- crozilla Najnovije

  • Za upit "crozilla najnovije" pronađeno 1 734 nekretnina - prosječna cijena 2.780 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Medveščak, 360.000 €, 106,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agencijskog predstavnika: SNJEŽANA KORAJAC, mob: 091 6044339 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** DVOETAŽNI ČETVEROSOBNI STAN U ŠPANSKOM IZVRSNA PRILIKA! Prodaje se iznimno prostran i svijetao dvoetažni četverosobni stan ukupne....

 
 
 
  Zemljište, BUZET, 9.723 €, 6482,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Poljoprivredno zemljište, Hum, 6.482 m U mirnom i netaknutom okruženju nedaleko od Huma, najmanjeg grada na svijetu, prodaje se poljoprivredno zemljište ukupne površine 6.482 m. Zemljište se sastoji od dvije prirodne cjeline: šumovitog dijela, idealnog za ljubitelje prirode, šumarstva....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 329.184 €, 115,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Novo u Ponudi! Prodajemo stanove u novom stambeno-poslovnom projektu, Pula. Stan A4 se nalazi na 2.katu zgrade C sa ukupno četiri stambene jedinice. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, 3 spavaće sobe, 2 kupaone, natkrivene i nenatkrivene terase.....

 
 
 
  Kuća, ČAVLE, 185.000 €, 100,00 m2 cca 1850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

U ponudi imamo kuću za sa dva odvojena stana, na Čavlima. Stan u prizemlju sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice i hodnika. Stan na prvom katu sastoji se od spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom i kupaonice.Dodatne pogodnosti uključuju....

 
 
 
  Stan, LIŽNJAN, 315.000 €, 95,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Stan na 2. katu zgrade građene 2008 godine. Stan je opremljen i useljen 2017 godine. Sastoji se od hodnika, stepeništa, dvije kupaonice, tri spavaće sobe, spremišta, kuhinje i dnevnog boravka te dvije natkrivene terase. Klimatizirano. Namješteno. Parking mjesto. Pogled more! Blizina....

 
 
 
  Zemljište, OPRTALJ, 115.000 €, 100,00 m2 cca 1150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Zrenj 2 km, prodajemo istarsku kamenu kuću sa dvorištem, kamenu štalu sa dvorištem te građevinsko zemljište, svi priključci na objektu. Udaljenost do mora cca 25 km, do zrenja cca 2 km, do oprtlja cca 10 km, do granice sa Slovenijom cca 5 km, do Buzeta cca 12 km. .

 
 
 
  Zemljište, STARI GRAD, 239.000 €, 1251,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u Starom Gradu na otoku Hvaru, na iznimno povoljnoj lokaciji ? svega 200 m od centra i rive te 600 m od plaže.Ukupna površina iznosi 885 m², uz dodatnih 366 m² predviđenih za parkirna mjesta. Prema važećim parametrima, moguća je izgradnja....

 
 
 
  Stan, SESVETE, Brestje, 240.280 €, 60,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se trosoban stan s lođom i parkirnim mjestom na 1. katu stambene zgrade s liftom u centru Sesveta ukupne površine 60.07 m². Zgrada je trenutno u izgradnji, sastoji se od ukupno 14 stanova raspoređenih na 4 etaže, a predviđeni rok za završetak je proljeće 2027. godine. POVRŠINA....

 
 
 
  Zemljište, LOBORIKA, 75.000 €, 661,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na prodaju je građevinska parcela površine 661 m, smještena u naselju Loborika, svega nekoliko minuta od Pule. Parcela s direktnim pristupom s asfaltirane ceste, što osigurava lagan i praktičan ulaz na posjed. Zemljište se nalazi u mirnom i razvijenom dijelu naselja. Za više informacija....

 
 
 
  Apartman, NOVI VINODOLSKI, 220.000 €, 49,00 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Manor predstavlja moderan i potpuno namješten 1S+DB stan smješten u Povilama, nedaleko od Novog Vinodolskog, idealan za odmor, turistički najam ili ugodan život uz more. Stan površine 49 m nalazi se na 1. katu manje stambene zgrade izgrađene 2017. godine, koja se sastoji od ukupno....

