeva, svega deset....

 
 
 
  Stan, KRIŽEVCI, 195.000 €, 82,00 m2 cca 2380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Stan s garažom, parkirnim mjestom, velikim podrumskim spremištem i dijelom dvorišta Prodaje se potpuno namješten i opremljen stan obračunske jedinice 82,5 m² u zgradi u samom centru Križevaca, orijentacije istok?zapad, smješten na 1. katu (bez lifta). Sastoji se od: ? dvije spavaće....

 
 
 
  Najam, Stan, ZAGREB, Maksimir, 900 €, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

NOVOUREĐENO ! PRVO KORIŠTENJE NAKON CJELOVITOG UREĐENJA ! Promijenjene su sve instalacije, vode, el. energija, odvodnje, grijanja- novi kondenzacijski bojler, prozori, keramika, sanitarije, optički kabelnajmoprimac sam bira operatera po osobnom izboru. NAJAM STANA ZA URED, Salon....

 
 
 
  Apartman, VIR, 235.000 €, 80,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se apartman s garažom na odličnoj lokaciji svega 250 m od mora a u neposrednoj blizini trgovine, restorana, pekare i sličnih sadržaja. Apartman se nalazi u prizemlju dvojnog objekta sa ukupno dvije stambene jedinice. Ima neto površinu 80 m2 te se sastoji od ulaznog prostora,....

 
 
 
  Kuća, MARČANA, 290.000 €, 75,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.crozilla.com

Kuća, prodaja, Marčana. Na prodaju je prekrasna dvojna kuća s bazenom, smještena u mirnom okruženju zelenila i prirode. Kuća, renovirana 2020. godine, površine 60 m (terasa od 34m2 koja se može zatvoriti i legalizirana je kao dio stambenog prostora), s dodatnom garažom od 19 m i prostranim....

 
 
 
  Stan, KRK, 311.000 €, 70,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se u potpunosti namješten stan s garažom u stambenoj zgradi na izvrsnoj lokaciji u Gradu Krku. Stan površine oko 70 m² smješten je na prvom katu zgrade, do kojeg vodi dvadesetak stepenica, a zahvaljujući orijentaciji na dvije strane zgrade i pogledu prema sjeveroistoku, stan....

 
 
 
  Najam, Poslovni prostor, ŠIBENIK, 1.000 €, 60,00 m2 cca 17 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Daje se u dugoročan najam poslovni prostor u centru grada ukupne površine 60 m2. Dodatno prostor raspolaže vlastitom garažom površine 90 m2 i vanjskim parkingom za još 2 automobila što je jedna od najvećih prednosti na ovoj lokaciji. Prostor je uredan, renoviran, lijepo održavan.....

 
 
 
  Najam, Stan, ZAGREB, Črnomerec, 1.100 €, 57,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.crozilla.com

Opis www.biliskov.com ID15649 Zagreb,Črnomerec Iznajmljujemo moderno uređen stan u centru Zagreba, Črnomerec, površine 57 m, s garažom. Stan se sastoji od prostrane kuhinje i blagovaonice, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupaonice, lođe i hodnika. Stan je renoviran 2023. godine, te....

 
 
 
  Kuća, POLAČE, 389.000 €, 120,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća s bazenom u Polači, smještena u mirnom dijelu mjesta. Izgrađena je 1999. na zemljištu površine 680 m, renovirana 2017. Stambena površina od oko 120 m raspoređena je na prizemlje i kat. Prizemlje se sastoji od kuhinje s blagovaonom, dnevnog boravka, spavaće sobe, hodnika....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 550.000 € na 520.000 € - 13.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Maksimir, 520.000 €, 120,00 m2 cca 4330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.09.2025 - 550.000 €
13.04.2026 - 520.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.10.2024.,

www.crozilla.com

Zagreb, Maksimir lijepa, netom renovirana trosobna kuća u nizu s malim vrtom na izvrsnoj, mirnoj mikrolokaciji na Lašćini u Maksimiru.Površine 120 m2 s dvorištem i manjim vrtom te garažom površine 10 m2 (5). Proteže se kroz 2 etažePrizemlje: ulazni prostor, gostinjski toalet, dnevni....

 
 
 
  Kuća, MALINSKA, 599.000 €, 120,00 m2 cca 4990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

MALINSKA - SAMOSTOJEĆA AUTOHTONA KUĆA S NJEGOVANOM OKUĆNICOM I GARAŽOM U ponudu smo dobili iznimnu nekretninu u blizini centra i mora koja pruža potpunu intimu. Kuća površine 120 m2 sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi gostinjski toalet, spremište, dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, SIBINJ, 134.000 €, 120,00 m2 cca 1120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

SLOBODNICA, Slavonski Brod - na mirnoj i ugodnoj lokaciji prodaje se kompletno renovirana obiteljska kuća neto površine 62 m² (bruto 120 m²) s pomoćnim objektima i garažom. Kuća se sastoji od ulaza, hodnika, dnevnog boravka, kuhinje i dvije spavaće sobe. Postoji mogućnost dodatnog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 191.000 €, 50,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Stan je smješten u Rokićima, nedaleko od grada Šibenika. Ova lokacija može biti vrlo privlačna zbog blizine grada, što olakšava pristup trgovinama, restoranima, školama i drugim sadržajima. Stan ima ukupno 50 m2 stambenog prostora, što može....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 212.000 €, 48,00 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.04.2026.,

www.crozilla.com

ZAGREB, MAKSIMIR - Top lokacija + mir + renovacija 2026 stan spreman za useljenje Na prodaju je kompletno renoviran stan smješten na jednoj od najpoželjnijih mikrolokacija u neposrednoj blizini Kvaternikovog trga, koja pruža savršen spoj urbanog života i mira. Riječ je o izuzetno....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr