• GoHome Professional
apartmani rukavac barem 210 m2 - GoHome
  • apartmani rukavac barem 210 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani rukavac barem 210 m2

  • Za upit "apartmani rukavac barem 210 m2" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 1.638 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 120000 eura
    • do 160000 eura (prosječna cijena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, MATULJI, 320.000 €, 230,00 m2 cca 1390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Rukavac - samostojeća kuća od cca 230 m2 na zemljištu od 912 m2. Sastoji se od 3S+DB stana u prizemlju od cca 100 m2,na koji se nadovezuje garaža od 40 m2 i 1.kata od također cca 100 m2 koji je u roh bau fazi. Na gornjoj etaži moguće je napraviti veliku terasu iznad garaže sa koje....

 
 
 
  Apartman, MATULJI, 320.000 €, 200,00 m2 cca 1600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Matulji, Rukavac, započeta gradnja U ponudi imamo samostojeću kuću koja se sastoji od prizemlja i 1. kata. Svaka etaža ima cca 100 m2 (sveukupno 200 m2). Prizemlje se sastoji od kuhinje, dnevnog boravka, hodnika spremišta, kupaone, tri spavaće sobe od kojih jedna (master badroom)....

 
 
 
  Apartman, MATULJI, 390.000 €, 223,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća u Rukavcu, Matulji idealan obiteljski dom s konobom Dražesna obiteljska kuća smještena u mirnom i prigradskom naselju Rukavac, Matulji. Kuća se sastoji od tri stambene razine te prostrane konobe u suterenu. NEKRETNINE: Konoba Suteren: 1 spavaća soba + dnevni boravak,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani rukavac barem 210 m2'
380.000 €
  Apartman, MATULJI, 560.000 €, 360,00 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Matulji okolica, Rukavac, samostojeća kuća, 310 m2 Posredujemo u prodaji velike obiteljske kuće površine 310 m2, s prostranom okućnicom. Kuća je izgrađena 2008. godine, te ima novi krov, fasada stiropor 10 cm, PVC stolarija. Kuća ima vlastiti video nadzor. Ulaz na teren ima kovanu....

 
 
 
  Apartman, MATULJI, 650.000 €, 400,00 m2 cca 1630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

MATULJI, RUKAVAC - Atraktivna kuća s pogledom na more! Posredujemo u prodaji vrlo atraktivne kuće u Rukavcu u općini Matulji. Kuća se nalazi na brijegu s prekrasnim pogledom na more i grad Rijeku. Izgrađena je 80ih godina, a posljednja renovacija je bila 2021. godine. Sveukupne površine....