 
 
 
  Stan, PETRINJA, 228.000 €, 95,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se prostrani trosobni stan u prizemlju stambene zgrade u mirnom dijelu Petrinje. Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji, svega nekoliko minuta hoda od svih važnih sadržaja potrebnih za svakodnevni život ? trgovina, benzinske postaje, pošte, policije te osnovne škole. Stan....

 
 
 
  Najam, Kuća, ZAGREB, Podsljemenska zona, 250 €, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Iznajmljuje se kuća za smještaj radnika u Šestinama. Kuća se sastoji od 4 spavaće sobe, dnevnig boravka, blagovaonice, kuhinje, kupaonice sa 2 tuša i 2 wc-a te dvorišta. Novouredjeni smještaj za 8 do 10 radnika (novi namještaj, uredjaji, itd.). Potpuno opremljeno sa svim potrebnim....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 176.428 €, 45,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA - Stan u novogradnji s lođom U sklopu modernog stambenog projekta u Štinjanu, na prodaju je stan stambene površine 38,75 m smješten u prvom katu manje stambene građevine s ukupno četiri stambene jedinice, što osigurava dodatnu privatnost i mirno okruženje. Ulaz je osiguran....

 
 
 
  Stan, SVETI ILIJA, 134.000 €, 52,00 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s901) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI NOCI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. DO 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr/hr/nagradna-igra....

 
 
 
  Stan, POREČ, 538.500 €, 169,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodajemo luksuzni stan u općini Tar s dvorištem i otvorenim bazenom, a iz stana se pruža predivan pogled na more. Stan se nalazi u zgradi sa sveukupno 4 stana. Stan se proteže na 2 kata. U prizemnom dijelu se nalazi dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonom otvorenog tipa. Ovdje se....

 
 
 
  Stan, VODICE, 299.600 €, 110,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na prodaju su moderni stanovi u manjoj stambenoj zgradi u Vodicama. Smještena uz glavnu prometnicu, udaljena je oko 600 metara od mora i plaže, 1200 metara od centra Vodica te isto toliko od centra Tribunja. Zgrada se prostire na tri etaže : suteren, prizemlje i kat, a sastoji se....

 
 
 
  Zemljište, BENKOVAC, 154.350 €, 3087,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Građevinsko zemljište pov. 3087 m2, pravilnog oblika, Smilčić nedaleko Obrovca i Benkovca. Parcela je zemljana, obrasla niskim raslinjem, pretežito travom, a nalazi se pri kraju mjesta. Ima izlaz na glavnu cestu u mjestu, ali i na sporednu, koja je, također, asfaltirana. Sva potrebna....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 290.000 €, 78,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

U ponudi je prostran dvosoban stan površine 78,34 m2 smješten na 1. katu održavane zgrade iz 1930. godine u Draškovićevoj ulici, u neposrednoj blizini hotela Sheraton i samog centra Zagreba. Sastoji se od: - ulaznog hodnika - kuhinje s blagovaonicom - dvije velike sobe - kupaonice....

 
 
 
  Apartman, FINIDA, 685.730 €, 95,00 m2 cca 7220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Luksuzno naselje u blizini Umaga! U ponudi je 179 apartmana različitih tipova i veličina: Apartman C-17 (95,4 m2) nalazi se na 1.katu: Stan se sastoji od ulaznog dijela, 2 spavaće sobe, kupaonice, WC-a, vešeraja, kuhinje, dnevnog boravka i blagovaone te balkona . Stan je u cijelosti....

 
 
 
  Najam, Kuća, POREČ, 2.500 €, 144,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Iznajmljuje se prekrasna moderna kuća u Poreču, smještena na atraktivnoj i mirnoj lokaciji idealnoj za ugodan život, svega nekoliko minuta od mora i svih potrebnih sadržaja. Kuća pruža prekrasan, otvoren i nesmetan pogled na more koji se proteže već iz prizemlja, kao i s kata. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, NOVIGRAD, 120.000 €, 135,00 m2 cca 890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća za adaptaciju, 135 m2, Novigrad. Površina zemljišta: 120 m. Kuća se sastoji od 3 etaže: P+1+2. Ova kuća smještena je na mirnoj lokaciji. U okolici se nalaze šuma i planinski putevi, što pruža odlične mogućnosti za šetnje i rekreaciju. Parking ispred kuće. Samo 5 minuta....

