• GoHome Professional
crikvenica pala cijena Zadnjih 14 dana - GoHome
  • crikvenica pala cijena Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - crikvenica pala cijena Zadnjih 14 dana

  • Za upit "crikvenica pala cijena zadnjih 14 dana" pronađeno 26 nekretnina - prosječna cijena 3.680 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • lođa
    • luksuzan
    • prizemlje
    • 2.kat
    • kvalitetan
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-2%

Promjena cijene sa 270.000 € na 263.500 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 263.500 €, 52,00 m2 cca 5070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 270.000 €
15.05.2026 - 263.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan stan ukupne površine 52.29 m2, smješten u urednoj stambenoj zgradi , na atraktivnoj lokaciji svega 100 metara od mora, odnosno nekoliko minuta hoda. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice te prostrane lođe površine oko....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 335.000 € na 315.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 315.000 €, 75,00 m2 cca 4200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 335.000 €
11.05.2026 - 315.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

U modernoj manjoj stambenoj zgradi,novijeg datuma gradnje,prodajemo prekrasan stan sa panoramskim pogledom na more. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe(od kojih jedna ima vlastitu kupaonicu dok druga ima radni prostor u sklopu),kupaonice,otvorenog prostora dnevnog boravka i kuhinje....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 298.000 € na 289.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 289.000 €, 70,00 m2 cca 4130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.01.2026 - 309.000 €
23.03.2026 - 298.000 €
18.05.2026 - 289.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Samo kod Kaiser Immobilien! Crikvenica je šarmantni primorski gradić smješten na Kvarnerskoj rivijeri, poznat po dugim šljunčanim plažama, kristalno čistom moru i blagoj mediteranskoj klimi. Osim bogate turističke ponude, Crikvenica nudi brojne restorane, šetnice uz more, kulturna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'crikvenica pala cijena zadnjih 14 dana'
220.000 €
159.000 €
159.000 €
 
-3%

Promjena cijene sa 895.000 € na 865.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CRIKVENICA, 865.000 €, 300,00 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 895.000 €
11.05.2026 - 865.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Crikvenica, vila sa bazenom, smještena u mirnom dijelu grada. Sastoji se od suterena, prizemlja i kata. U suterenu se nalazi jedan lijepi veliki trosobni stan sa dvije kupaonice. uz stan se nalaze i prostorija za druženje,tehnička soba te dva spremišta. U prizemlju je prekrasni dnevni....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 255.000 € na 245.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 245.000 €, 70,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.07.2025 - 279.000 €
18.10.2025 - 269.000 €
24.01.2026 - 260.000 €
24.02.2026 - 265.000 €
14.04.2026 - 255.000 €
17.05.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Crikvenica,stan na mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini centra i mora! Prodaje se prostran i funkcionalan stan u Crikvenici, smješten na mirnoj i uređenoj lokaciji, svega nekoliko minuta laganog hoda od mora i centra grada. Nekretnina se nalazi u manjoj stambenoj zgradi koja je kompletno....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 1.040.000 € na 940.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CRIKVENICA, 940.000 €, 600,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 1.040.000 €
11.05.2026 - 940.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

NOVO U PONUDI!! PRILIKA ZA INVESTITORE ILI TURIZAM Prodaje se velika samostojeća kuća u Crikvenici idealna kao turistička investicija. Nekretnina puna potencijala sastoji se od: prizemlje, prvi kat, drugi kat i visoko potkrovlje ukupne površine cca 600m2. Prizemlje: u prizemlju nekretnine....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 926.000 € na 800.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CRIKVENICA, 800.000 €, 350,00 m2 cca 2290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 926.000 €
17.05.2026 - 800.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

CRIKVENICA, u ponudi je moderna samostojeća kuća. Ukupne površine 350m2, sastoji se od suterena, prizemlja i kata. Suteren: prostrani garažni prostor za dva vozila. Prizemlje: komforan stan sa ulaznim hodnikom, kuhinjom s blagovaonom i dnevnim boravkom otvorenog koncepta prostora,....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 2.250.000 € na 1.950.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CRIKVENICA, 1.950.000 €, 540,00 m2 cca 3610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 2.250.000 €
24.05.2026 - 1.950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

