• GoHome Professional
crikvenica pala cijena 60 m2 - GoHome
  • crikvenica pala cijena 60 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - crikvenica pala cijena 60 m2

  • Za upit "crikvenica pala cijena 60 m2" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.507 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-10%

Promjena cijene sa 178.000 € na 160.000 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 160.000 €, 62,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 178.000 €
08.03.2026 - 160.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo stan u samom centru Crikvenice, drugi red do mora. Unutar stana nalaze se dvije prostrane spavaće sobe, što ga čini idealnim za obitelj ili par koji traži dovoljno prostora za privatnost. Kuhinja je funkcionalna, pružajući vam sve potrebne aparate i prostor za pripremu ukusnih....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 254.000 € na 249.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 249.000 €, 60,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 254.000 €
07.03.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Crikvenica, 2-sobni stan sa predivnim otvorenim pogledom na more. Nalazi se sedam minuta laganog hoda od rive, glavnog trga u centru grada i Gradske plaže. Stan je opremljen: Protuprovalna vrata, PVC-stolarija, nova dual kima u sobama, telefon i internet, balkon-lođa je natkriven....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 255.000 € na 249.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 249.000 €, 60,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 255.000 €
06.03.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je stan u Crikvenici, smješten u stambenoj zgradi površine 60.78m². Ovaj stan je idealan za sve koji žele živjeti u blizini svih važnih gradskih sadržaja, a istovremeno uživati u mirnom okruženju. Stan je funkcionalno namješten i sastoji se od spavaće sobe, kuhinje povezane....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'crikvenica pala cijena 60 m2'
220.000 €
160.000 €
199.000 €
 
-8%

Promjena cijene sa 216.000 € na 199.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CRIKVENICA, 199.000 €, 60,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.01.2026 - 216.000 €
22.03.2026 - 199.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

U Selcu je smještena ova šarmantna kuća u nizu s ukupnom stambenom površinom od 60 m², kojoj pripada i terasa površine 23 m². Nalazi se na svega 350 metara pješice od mora i plaže, te 300 metara od centra mjesta, što je čini izvrsnom prilikom za one koji traže nekretninu nadomak svih....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 215.000 € na 200.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CRIKVENICA, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 215.000 €
30.03.2026 - 200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se kuća u Selce, na izvrsnoj lokaciji svega nekoliko minuta hoda od mora, plaže i samog centra mjesta. Ova nekretnina savršeno spaja mir, privatnost i blizinu svih sadržaja, što je čini idealnim izborom za odmor, stalni boravak ili turistički najam. Južna orijentacija osigurava....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 280.000 € na 239.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 239.000 €, 61,00 m2 cca 3920 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 199.100 €
09.02.2026 - 280.000 €
06.03.2026 - 239.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je novouređeni apartman smješten u Dramlju, u neposrednoj blizini Crikvenice, ukupne stambene površine 61.21m². Apartman odiše prozračnošću i funkcionalnošću, a sastoji se od prostranog otvorenog koncepta koji objedinjuje kuhinju, blagovaonicu i dnevni boravak, stvarajući....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 213.000 € na 208.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 208.000 €, 55,50 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 213.000 €
08.05.2026 - 208.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je stan smješten u prizemlju stambene zgrade u Crikvenici, ukupne stambene površine približno 56 m². Riječ je o stambenoj jedinici funkcionalnog rasporeda koja obuhvaća ugodan dnevni dio povezan s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonicu, hodnik te lođu.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr