• GoHome Professional
crikvenica najnovije do 80 m2 - GoHome
  • crikvenica najnovije do 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - crikvenica najnovije do 80 m2

  • Za upit "crikvenica najnovije do 80 m2" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 4.447 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, CRIKVENICA, 260.000 €, 77,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je prostran i funkcionalan stan površine 77 m², smješten na prvom katu uredne i održavane zgrade na izuzetno mirnoj lokaciji. Idealan je za ugodan obiteljski život, ali i kao izvrsna investicija za turistički najam. Stan se sastoji od: prostranog dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 280.000 €, 66,76 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA PRODAJA - SAMO U NAŠOJ AGENCIJI! Crikvenica - namješteni apartman u novogradnji, 300 metara od mora! Na prodaju je apartman odličnog rasporeda, površine 66,76 m2, smješten u visokom prizemlju stambenog objekta sa 6 jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj uređenoj ulici, a....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 249.000 €, 65,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se apartman smješten na prvom katu uredne zgrade, u mirnom i atraktivnom dijelu obale, s prekrasnim panoramskim pogledom na more. Nekretnina predstavlja odličnu priliku za investiciju u turistički najam, ali i idealan izbor za drugi dom ili odmor tijekom cijele godine. Apartmanu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'crikvenica najnovije do 80 m2'
260.000 €
260.000 €
218.000 €
  Stan, CRIKVENICA, 340.000 €, 60,00 m2 cca 5670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

U prekrasnom primorskom mjestu Dramalj, samo 330 metara od mora, prodaje se luksuzan stan s očaravajućim pogledom na more. Nekretnina ukupne površine 60,70 m² nudi izvrsnu kombinaciju udobnosti, kvalitetne opreme i mirne lokacije u blizini svih važnih sadržaja. Stan se sastoji od....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 125.000 €, 45,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

SELCE - Stan od 45 m2 u potkrovlju. Kompletno renoviran i opremljen stan od 45 m2 odličnog rasporeda, koji se sastoji od hodnika, kupaone, spavaće sobe, kuhinje i dnevnog boravka. Iako se nalazi u potkrovlju, krovni prozori daju puno dnevne svijetlosti. Grijanje i hlađenje je pomoću....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 309.000 €, 36,00 m2 cca 8580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se atraktivan i moderno uređen apartman smješten na drugom, ujedno i posljednjem katu manje stambene zgrade sa svega osam apartmana. Nekretnina se nalazi na iznimnoj lokaciji, svega 50 metara od jedne od najatraktivnijih plaža u Crikvenici, te pruža otvoren pogled na more....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 128.000 €, 31,00 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Adaptirani manji stan u centru grada Crikvenice, na fantastičnoj lokaciji udaljenoj samo 200 metara od plaže ili strogog centra. Stan se nalazi na 3. katu stambenog objekta i sastoji se od kuhinje s blagovaonicom, sobe, kupaonice i velikog balkona s panoramskim pogledom na more i....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 189.376 €, 29,00 m2 cca 6530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Apartman 28 ? Profinjen komfor s pogledom na buduću vrijednost Na 2. katu ekskluzivnog projekta Crikvenica Residence, smješten je APP 28, površine 29,59 m² ? apartman koji spaja moderan dizajn, funkcionalan raspored i luksuzne detalje. Zahvaljujući optimalnoj iskoristivosti prostora....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com