• GoHome Professional
apartmani zadar moderan 80 m2 terasa - GoHome
  • apartmani zadar moderan 80 m2 terasa - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani zadar moderan 80 m2 terasa

  • Za upit "apartmani zadar moderan 80 m2 terasa" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 5.159 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 450000 eura
    • do 560000 eura (prosječna cijena)
    • do 670000 eura
    • do 5600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+3%

Promjena cijene sa 340.000 € na 350.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ZADAR, Višnjik, 350.000 €, 80,00 m2 cca 4380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 340.000 €
16.05.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom turističkom naselju nadomak Zadra prodaje se suvremeno uređen dvoetažni stan s bazenom, smješten u sklopu apartmanske kuće. Stan zauzima ukupnu površinu od 103 m2 a sastoji se od 80 m2 unutarnjeg prostora te dodatnih 23 m2 vanjskih terasa i lođe. Prizemlje obuhvaća prostran....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, Višnjik, 450.000 €, 80,00 m2 cca 5630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

PETRČANE - PUNTA RADMAN, prodaje se trosobni stan u prizemlju s vrtom, samo 150 m od mora!! Moderan projekt novogradnje sa 4. stambene jedinice idealan za miran obiteljski odmor izvan gradske vreve. Projekt je smješten u Petrčanima (Punta Radman) u neposrednoj blizini svih bitnih....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, 320.000 €, 80,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.08.2025.,

www.broker.hr

U blizini svih važnih sadržaja, u okolici Zadra, prodaje se dvoetažan moderan apartman. Zauzima ukupnu površinu od 118m2; 80m2 stambene površine te 38m2 terasa. U prizemnom dijelu smjestio se dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom te izlazom na manju natkrivenu i veću nenatkrivenu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani zadar moderan 80 m2 terasa'
398.502 €
  Apartman, ZADAR, 457.000 €, 79,35 m2 cca 5760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zadar, Sveti Filip i Jakov ? Moderno stanovanje s pogledom na more, gdje svaki dan ima svoj ritam Na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom, svega nekoliko minuta hoda od mora, nastaje komorni rezidencijalni projekt dviju stambenih zgrada s ukupno 12 jedinica. Zahvaljujući ograničenom....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, 457.000 €, 78,30 m2 cca 5840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, ZADAR, 446.000 €, 77,93 m2 cca 5720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,