• GoHome Professional
apartmani varaždin do 250000 eura - GoHome
  • apartmani varaždin do 250000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani varaždin do 250000 eura

  • Za upit "apartmani varaždin do 250000 eura" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 1.894 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • 230000 eura (malo jeftiniji)
    • 260000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, VARAŽDIN, 210.000 €, 250,00 m2 cca 840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Na rubu grada, a opet daleko od svakodnevne vreve, nalazi se ova posebna nekretnina koja spaja duh tradicije s funkcionalnošću suvremenog ugostiteljstva. Samo 1500 metara od centra Varaždina, a kao da ste zakoračili u vlastiti svijet ograđen, miran, gotovo zaboravljen od civilizacije,....

 
 
 
  Apartman, VARAŽDIN, 210.000 €, 250,00 m2 cca 840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Varaždin, Hallers, uhodan i potpuno opremljen ugostiteljski objekt tlocrtne površine 110 m2, 5 minuta od centra grada, na mirnoj i izdvojenoj lokaciji. Bez dodatnih ulaganja, odmah spreman za rad.Raspored prostora:Podrum: prostorija za pripremu hrane, prostor s pekom i bilijarskim....

 
 
 
  Apartman, VARAŽDIN, Centar, 250.000 €, 140,00 m2 cca 1790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na zanimljivoj lokaciji u baroknom gradu Varaždinu prodaje se šest pansiona koji se sastoje od prostorija u potkrovlju: SOBA 1/ 9,6 m² + kupaonica 2,0 m² SOBA 2/ 12,9 m² + kupaonica 2.6 m² SOBA 3/ 8,2 m² + kupaonica 2,0 m² SOBA 4/ 9,8 m² + kupaonica 3,0 m² SOBA 5/ 9,5 m² + kupaonica....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani varaždin do 250000 eura'
210.000 €
  Apartman, VARAŽDIN, 234.640 €, 83,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.01.2026.,

www.crozilla.com

Na samom vrhu zgrade, na drugom katu, smjestio se stan koji krije jedan pravi adut hoby sobu/spremište od čak 20,55 m2. To nije tek obična ostava, već prostor koji se s lakoćom može pretvoriti u studio apartman, zasebni radni prostor ili privatni kutak za bavljenje hobijima. U današnje....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 199.040 € na 189.990 € - 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, VARAŽDIN, 189.990 €, 62,20 m2 cca 3050 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.08.2025 - 199.040 €
07.04.2026 - 189.990 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan/poslovni prostor u Varaždinu površine 62,20 m2 u kvalitetnoj, modernoj urbanoj vili od 5 stanova sa dizalom. - stan u VISOKOM PRIZEMLJU višeobiteljske zgrade sa 5 stanova, - zgrada se nalazi u mirnom i vrlo atraktivnom dijelu Varaždina, zapadni dio grada, - blizu svih....

 
 
 
  Apartman, VARAŽDIN, 163.000 €, 89,00 m2 cca 1830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju je kuća površine 89 m, smještena na okućnici od 313 m, idealna za miran obiteljski život ili kao investicija s mogućnošću najma. Posebnost ove nekretnine je njezin raspored kuća je podijeljena na dva odvojena dijela, što omogućuje korištenje kao dvije zasebne stambene jedinice.....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 150.000 € na 140.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, VARAŽDIN, 140.000 €, 44,65 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 150.000 €
13.05.2026 - 140.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na prodaju je ugodan i funkcionalan stan smješten na 8. katu stambene zgrade u Varaždinu, na traženoj gradskoj lokaciji. Stan je dobro raspoređen, s jasno odvojenim dnevnim i kuhinjskim dijelom te dodatnim spremištem, što ga čini odličnim izborom za stanovanje ili investiciju za najam.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.