• GoHome Professional
crikvenica 210 m2 do 280000 eura - GoHome
  • crikvenica 210 m2 do 280000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - crikvenica 210 m2 do 280000 eura

  • Za upit "crikvenica 210 m2 do 280000 eura" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 1.365 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 260000 eura (malo jeftiniji)
    • 290000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, CRIKVENICA, 265.000 €, 200,00 m2 cca 1330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

CRIKVENICA - Kuća katnica s velikom okućnicom i prekrasnim pogledom na more U ponudi je kuća katnica smještena u mirnom mjestu, svega oko 1.500 metara od centra Crikvenice i plaže. Lokacija pruža idealan spoj privatnosti i blizine svih sadržaja potrebnih za ugodan svakodnevni život....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 300.000 € na 279.000 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CRIKVENICA, 279.000 €, 200,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.12.2025 - 300.000 €
20.03.2026 - 279.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi je samostojeća kamena kuća katnica, ukupne stambene površine 200 m2, smještena na prostranoj okućnici površine 1.200 m2. Nekretnina datira iz 1915. godine i predstavlja spoj tradicionalne gradnje i velikog potencijala za različite namjene, bilo za obiteljsko stanovanje, turističku....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 270.000 €, 200,00 m2 cca 1350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.indomio.hr

CRIKVENICA, u ponudu smo dobili samostojeću kuću sa velikom okućnicom. Obiteljska kuća sa predivnim pogledom na more i cijeli Kvarner. Sastoji se od dvije etaže. Na prvoj etaži nalazi se dnevni boravak, kuhinja i blagovaona, kupaonica i spremište. Na drugu etažu vode unutarnje stepenice,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'crikvenica 210 m2 do 280000 eura'
290.000 €
290.000 €
290.000 €
  Kuća, CRIKVENICA, 265.000 €, 197,00 m2 cca 1350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se moderna dvojna kuća smještena na lijepoj lokaciji s koje se pruža pogled na more. Kuća se prostire na dvije etaže. U prizemlju se nalaze prostran dnevni boravak, kuhinja i blagovaonica s izlazom na terasu s bazenom, spavaća soba i kupaonica. Na katu se nalaze tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 264.000 €, 200,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi je samostojeća kamena kuća katnica, ukupne stambene površine 200 m2, smještena na prostranoj okućnici površine 1.200 m2. Kuća se sastoji od četiri sobe, kupaonice s kadom te zasebnog WC-a, a prostor je raspoređen na dvije etaže. Namještenost je djelomična, što budućem vlasniku....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 290.000 €, 200,00 m2 cca 1450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju kuća u Crikvenici ? 200 m² stambene površine, veliko dvorište i 2 garaže Prodaje se samostojeća kuća u mirnom dijelu Crikvenice, ukupne površine 200 m², smještena na prostranoj parceli od 1200 m². Kuća se sastoji od prizemlja i kata, a raspored uključuje 4 sobe, kuhinju,....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 220.000 €, 200,00 m2 cca 1100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se katnica u Selcu, ukupne površine 200 m2, smještena u mirnom dijelu mjesta blizu mora. Kuća se sastoji od pet soba, tri kuhinje i tri kupaonice, a raspolaže i konobom, ostavom te terasom. Nekretnina je u potpunosti za adaptaciju, što budućem vlasniku omogućuje uređenje prostora....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 295.000 €, 210,00 m2 cca 1410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se prekrasna kamena kuća smještena u samom srcu stare jezgre. Kuća je višeetažna,sa lijepim razigranim rasporedom. U prizemlju je soba,kupaonica te lijep prostor za druženje uređeno u autohtonom primorskom stilu,na koji se nadovezuje konoba zamišljena kao vinski podrum. Unutarnje....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 300.000 €, 220,00 m2 cca 1360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se kuća u Jadranovu smještena na izvrsnoj lokaciji, s velikim potencijalom za turizam unatoč tome što traži određeno osvježenje. Objekt obuhvaća ukupno pet odvojenih smještajnih jedinica: tri jednosobna apartmana s dnevnim boravkom te dva manja studio apartmana smještena u....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 300.000 €, 220,00 m2 cca 1360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo kuću u Jadranovu na odličnoj lokaciji. Kuća ima veliki turistički potencijal iako zahtjeva osvježenje. Sastoji se od 5 zasebnih jedinica od toga 3 jednosobna apartmana sa dnevnim boravkom i 2 manja studio apartmana u pomoćnom objektu. Kuća je u funkciji turizma. Klima u....