 
 
 
  Najam, Stan, ZAGREB, Maksimir, 900 €, 62,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na atraktivnoj lokaciji na Jordanovcu, u mirnom i zelenom okruženju, iznajmljuje se moderan stan smješten u urbanoj vili s terasom i privatnim vrtom. Lokacija pruža savršen spoj privatnosti, prirode i odlične povezanosti sa svim dijelovima grada. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, KRK, 349.000 €, 70,00 m2 cca 4990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

U ponudi imamo ovu lijepo uređenu kamenu kuću koja je potpuno renovirana i čeka nove vlasnike! Smještena na zemljištu površine 500 m², ova novoizgrađena kuća u autentičnom mediteranskom stilu nudi mir i privatnost, svega 7 km od mora i svih ključnih sadržaja. Kuća je dvojnica/u nizu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 184.990 €, 43,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se kompletno novouređen stan na zapadu Zagreba, u naselju Stenjevec, smješten na 1. katu stambene zgrade s liftom, izgrađene 1987. godine. Zgrada ima ukupno šest katova, a stan se ističe funkcionalnim rasporedom i kvalitetno izvedenom adaptacijom. Stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 71,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

.::: Prekrasan dvosoban stan u centru Šibenika :::. U stambenoj zgradi u centru Šibenika nalazi sestanna petom i ujedno zadnjem katu. Stan je površine71m2i sastoji se od hodnika, ostave, kuhinje, komfornog dnevnog boravka sa blagovaonicom, kuhinje, tedvije spavaće sobe. Kuhinja i....

 
 
 
  Kuća, JANJINA, 560.000 €, 197,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Pelješka elegancija u kamenu: Oaza mira s pogledom na horizont U miru pelješkog zaleđa, gdje se povijest utkana u kamen susreće s otvorenim pogledom prema moru, smještena je nekretnina koja definira pojam suvremenog mediteranskog utočišta. Ovo je rijetka prilika za posjedovanje autentične....

 
 
 
  Najam, Stan, ZAGREB, Maksimir, 2.500 €, 130,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Zagreb, Lašćina, luksuzni 4-sobni stan, garaža U manjoj privatnoj vili iznajmljuje se luksuzno i dizajnerski uređen stan istočno-zapadne orijentacije, koji se prvi puta daje u najam. Smješten u mirnom i ugodnom okruženju, stan pruža visoku kvalitetu stanovanja, privatnost i vrhunsku....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 349.000 €, 76,00 m2 cca 4590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji četverosobnog stan površine 76 m2 na trećem katu dobro održavane zgrade, sagrađene 1996. godine. Stan je adaptiran 2022. godine i sastoji se od 3 spavaće sobe, kupaonice te kuhinje s ostavom, blagovaonice i dnevne sobe u jednom prostoru. Sljeme stropa je visoko....

 
 
 
  Kuća, VIŠNJAN, 399.000 €, 252,00 m2 cca 1580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća smještena u mirnom istarskom selu, nedaleko od Poreča i Višnjana. Nekretnina nudi ugodno i opuštajuće okruženje, daleko od gradske buke. Kuća se prostire na 252 m stambene površine, dok okućnica iznosi 585 m. Sastoji se od 7 soba i 4 kupaonice s WC-om, što je čini....

 
 
 
  Kuća, KANFANAR, 1.150.000 €, 228,00 m2 cca 5040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se prekrasna luksuzna vila nedaleko od Rovinja, idealna za sve koji traže savršen spoj udobnosti i modernog dizajna. U prizemlju vile nalazi se prostrani dnevni boravak sa puno prirodne svjetlosti, a vrhunski opremljena kuhinja nudi sve potrebne sadržaje za kulinarske užitke.....