• GoHome Professional
crikvenica 230 m2 balkon bazen - GoHome
  • crikvenica 230 m2 balkon bazen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - crikvenica 230 m2 balkon bazen

  • Za upit "crikvenica 230 m2 balkon bazen" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 3.771 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, CRIKVENICA, 900.000 €, 228,00 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

CRIKVENICA, u ponudi je vila s prekrasnim pogledom na more, sastoji se od prizemlja i prvog kata, orijentacija je sjever-jug, a s južne strane u suterenu se nalazi garaža veličine 46 m2 u koju se mogu parkirati 2 automobila. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, vešeraja, toaleta,....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 690.000 €, 220,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U Crikvenici prodajemo prekrasan dvoetažni stan u urbanoj vili sa vlastitim bazenom i pogledom na more. Prostrani stan koji se proteže na dvije etaže sastoji se od spavaće sobe sa vlastitom kupaonicom, toaleta, open space kuhinje sa dnevnim boravkom od kuda se izlazi na balkon na....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 900.000 €, 228,00 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

CRIKVENICA, u ponudi je vila s prekrasnim pogledom na more, a sastoji se od prizemlja i prvog kata. U suterenu se nalazi garaža veličine 46 m2 u koju se mogu parkirati 2 automobila. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, vešeraja, toaleta, kuhinje s blagovaonom i dnevnog boravka....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'crikvenica 230 m2 balkon bazen'
980.000 €
980.000 €
775.000 €
  Kuća, CRIKVENICA, 980.000 €, 227,00 m2 cca 4320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Moderna vila s bazenom i panoramskim pogledom na more i otok Krk ? Crikvenica Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Crikvenici, u mirnoj ulici okruženoj modernim vilama, smještena je ova suvremena vila s bazenom i spektakularnim pogledom na more i otok Krk ? savršeno mjesto za....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 1.000.000 €, 228,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Moderna vila s bazenom i panoramskim pogledom na more, Crikvenicu i otok Krk Na mirnoj periferiji Crikvenice, na lokaciji okruženoj modernim vilama, smjestila se ova elegantna i suvremena vila s bazenom koja nudi predivan panoramski pogled na grad, more i otok Krk. Vila se proteže....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 775.000 €, 250,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodajemo samostojeću kuću s bazenom i lijepo uređenom okućnicom na parceli od 470m2. Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i kata. Iza kuće nalazi se jedan jednosobni apartman , kotlovnica i pušnica. U suterenu kuće nalaze se dvije garaže i studio apartman . Prizemlje se sastoji....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 930.000 €, 210,00 m2 cca 4430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.indomio.hr

Na vrlo atraktivnoj lokaciji prodaje se nova, samostojeća, namještena kuća sa bazenom i dvije garaže. Kuća se sastoji od prizemlja na kojem su dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonom jednim wc-om i izlazom na veliku terasu na kojoj je bazen te jednom sobom s vlastitom kupaonom koja....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 775.000 €, 250,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

CRIKVENICA, prodajemo samostojeću kuću interesantnog projekta s bazenom i lijepo uređenom okućnicom na parceli od 470m2. Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i kata. U suterenu kuće nalaze se dvije garaže i studio apartman. Prizemlje se sastoji od ulaznog halla, kuhinje s blagovaonom,....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 930.000 €, 250,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Vila se sastoji od suterena,prizemlja i kata. U suterenu se nalazi konoba cca 70 m2. Prizemlje i kat su povezani unutarnjim stubištem i čine jednu stambenu cjelinu. Prizemlje se sastoji od ,hodnika,wc-a,spavaće sobe sa kupaonicom,kuhinje sa blagovaonicom,dnevnog boravka,terase i garaže,dok....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 750.000 €, 250,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Iz ponude izdvajamo vrlo posebnu nekretninu. Kuća 200m2 stambenog prostora sa izdvojenim apartmanom površine 50m2. Kuća u suterenu ima garsonijeru koja se iznajmljuje. Prvi kat sastoji se od ulaznog hodnika, sobe, kupaone,prostranog dnevnog boravka, kuhinje te velike blagovaone gdje....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 775.000 €, 250,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.12.2025.,

www.crozilla.com

Prodajemo samostojeću kuću sa bazenom i lijepo uređenom okućnicom na parceli od 470m2. Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i kata. Iza kuće nalazi se jedan jednosobni aprtman, kotlovnica i pušnica. U suterenu kuće nalaze se dvije garaže i studio apartman. Prizemlje se sastoji od....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 775.000 €, 250,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 780.000 €, 250,00 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kuća s bazenom, na mirnoj lokaciji, s otvorenim pogledom na more. Kuća se sastoji od suterena, prizemlja, kata te odvojenog apartmana sa zasebnim ulazom, kotlovnice i ostave. U suterenu kuće nalaze se dvije garaže i studio apartman. Prizemlje se sastoji od hodnika, jedne....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 930.000 €, 210,00 m2 cca 4430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Vila s bazenom na odličnoj lokaciji u mirnom predijelu grada. Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi prostrani dnevni boravak s kuhinjom i taoaletom, te spavaćom sobom i kupaonicom. Izlaz je na terasu na kojoj se nalazi bazen i sunčalište. Na katu su četiri spavaće....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 13)