• GoHome Professional
apartmani zadar moderan do 460000 eura - GoHome
  • apartmani zadar moderan do 460000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani zadar moderan do 460000 eura

  • Za upit "apartmani zadar moderan do 460000 eura" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 4.852 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 430000 eura (malo jeftiniji)
    • 480000 eura (malo skuplji)
    • do 4600 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • renoviran
    • 1.kat
    • nenamješten
    • parking
    • terasa
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, ZADAR, Voštarnica, 441.570 €, 94,00 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.09.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se luksuzan apartman 95 m2 ? 50 m od mora ? Diklo (Zadar) Prodaje se prostran i moderno opremljen apartman površine 95 m2 na drugom katu manje zgrade sa samo 9 stambenih jedinica, u mirnom dijelu Dikla, samo 50 metara od mora. Lokacija: - Diklo, Zadar - 50 m do mora i plaže....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, Bili Brig, 440.000 €, 68,00 m2 cca 6470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

ZADAR, KOLOVARE Premium apartman 100m od mora s velikom terasom i vlastitim parkingom Ekskluzivna investicijska prilika na jednoj od najtraženijih lokacija u Zadru! Prodaje se potpuno renoviran i vrhunski opremljen apartman s kategorizacijom 4 zvjezdice, smješten u elitnom dijelu....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, Voštarnica, 415.000 €, 90,00 m2 cca 4610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

DVOSOBAN APARTMAN S VRTOM I 2 PARKIRNA MJESTA, 150 M OD PLAŽE, PETRČANE (PUNTA RADMAN) ? ZADAR Pogodan za trajni boravak, uživanje u odmoru ili turističko ulaganje. Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u okolici Zadra, u mirnom dijelu Punta Radmana u Petrčanima, prodaje se moderan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani zadar moderan do 460000 eura'
398.502 €
446.000 €
379.000 €
  Apartman, ZADAR, 320.000 €, 80,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.08.2025.,

www.broker.hr

U blizini svih važnih sadržaja, u okolici Zadra, prodaje se dvoetažan moderan apartman. Zauzima ukupnu površinu od 118m2; 80m2 stambene površine te 38m2 terasa. U prizemnom dijelu smjestio se dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom te izlazom na manju natkrivenu i veću nenatkrivenu....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, 457.000 €, 79,35 m2 cca 5760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zadar, Sveti Filip i Jakov ? Moderno stanovanje s pogledom na more, gdje svaki dan ima svoj ritam Na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom, svega nekoliko minuta hoda od mora, nastaje komorni rezidencijalni projekt dviju stambenih zgrada s ukupno 12 jedinica. Zahvaljujući ograničenom....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, 457.000 €, 78,30 m2 cca 5840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, ZADAR, Višnjik, 450.000 €, 80,00 m2 cca 5630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

PETRČANE - PUNTA RADMAN, prodaje se trosobni stan u prizemlju s vrtom, samo 150 m od mora!! Moderan projekt novogradnje sa 4. stambene jedinice idealan za miran obiteljski odmor izvan gradske vreve. Projekt je smješten u Petrčanima (Punta Radman) u neposrednoj blizini svih bitnih....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, Višnjik, 450.000 €, 105,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Dvoetažni stan smješten na samo 50 metara od mora sa jacuzzijem i saunom. Apartman ukupne površine 105m2 sagrađen u moderno dizajniranoj stambenoj zgradi građenoj s vrhunskim materijalima koja se proteže na ukupno 3 etaže. Zgrada se nalazi na izuzetno privlačnoj lokaciji 7 kilometara....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, 462.000 €, 103,00 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.broker.hr

Prodaje se moderan luksuzni apartman u okolici Zadra, smješten u prizemlju ekskluzivne novogradnje prvi red do mora. Nekretnina se nalazi na izuzetno mirnoj i atraktivnoj lokaciji, svega nekoliko koraka od plaže, te pruža otvoren pogled na more i vrhunski komfor za život ili odmor.....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, Voštarnica, 369.800 €, 68,00 m2 cca 5440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U samom prvom redu do mora u okolici Zadra, ovaj ekskluzivni projekt nudi stanove koji spajaju luksuz, funkcionalnost i moderan dizajn. Svaka jedinica pažljivo je osmišljena kako bi maksimalno iskoristila prostor i pružila panoramski pogled na more i Velebit, stvarajući osjećaj slobode....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 340.000 € na 350.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ZADAR, Višnjik, 350.000 €, 80,00 m2 cca 4380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 340.000 €
16.05.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom turističkom naselju nadomak Zadra prodaje se suvremeno uređen dvoetažni stan s bazenom, smješten u sklopu apartmanske kuće. Stan zauzima ukupnu površinu od 103 m2 a sastoji se od 80 m2 unutarnjeg prostora te dodatnih 23 m2 vanjskih terasa i lođe. Prizemlje obuhvaća prostran....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 340.000 € na 350.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ZADAR, Višnjik, 350.000 €, 80,00 m2 cca 4380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 340.000 €
16.05.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom turističkom mjestu nedaleko od Zadra, prodaje se moderan dvoetažni stan s bazenom. Ukupne površine od 103m2, od kojih se 80m2 odnosi na unutarnji stambeni prostor te 23m2 vanjskog prostora, stan se nalazi u apartmanskoj kući, na parceli površine oko 620m2. U prizemlju se....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, 299.000 €, 66,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, ZADAR, 299.000 €, 64,92 m2 cca 4610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, ZADAR, Voštarnica, 297.905 €, 68,00 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.09.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se apartman s vrtom ? 50 m od mora ? Diklo (Zadar) Na prodaju komforan apartman s privatnim vrtom, smješten u prizemlju manje zgrade sa samo 9 stambenih jedinica u prestižnom dijelu Dikla, samo 50 metara od mora. Lokacija: - Diklo, Zadar - 50 m od mora i uređene plaže - Mirna....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, 292.000 €, 63,03 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, ZADAR, Višnjik, 490.000 €, 98,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

PETRČANE - PUNTA RADMAN, prodaje se trosobni penthouse na 2. katu s krovnom terasom!! Moderan projekt novogradnje sa 3. stambene jedinice idealan za miran obiteljski odmor izvan gradske vreve. Projekt je smješten u Petrčanima (Punta Radman) u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, 260.000 €, 71,04 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Komforan apartman sa vrtom Prodaje se visokokvalitetni apartman u prizemlju zgrade na dva kata , sa ukupno 12 stanova, u prekrasnom primorskom mjestu Sveti Filip i Jakov, 24km udaljenog od grada Zadra, sakriven od prometne buke, u blizini plaža i svih....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 17)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me