- crikvenica najnovije

  • Za upit "crikvenica najnovije" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 3.354 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, CRIKVENICA, 300.000 €, 100,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

CRIKVENICA, u ponudu smo dobili autohtonu kamenu kuću u nizu iz 1903. godine, smještenu na dobroj lokaciji s predivnim pogledom na more. Nekretnina se sastoji od dvije odvojene zgrade povezane vanjskim međuprostorom odnosno okućnicom koja pruža privatnost i ugodan prostor za boravak....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 309.000 €, 36,00 m2 cca 8580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se atraktivan i moderno uređen apartman smješten na drugom, ujedno i posljednjem katu manje stambene zgrade sa svega osam apartmana. Nekretnina se nalazi na iznimnoj lokaciji, svega 50 metara od jedne od najatraktivnijih plaža u Crikvenici, te pruža otvoren pogled na more....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 260.000 €, 77,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na mirnoj i traženoj lokaciji u Crikvenici prodaje se prostran stan smješten na prvom katu stambene zgrade. Stan je udaljen 700 metara pješice od mora, plaže i centra grada, što ga čini praktičnim izborom za svakodnevni život ili odmor. Stan se sastoji od open space dnevnog boravka....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'crikvenica najnovije'
260.000 €
930.000 €
218.000 €
  Kuća, CRIKVENICA, 1.279.000 €, 280,00 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Na samo 600 m od mora, ova luksuzna vila s panoramskim pogledom na Kvarner predstavlja savršen spoj moderne arhitekture, vrhunske kvalitete i mediteranskog ugođaja. Vila je opremljena sustavom pametne kuće koji omogućuje upravljanje rasvjetom, grijanjem, hlađenjem, bazenom i navodnjavanjem....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 249.000 €, 65,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se apartman smješten na prvom katu uredne zgrade, u mirnom i atraktivnom dijelu obale, s prekrasnim panoramskim pogledom na more. Nekretnina predstavlja odličnu priliku za investiciju u turistički najam, ali i idealan izbor za drugi dom ili odmor tijekom cijele godine. Apartmanu....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 340.000 €, 60,00 m2 cca 5670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

U prekrasnom primorskom mjestu Dramalj, samo 330 metara od mora, prodaje se luksuzan stan s očaravajućim pogledom na more. Nekretnina ukupne površine 60,70 m² nudi izvrsnu kombinaciju udobnosti, kvalitetne opreme i mirne lokacije u blizini svih važnih sadržaja. Stan se sastoji od....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 125.000 €, 45,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

SELCE - Stan od 45 m2 u potkrovlju. Kompletno renoviran i opremljen stan od 45 m2 odličnog rasporeda, koji se sastoji od hodnika, kupaone, spavaće sobe, kuhinje i dnevnog boravka. Iako se nalazi u potkrovlju, krovni prozori daju puno dnevne svijetlosti. Grijanje i hlađenje je pomoću....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 250.000 €, 91,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Dvoetažni stan u stambenoj zgradi novije gradnje, smješten na drugom katu, ukupne površine 91 m2. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak, kuhinja, blagovaonica, kupaonica i lođa s koje se pruža djelomičan pogled na more, dok se u potkrovlju nalaze dvije spavaće sobe i kupaonica.....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 260.000 €, 77,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je prostran i funkcionalan stan površine 77 m², smješten na prvom katu uredne i održavane zgrade na izuzetno mirnoj lokaciji. Idealan je za ugodan obiteljski život, ali i kao izvrsna investicija za turistički najam. Stan se sastoji od: prostranog dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 189.376 €, 29,00 m2 cca 6530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Apartman 28 ? Profinjen komfor s pogledom na buduću vrijednost Na 2. katu ekskluzivnog projekta Crikvenica Residence, smješten je APP 28, površine 29,59 m² ? apartman koji spaja moderan dizajn, funkcionalan raspored i luksuzne detalje. Zahvaljujući optimalnoj iskoristivosti prostora....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 300.000 €, 100,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 469.000 €, 108,90 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

CRIKVENICA, u ponudi je dvojna kuća modernog dizajna, s bazenom i panoramskim pogledom na more. Stambene površine 108,90 m2, sastoji se od prizemlja i kata, povezanih unutarnjim stubištem. Prizemlje: kuhinja, blagovaona i dnevni boravak otvorenog koncepta prostora površine 38 m2,....

 
 
 
  Zemljište, CRIKVENICA, 363.000 €, 1400,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinski teren od 1400 m2 sa fantastičnim pogledom na more. Priključci vode i struje u neposrednoj blizini terena. Teren treba očistiti od raslinja i pripremiti za gradnju. Za sve informacije kontaktirajte: ROBERTO-BRUNO REŠETAR GSM: +385998486365 Mail: bruno.resetar@dogma-nekretnine.com....

 
 
 
  Zemljište, CRIKVENICA, 600.000 €, 1300,00 m2 cca 460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Teren u Crikvenici sa prekrasnim pogledom na more, zračnom linijom 700 m od mora i centra, postoji idejni projekt za dve vile te je moguće istu odmah započeti graditi. ID KOD AGENCIJE: 910-Z2811 Mirjana Sinkić Suradnik u procesu obuke Mob: 00385 92 408 6461 Tel: +385 51 277 401 E-mail:....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 280.000 €, 66,76 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA PRODAJA - SAMO U NAŠOJ AGENCIJI! Crikvenica - namješteni apartman u novogradnji, 300 metara od mora! Na prodaju je apartman odličnog rasporeda, površine 66,76 m2, smješten u visokom prizemlju stambenog objekta sa 6 jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj uređenoj ulici, a....

 
 
 
  Zemljište, CRIKVENICA, 208.000 €, 462,00 m2 cca 450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja građevinsko zemljište u blizini centra Crikvenice sa fantastičnim panoramskim pogledom na more. Ova čestica proteže se na ukupno 462 m2 od čega je koeficijent izgradivosti 0,3. Zemljište ima pravomoćnu građevinsku dozvolu za gradnju kuće sa dvije zasebno....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 128.000 €, 31,00 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Adaptirani manji stan u centru grada Crikvenice, na fantastičnoj lokaciji udaljenoj samo 200 metara od plaže ili strogog centra. Stan se nalazi na 3. katu stambenog objekta i sastoji se od kuhinje s blagovaonicom, sobe, kupaonice i velikog balkona s panoramskim pogledom na more i....

 
 
 
  Zemljište, CRIKVENICA, 380.000 €, 4334,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PRODAJEMO građevinski teren površine 4334m2 na atraktivnoj lokaciji u Crikvenici. Teren se nalazi u urbanoj sredini okruženoj novogradnjama. Građevnost: Ville, zgrade, kuće, apartmansko naselje Infrastruktura tik do terena. Teren nije ravan! ZA SVA PITANJA I OGLED OBRATITE SE:....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 18)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan