• GoHome Professional
crikvenica 230 m2 bazen pala cijena - GoHome
  • crikvenica 230 m2 bazen pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - crikvenica 230 m2 bazen pala cijena

  • Za upit "crikvenica 230 m2 bazen pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-13%

Promjena cijene sa 2.250.000 € na 1.950.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CRIKVENICA, 1.950.000 €, 540,00 m2 cca 3610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 2.250.000 €
24.05.2026 - 1.950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

CRIKVENICA, u ponudi imamo impozantnu vilu s bazenom i prekrasnim pogledom na more, smještenu u šarmantnom predjelu grada. Sastoji se od deset spavaćih soba s vlastitim kupaonicama raspoređenih na dvije etaže, četiri spavaće u prizemlju te šest soba na prvom katu. Spavaće sobe su....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 2.600.000 € na 2.400.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CRIKVENICA, 2.400.000 €, 550,00 m2 cca 4360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 2.600.000 €
22.05.2026 - 2.400.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

CRIKVENICA, u ponudi imamo veliko imanje s dvije kuće s bazenom, pomoćnim objektom, dvorištem i maslinikom koje se nalazi u mirnom dijelu Crikvenice udaljeno od mora i centra grada 2500 metara. Glavna kuća površine je 465 m2 i sastoji se od tri troetažna stana (suteren, prizemlje....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 298.000 € na 289.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 289.000 €, 70,00 m2 cca 4130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 309.000 €
23.03.2026 - 298.000 €
18.05.2026 - 289.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Samo kod Kaiser Immobilien! Crikvenica je šarmantni primorski gradić smješten na Kvarnerskoj rivijeri, poznat po dugim šljunčanim plažama, kristalno čistom moru i blagoj mediteranskoj klimi. Osim bogate turističke ponude, Crikvenica nudi brojne restorane, šetnice uz more, kulturna....

 
 
 
 
-26%

Promjena cijene sa 50.000 € na 37.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, CRIKVENICA, 37.000 €, 504,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.07.2025 - 50.000 €
02.05.2026 - 37.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinsko zemljište 504m2 u Crikvenici Prodajemo izuzetno atraktivno građevinsko zemljište smješteno u prekrasnom i modernom okruženju u Crikvenici. Ova nekretnina pruža savršenu priliku za izgradnju vaše luksuzne vile s bazenom ili prema vašim željama i ukusu. Lokacija je idealna:....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 309.000 € na 300.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 300.000 €, 70,00 m2 cca 4290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 309.000 €
15.04.2026 - 300.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.crozilla.com

CRIKVENICA, HRUSTA - Stan s privatnim bazenom Moderan prizemni stan s privatnim bazenom i okućnicom! Otkrijte savršen dom u srcu mirne urbane oaze, moderan stan u prizemlju male stambene zgrade. Sastoji se od dvije udobne spavaće sobe, otvorenog prostora s kuhinjom, blagovaonicom....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 309.000 € na 298.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 298.000 €, 70,00 m2 cca 4260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.02.2026 - 309.000 €
30.03.2026 - 298.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Stan u prizemlju manje stambene zgrade, udaljene samo 350 metara od mora. Stan se sastoji od kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice i lođe, ukupne površine 70 m2. Stanu pripada okućnica površine 43 m2 na kojoj se nalazi bazen sa sunčalištem, te jedno....

 
 
 
 
-29%

Promjena cijene sa 69.000 € na 49.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, CRIKVENICA, 49.000 €, 918,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.07.2025 - 96.000 €
02.08.2025 - 86.000 €
16.08.2025 - 69.000 €
02.05.2026 - 49.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinsko zemljište 918m2 u Crikvenici Prodajemo izuzetno atraktivno građevinsko zemljište smješteno u prekrasnom i modernom okruženju u Crikvenici. Ova nekretnina pruža savršenu priliku za izgradnju vaše luksuzne vile s bazenom ili dvojnog objekta, prema vašim željama i ukusu.....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 298.500 € na 272.500 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 272.500 €, 70,00 m2 cca 3890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 298.500 €
08.05.2026 - 272.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi je prekrasan stan u novogradnji od 70m2 koji se sastoji od kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupaonice i terase od 13.38m2. Prostor obiluje velikim staklenim stijenama s otvorenim pogledom na Crikvenicu, more i otok Krk. Ovom stanu pripada....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 305.000 € na 298.000 € - 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 298.000 €, 70,00 m2 cca 4260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 305.000 €
01.04.2026 - 298.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Remax centar nekretnina iz ponude izdvaja atraktivan stan površine 70 m2 u prizemlju manje stambene zgrade. Zgrada se nalazi u mirnom dijelu Crikvenice, a od mora je udaljena svega 350 m. Stan je izgrađen 2020. godine i odlikuje ga funkcionalan raspored koji uključuje kuhinju s blagovaonicom....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 650.000 € na 600.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CRIKVENICA, 600.000 €, 340,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 650.000 €
22.04.2026 - 600.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

Vila se sastoji od suterena,prizemlja i kata koji su povezani unutarnjim stubištem i čine jednu stambenu cjelinu. U suterenu se nalazi grijani bazen površine 32m2,sauna,tuš,manja teretana sa igraonicom,spremište,te terasa sa izlazom na sunčalište i dvorište gdje se nalazi roštilj....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • crikvenica bazen pala cijena (38)
  • crikvenica 230 m2 pala cijena (2)
  • crikvenica 230 m2 bazen (117)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)