crozilla najnovije nenamješten - GoHome
  • crozilla najnovije nenamješten - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - crozilla najnovije nenamješten

  • Za upit "crozilla najnovije nenamješten" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 260.000 €, 52,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaje se uređen i namješten stan u Puli, smješten na 2. katu stambene zgrade, ukupne površine 51,82 m. Stan se sastoji od ugodnog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice te balkona koji pruža dodatni prostor za opuštanje. Zahvaljujući funkcionalnom....

 
 
 
  Kuća, TISNO, 449.000 €, 132,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

?? POSEBNA PRILIKA ?? TISNO - Na prodaju jedinstvena kuća na iznimnoj lokaciji u Tisnom, smještena na mirnom brijegu okruženom borovom šumom i mediteranskim zelenilom. Ova posebna nekretnina oduševljava predivnim, otvorenim pogledom na zaljev i mjesto Tisno, pružajući potpuni osjećaj....

 
 
 
  Kuća, MEDULIN, 1.350.000 €, 212,00 m2 cca 6370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Predstavljamo vam modernu vilu u izgradnji s otvorenim pogledom na more, smještenu samo 300 metara od plaže, u mirnom i atraktivnom dijelu naselja. Ova ekskluzivna nekretnina pruža savršen spoj luksuza, funkcionalnosti i vrhunskog dizajna. Karakteristike nekretnine: Potpuno opremljena....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stupnik, 150.000 €, 47,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Zagreb! Stupnik! Prodaje se moderan stan s balkonom u novogradnji u mirnom dijelu Gornjeg Stupnika ? novi projekt od ukupno 18 stanova! Stan se nalazi u novom projektu koji obuhvaća tri manje stambene zgrade, svaka sa svega 6 stanova, raspoređenih kroz prizemlje i dva kata. Površina....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 157.000 €, 42,31 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju su kompletno renovirani i moderno uređeni apartmani u manjoj stambenoj zgradi koja broji ukupno šest jedinica. Svaka jedinica prodaje se potpuno namještena, spremna za korištenje bez dodatnih ulaganja, s naglaskom na funkcionalan raspored i ugodan boravak. Stambena jedinica....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Vrapče, 220.000 €, 53,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se potpuno namješten i odmah useljiv stan površine 53 m² u Vrapču, smješten na 4. katu uredne zgrade iz 2007. godine s liftom. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka, odvojene spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice i lođe. Orijentacija jugoistok....

 
 
 
  Kuća, STON, 525.000 €, 140,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Potpuno namještena luksuzna vila s pet spavaćih soba i bazenom ? Hodilje, Pelješac Probudite se uz miris soli i blagi povjetarac koji donosi svježinu Malostonskog zaljeva izravno u vaše spavaće sobe. Ova nekretnina nije samo kuća na moru, već rijetka prilika da posjedujete mir koji....

 
 
 
  Kuća, MEDULIN, 630.000 €, 126,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

U zatvorenom i izuzetno mirnom kompleksu u Volmama nalazi se ekskluzivna vila koja predstavlja spoj moderne arhitekture, vrhunske opreme i potpune privatnosti. Kompleks se sastoji od tri vile koje dijele elegantno uređeni zajednički bazen, čime se postiže rijetka kombinacija luksuza....

 
 
 
  Kuća, DUBROVNIK, 3.500.000 €, 450,00 m2 cca 7780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderna vila ukupne stambene površine 450 m2 u blizini Dubrovnika, izgrađena na zemljištu površine 1400 m2. Spoj vrhunskog dizajna i lokacije nekretnine predstavljaju istu kao je-dinstvenu priliku. Nekretnina se sastoji se od glavnog objekta i pomoćne kuće s bazenom.....

 
 
 
  Kuća, VABRIGA, 650.000 €, 168,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Istra, Poreč - okolica (unutrašnjost) Prodaje se ova odlična nova moderna kuća sa 2 stambene jedinice ukupne površine od 168,80m2 smještena na zemljištu površine od 705m2. Kuća je podijeljena na 2 identične stambene cjeline. Svaka cjelina sastoji se od 2 etaže koje su podijeljene....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • najnovije nenamješten (102)
  • crozilla nenamješten (7511)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri