• GoHome Professional
crikvenica 230 m2 balkon terasa - GoHome
  • crikvenica 230 m2 balkon terasa - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - crikvenica 230 m2 balkon terasa

  • Za upit "crikvenica 230 m2 balkon terasa" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 3.237 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, CRIKVENICA, 466.000 €, 238,00 m2 cca 1960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaju se dvije kuće u zaleđu Crikvenice, okružene prirodom i zelenilom. Gornja kuća izgrađena je 1972, dok je donja izgrađena 1998. godine. Obje kuće su adaptirane 2003. godine. Ukupna površina kuće je 238 m², a sastoji se od dvije odvojene stambene jedinice, svaka podijeljena na....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 780.000 €, 218,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja kuću smještenu na atraktivnoj lokaciji u 2.redu do mora. Kuća je od mora udaljena samo 50 metara, a od strogog centra grada 200 metara. Ova samostojeća kuća prostire se na 3 etaže, prizemlje, kat i tavan, ukupne površine 218,36 m2. Prizemlje se sastoji....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, Na upit, 218,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Grad Crikvenica je zapravo morska rivijera. Četiri gradića u jednome ? Selce, Crikvenica, Dramalj i Jadranovo ? jedinstvena turistička mjesta. Stoljetna turistička tradicija na Crikveničkoj Rivijeri posljedica je izvrsnog zemljopisnog položaja i dobre cestovne povezanosti. Osim cestovnim,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'crikvenica 230 m2 balkon terasa'
980.000 €
560.000 €
775.000 €
  Apartman, CRIKVENICA, Na upit, 218,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 980.000 €, 227,00 m2 cca 4320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Moderna vila s bazenom i panoramskim pogledom na more i otok Krk ? Crikvenica Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Crikvenici, u mirnoj ulici okruženoj modernim vilama, smještena je ova suvremena vila s bazenom i spektakularnim pogledom na more i otok Krk ? savršeno mjesto za....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 760.000 €, 235,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Na samoj šetnici prodaje se troetažna kuća sa dva ulaza. Prva etaža se sastoji od spavaće sobe,kupaonice,stražnje terase te dnevnog boravka i velike terase sa morske strane iznad same šetnice. Druga etaža je potpuno uređen dvosobni stan sa dugačkim južnim balkonom,dok je u visokom....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 780.000 €, 218,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kuća smještena samo 50 metara od mora, odnosno u 2. redu od mora. Prostire se na tri etaže, prizemlje, kat i tavan, ukupne površine 218 m2. Prizemlje se sastoji od hodnika, kuhinje, dnevnog boravka, tri sobe, kupaonice i gostinjskog WC-a, te ostave. Na prvom katu se nalaze....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 775.000 €, 250,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodajemo samostojeću kuću s bazenom i lijepo uređenom okućnicom na parceli od 470m2. Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i kata. Iza kuće nalazi se jedan jednosobni apartman , kotlovnica i pušnica. U suterenu kuće nalaze se dvije garaže i studio apartman . Prizemlje se sastoji....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 680.000 €, 250,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.indomio.hr

U akvatoriju crikveničke rivijere nekoliko kilometara od crikvenice nalazi se malo primorsko mjesto Kačjak -perla ove rivijere, u kome je smještena ova samostojeća kuća veličine cca 250m2,višekatnica udaljena cca 100m. od mora. Kuća je koncipirana -izgradjena kaskadno,ukupno tri etaže....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 775.000 €, 250,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodajemo samostojeću kuću sa bazenom i lijepo uređenom okućnicom na parceli od 470m2. Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i kata. Iza kuće nalazi se jedan jednosobni aprtman, kotlovnica i pušnica. U suterenu kuće nalaze se dvije garaže i studio apartman. Prizemlje se sastoji od....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 930.000 €, 250,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Vila se sastoji od suterena,prizemlja i kata. U suterenu se nalazi konoba cca 70 m2. Prizemlje i kat su povezani unutarnjim stubištem i čine jednu stambenu cjelinu. Prizemlje se sastoji od ,hodnika,wc-a,spavaće sobe sa kupaonicom,kuhinje sa blagovaonicom,dnevnog boravka,terase i garaže,dok....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 750.000 €, 250,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Iz ponude izdvajamo vrlo posebnu nekretninu. Kuća 200m2 stambenog prostora sa izdvojenim apartmanom površine 50m2. Kuća u suterenu ima garsonijeru koja se iznajmljuje. Prvi kat sastoji se od ulaznog hodnika, sobe, kupaone,prostranog dnevnog boravka, kuhinje te velike blagovaone gdje....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 980.000 €, 250,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2025.,

www.crozilla.com

Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i kata. U suterenu se nalaze 2 garaže i spremište Prizemlje i kat su povezani unutarnjom stepenicama i čine jednu stambenu cjelinu. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja, blagovaonica, kupaonica, spavaća soba i terasa sa izlazom na sunčalište....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 775.000 €, 250,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.12.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 775.000 €, 250,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

CRIKVENICA, prodajemo samostojeću kuću interesantnog projekta s bazenom i lijepo uređenom okućnicom na parceli od 470m2. Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i kata. U suterenu kuće nalaze se dvije garaže i studio apartman. Prizemlje se sastoji od ulaznog halla, kuhinje s blagovaonom,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 15)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com