• GoHome Professional
apartmani zadar moderan do 460000 eura barem 80 m2 - GoHome
  • apartmani zadar moderan do 460000 eura barem 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani zadar moderan do 460000 eura barem 80 m2

  • Za upit "apartmani zadar moderan do 460000 eura barem 80 m2" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 4.881 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 430000 eura (malo jeftiniji)
    • 480000 eura (malo skuplji)
    • do 4600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+3%

Promjena cijene sa 340.000 € na 350.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ZADAR, Višnjik, 350.000 €, 80,00 m2 cca 4380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 340.000 €
16.05.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom turističkom mjestu nedaleko od Zadra, prodaje se moderan dvoetažni stan s bazenom. Ukupne površine od 103m2, od kojih se 80m2 odnosi na unutarnji stambeni prostor te 23m2 vanjskog prostora, stan se nalazi u apartmanskoj kući, na parceli površine oko 620m2. U prizemlju se....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, Višnjik, 450.000 €, 80,00 m2 cca 5630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

PETRČANE - PUNTA RADMAN, prodaje se trosobni stan u prizemlju s vrtom, samo 150 m od mora!! Moderan projekt novogradnje sa 4. stambene jedinice idealan za miran obiteljski odmor izvan gradske vreve. Projekt je smješten u Petrčanima (Punta Radman) u neposrednoj blizini svih bitnih....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 415.000 € na 379.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ZADAR, Voštarnica, 379.000 €, 90,00 m2 cca 4210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 415.000 €
23.05.2026 - 379.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u okolici Zadra, prodaje se moderan i prostran dvosoban stan površine 90,76 m², smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno tri stana. Nekretnina se nalazi svega nekoliko minuta hoda od mora i uređenih plaža, što je čini idealnom za....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani zadar moderan do 460000 eura barem 80 m2'
415.000 €
446.000 €
441.570 €
  Apartman, ZADAR, 462.000 €, 103,00 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.broker.hr

Prodaje se moderan luksuzni apartman u okolici Zadra, smješten u prizemlju ekskluzivne novogradnje prvi red do mora. Nekretnina se nalazi na izuzetno mirnoj i atraktivnoj lokaciji, svega nekoliko koraka od plaže, te pruža otvoren pogled na more i vrhunski komfor za život ili odmor.....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, 320.000 €, 80,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.08.2025.,

www.broker.hr

U blizini svih važnih sadržaja, u okolici Zadra, prodaje se dvoetažan moderan apartman. Zauzima ukupnu površinu od 118m2; 80m2 stambene površine te 38m2 terasa. U prizemnom dijelu smjestio se dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom te izlazom na manju natkrivenu i veću nenatkrivenu....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 340.000 € na 350.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ZADAR, Višnjik, 350.000 €, 80,00 m2 cca 4380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 340.000 €
16.05.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom turističkom naselju nadomak Zadra prodaje se suvremeno uređen dvoetažni stan s bazenom, smješten u sklopu apartmanske kuće. Stan zauzima ukupnu površinu od 103 m2 a sastoji se od 80 m2 unutarnjeg prostora te dodatnih 23 m2 vanjskih terasa i lođe. Prizemlje obuhvaća prostran....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, 457.000 €, 79,35 m2 cca 5760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zadar, Sveti Filip i Jakov ? Moderno stanovanje s pogledom na more, gdje svaki dan ima svoj ritam Na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom, svega nekoliko minuta hoda od mora, nastaje komorni rezidencijalni projekt dviju stambenih zgrada s ukupno 12 jedinica. Zahvaljujući ograničenom....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, 457.000 €, 78,30 m2 cca 5840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, ZADAR, Višnjik, 490.000 €, 98,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

PETRČANE - PUNTA RADMAN, prodaje se trosobni penthouse na 2. katu s krovnom terasom!! Moderan projekt novogradnje sa 3. stambene jedinice idealan za miran obiteljski odmor izvan gradske vreve. Projekt je smješten u Petrčanima (Punta Radman) u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, Višnjik, 450.000 €, 105,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Dvoetažni stan smješten na samo 50 metara od mora sa jacuzzijem i saunom. Apartman ukupne površine 105m2 sagrađen u moderno dizajniranoj stambenoj zgradi građenoj s vrhunskim materijalima koja se proteže na ukupno 3 etaže. Zgrada se nalazi na izuzetno privlačnoj lokaciji 7 kilometara....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, Voštarnica, 398.502 €, 74,00 m2 cca 5390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U samom prvom redu do mora u okolici Zadra, ovaj ekskluzivni projekt nudi stanove koji spajaju luksuz, funkcionalnost i moderan dizajn. Svaka jedinica pažljivo je osmišljena kako bi maksimalno iskoristila prostor i pružila panoramski pogled na more i Velebit, stvarajući osjećaj slobode....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine