• GoHome Professional
crikvenica 230 m2 - GoHome
  • crikvenica 230 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - crikvenica 230 m2

  • Za upit "crikvenica 230 m2" pronađeno 97 nekretnina - prosječna cijena 3.514 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, CRIKVENICA, 980.000 €, 250,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2025.,

www.crozilla.com

Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i kata. U suterenu se nalaze 2 garaže i spremište Prizemlje i kat su povezani unutarnjom stepenicama i čine jednu stambenu cjelinu. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja, blagovaonica, kupaonica, spavaća soba i terasa sa izlazom na sunčalište....

 
 
 
  Poslovni prostor, CRIKVENICA, 750.000 €, 250,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo ugostiteljski objekt površine 250m2 na odličnoj lokaciji samo 100m od mora, šetnice, plaže!! Poslovni prostor je kompletno opremljen sa šankom, aparatima, sjedećim mjestima, kuhinjom, spremištima i komorama! Ima veliku terasu sa koje se pruža pogled na more!! Objekt posjeduje....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 1.300.000 €, 250,00 m2 cca 5200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća obiteljska kuća sa spektakularnim pogledom na more. Kuća se sastoji od ulaznog dijela u prizemlju u kojemu su još smješteni dnevni boravak sa blagavaonicom i kuhinjom te soba i kupaonica,kata sa tri spavaće sobe svaka sa vlastitom kupaonicom i krovne terasa na kojoj je....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 775.000 €, 250,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.12.2025.,

www.crozilla.com

Prodajemo samostojeću kuću sa bazenom i lijepo uređenom okućnicom na parceli od 470m2. Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i kata. Iza kuće nalazi se jedan jednosobni aprtman, kotlovnica i pušnica. U suterenu kuće nalaze se dvije garaže i studio apartman. Prizemlje se sastoji od....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 775.000 €, 250,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

CRIKVENICA, prodajemo samostojeću kuću interesantnog projekta s bazenom i lijepo uređenom okućnicom na parceli od 470m2. Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i kata. U suterenu kuće nalaze se dvije garaže i studio apartman. Prizemlje se sastoji od ulaznog halla, kuhinje s blagovaonom,....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 995.000 €, 250,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je impresivna kamena kuća u samom centru grada Krka, građena davne 1700. godine, a temeljito obnovljena 2022. godine. Svojim izgledom i položajem ova nekretnina predstavlja rijetku priliku za one koji traže jedinstven spoj povijesne baštine i suvremenog komfora. Kuća se....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 780.000 €, 250,00 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kuća s bazenom, na mirnoj lokaciji, s otvorenim pogledom na more. Kuća se sastoji od suterena, prizemlja, kata te odvojenog apartmana sa zasebnim ulazom, kotlovnice i ostave. U suterenu kuće nalaze se dvije garaže i studio apartman. Prizemlje se sastoji od hodnika, jedne....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 930.000 €, 210,00 m2 cca 4430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Vila s bazenom na odličnoj lokaciji u mirnom predijelu grada. Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi prostrani dnevni boravak s kuhinjom i taoaletom, te spavaćom sobom i kupaonicom. Izlaz je na terasu na kojoj se nalazi bazen i sunčalište. Na katu su četiri spavaće....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 550.000 €, 208,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.indomio.hr

.

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 550.000 €, 208,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.crozilla.com

.