CRIKVENICA, u ponudi imamo impozantnu vilu s bazenom i prekrasnim pogledom na more, smještenu u šarmantnom predjelu grada. Sastoji se od deset spavaćih soba s vlastitim kupaonicama raspoređenih na dvije etaže, četiri spavaće u prizemlju te šest soba na prvom katu. Spavaće sobe su....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 129.000 € na 120.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 120.000 €, 45,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 129.000 €
17.05.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je funkcionalan i potpuno uređen apartman u Crikvenici, smješten svega 500 metara od mora i plaže. Nalazi se na trećem katu u potkrovlju stambene zgrade, sa površinom od 45 m². Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom, jedne spavaće sobe i kupaonice. Prostor....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 570.000 € na 540.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 540.000 €, 161,10 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.04.2026 - 570.000 €
15.05.2026 - 540.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je iznimno atraktivan višeetažni stan u Crikvenici, ukupne površine 161,10 m2, smješten u modernoj i urednoj zgradi iz 2023. godine. Nekretnina se proteže kroz prizemlje i tri kata te je funkcionalno podijeljena na četiri zasebne stambene jedinice, svaka osmišljena kao jednosoban....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 159.000 € na 154.500 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 154.500 €, 37,00 m2 cca 4180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 159.000 €
13.05.2026 - 154.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Casa Bella iz ponude izdvaja renoviran 1S+DB apartman površine 33m2 i lođe od 4m2 u Crikvenici, smješten na odličnoj lokaciji, svega 400 m od mora. Stan je svijetao i uredan, s prekrasnim pogledom na more te predstavlja odličnu priliku za odmor, turistički najam ili stanovanje tijekom....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 299.000 € na 260.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 260.000 €, 78,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 299.000 €
15.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je funkcionalno raspoređen apartman na prvom katu u Crikvenici, smješten svega 500 metara od mora i plaže, u mirnom okruženju i blizini svih sadržaja. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za obiteljski život, odmor na moru ili kao investicija za turizam u Crikvenici.....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 325.000 € na 299.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, CRIKVENICA, 299.000 €, 40,00 m2 cca 7480 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.05.2026 - 325.000 €
13.05.2026 - 299.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem atraktivan apartman s pogledom na more iz svih prostorija. Apartman se nalazi na drugom, ujedno i posljednjem katu manje zgrade od ukupno 8 apartmana, te je kompletno renoviran 2024.godine, postavljeno je podno grijanje ( struja ), klima uređaj u dnevnoj sobi i u spavaćoj....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 278.000 € na 250.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 250.000 €, 75,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 278.000 €
16.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u novogradnji na 1. katu stambene zgrade ukupne površine 75 m2 u Crikvenici. Stan se sastoji od tri spavaće sobe od kojih jedna ima vlastitu kupaonice, kuhinje s blagovaonom, dnevnog boravka, predsoblja, glavne kupaone i terase. Zgrada je izgrađena 2021. godine te....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 270.000 € na 265.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, CRIKVENICA, 265.000 €, 53,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.04.2026 - 270.000 €
16.05.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

CRIKVENICA ? EKSKLUZIVNA LOKACIJA, 80 m OD MORA! Na prodaju je elegantan i potpuno opremljen stan površine 53 m², smješten na 1. katu uredne stambene zgrade, na jednoj od najtraženijih lokacija u Crikvenici ? svega 80 metara od mora i plaže. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 129.000 € na 120.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, CRIKVENICA, 120.000 €, 45,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.03.2026 - 129.000 €
18.05.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 56.000 € na 54.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, CRIKVENICA, 54.000 €, 486,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.05.2026 - 56.000 €
24.05.2026 - 54.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja poljoprivrednog zemljista 486m2 koje je teoretski s spicom u gradjevinskoj zoni,sva Infrastruktura uz zemljiste,cisto vlasnistvo 1/1 Put sa 2 strane zemljista Klanfari-Crikvenica Bez provizije WhatsApp +49 176 981 351 79 Privatno prodajem zemljiste 486m2 Klanfari-Crikvenica.

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 280.000 € na 265.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, CRIKVENICA, 265.000 €, 75,00 m2 cca 3530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.07.2025 - 280.000 €
11.05.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

CRIKVENICA U mirnom naselju, u slijepoj ulici, u ponudi imamo komforan apartman id 75,31 m2 novije gradnje. Apartman se sastoji od tri sobe, jedne spavaće sobe s posebnom kupaonicom, dvije manje sobe, glavne kupaonice s tuš kabinom, wc-om i veš mašinom. Malo predsoblje, blagovaonica,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 895.000 € na 865.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CRIKVENICA, 865.000 €, 300,00 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 895.000 €
11.05.2026 - 865.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Crikvenica - Elegantna vila s panoramskim pogledom i bazenom Prodajemo elegantnu vilu s panoramskim pogledom i bazenom u Crikvenici, idealnu za opuštanje i uživanje u prekrasnom okruženju. Ova luksuzna nekretnina s ukupno 7 spavaćih soba nalazi se na samo 800 metara udaljenosti od....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 2.600.000 € na 2.400.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CRIKVENICA, 2.400.000 €, 550,00 m2 cca 4360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 2.600.000 €
22.05.2026 - 2.400.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

CRIKVENICA, u ponudi imamo veliko imanje s dvije kuće s bazenom, pomoćnim objektom, dvorištem i maslinikom koje se nalazi u mirnom dijelu Crikvenice udaljeno od mora i centra grada 2500 metara. Glavna kuća površine je 465 m2 i sastoji se od tri troetažna stana (suteren, prizemlje....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 154.000 € na 149.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 149.000 €, 52,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 154.000 €
15.05.2026 - 149.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan lijepog rasporeda u prizemlju manjeg stambenog objekta, površine 52 m2, udaljen par minuta vožnje do centra i mora. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje, dnevnog boravka i blagovaone, dvije spavaće sobe, kupaone i lođe. Iz stana se izlazi na vlastitu ograđenu okućnicu površine....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 159.000 € na 155.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 155.000 €, 37,00 m2 cca 4190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 149.000 €
18.04.2026 - 162.000 €
11.05.2026 - 159.000 €
18.05.2026 - 155.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

CRIKVENICA, 1S+DB Prodaje se 1S+DB stan od 37 m2 u Crikvenici. Pogled na more. Parking u krugu zgrade. Odlična katnost i lokacija. Blizina mora i svih sadržaja. KONTAKT: 051332368 ID KOD AGENCIJE: 14019 Consensus nekretnine 009 Tel: 051 332 368 E-mail: ksenija@consensus-nekretnine.hr....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 299.000 € na 260.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, CRIKVENICA, 260.000 €, 78,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 299.000 €
15.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 280.000 € na 260.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 260.000 €, 70,00 m2 cca 3710 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.12.2025 - 280.000 €
11.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostran i funkcionalan trosoban stan površine 70,05 m², smješten na drugom katu uredne stambene zgrade u Crikvenici. Stan se sastoji od dnevnog boravka, dva balkona, kuhinje, ostave, kupaonice i predsoblja, a dodatnu vrijednost čini pripadajuća drvarnica. Stan je u....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-24 (od ukupno 21)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr