• GoHome Professional
crikvenica 220 m2 balkon za adaptaciju - GoHome
  • crikvenica 220 m2 balkon za adaptaciju - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - crikvenica 220 m2 balkon za adaptaciju

  • Za upit "crikvenica 220 m2 balkon za adaptaciju" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 2.742 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosječna cijena)
    • do 330000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, CRIKVENICA, 780.000 €, 218,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja kuću smještenu na atraktivnoj lokaciji u 2.redu do mora. Kuća je od mora udaljena samo 50 metara, a od strogog centra grada 200 metara. Ova samostojeća kuća prostire se na 3 etaže, prizemlje, kat i tavan, ukupne površine 218,36 m2. Prizemlje se sastoji....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 780.000 €, 218,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kuća smještena samo 50 metara od mora, odnosno u 2. redu od mora. Prostire se na tri etaže, prizemlje, kat i tavan, ukupne površine 218 m2. Prizemlje se sastoji od hodnika, kuhinje, dnevnog boravka, tri sobe, kupaonice i gostinjskog WC-a, te ostave. Na prvom katu se nalaze....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 295.000 €, 210,00 m2 cca 1410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se prekrasna kamena kuća smještena u samom srcu stare jezgre. Kuća je višeetažna,sa lijepim razigranim rasporedom. U prizemlju je soba,kupaonica te lijep prostor za druženje uređeno u autohtonom primorskom stilu,na koji se nadovezuje konoba zamišljena kao vinski podrum. Unutarnje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'crikvenica 220 m2 balkon za adaptaciju'
415.000 €
415.000 €
  Kuća, CRIKVENICA, 415.000 €, 200,00 m2 cca 2080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Investicijska prilika: Kuća s restoranom, kafićem i dvorištem Kuća s iznimnim potencijalom u Crikvenici, smještena u mirnom okruženju nadomak svih sadržaja. Ova prostrana nekretnina proteže se na dvije etaže, uz dodatne vanjske površine koje pružaju raznovrsne mogućnosti za uređenje....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 415.000 €, 200,00 m2 cca 2080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com