• GoHome Professional
apartmani pula zadnjih 7 dana što manje - GoHome
  • apartmani pula zadnjih 7 dana što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani pula zadnjih 7 dana što manje

  • Za upit "apartmani pula zadnjih 7 dana što manje" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 3.870 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 410000 eura (prosječna cijena)
    • do 490000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, PULA, Centar, 276.000 €, 104,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na mirnoj lokaciji u Šišanu prodaje se stan u novogradnji površine 104,02 m, smješten u prizemlju kuće s ukupno dva stana. Stan se sastoji od hodnika, otvorenog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, spremišta i terase. Nekretnina uključuje:....

 
 
 
  Apartman, PULA, Dolinka, 129.500 €, 24,90 m2 cca 5200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina ekskluzivno iz svoje ponude izdvaja ovu garsonjeru s vlastitim parkirnim mjestom. Garsonjera se nalazi u prizemlju višestambene zgrade izgrađene početkom 2000-ih, a nalazi se u popularnom naselju Dolinka. Kupaonica je odvojena i ima prozor, a ostatak prostora....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 160.000 €, 31,00 m2 cca 5160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se apartman u centru Pule ? 31 m2 Apartman u visokom prizemlju u centru grada. Odličan za turistički najam ili stanovanje. - 31 m2 - Ocjena na Bookingu 9.3 - Ograđena terasa cca 12 m2 + izlaz u vrt - Aluminijska stolarija - Vrhunska keramika - Blizina svih sadržaja Ukoliko....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani pula zadnjih 7 dana što manje'
770.000 €
250.000 €
350.000 €
  Apartman, PULA, Centar, 160.000 €, 31,00 m2 cca 5160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je funkcionalan 2-sobni apartman smješten u visokom prizemlju u samom centru Pule. Površine 31 m, ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za turistički najam, tako i za ugodan boravak. Stan se ističe dodatnom vrijednošću izlazom u vlastiti vrt i ograđenu terasu....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 250.000 €, 55,00 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se stan površine 55 m u Puli, smješten u prizemlju manje stambene zgrade( dva stana). Stan je renoviran, klimatiziran i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Nekretnina je podijeljena na dva odvojena apartmana, što je čini idealnom prilikom za investiciju i turistički....

 
 
 
  Apartman, PULA, 360.000 €, 87,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

RIJETKOST NA TRŽIŠTU Na top lokaciji na 100 m od mora prodaje se apartman veličine 87,77 m2. Apartman se nalazi u prizemlju s dvije terrace i parkirnim mjestom. Tražena pozicija s potencijalom za iznajmljivanje u turističke svrhe ili osobne potrebe. Sastoji se od dvije spavaće sobe,dnevnog....

 
 
 
  Apartman, PULA, 360.000 €, 87,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

RIJETKOST NA TRŽIŠTU Na top lokaciji na 100 m od mora prodaje se apartman veličine 87,77 m2. Apartman se nalazi u prizemlju s dvije terracei parkirnim mjestom. Tražena pozicija s potencijalomza iznajmljivanje u turističke svrhe ili osobne potrebe. Sastoji se od dvije spavaće sobe,dnevnog....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 395.000 €, 108,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

U samom centru Pule prodaje se prostran stan površine 108 m, smješten u visokom prizemlju zgrade. Stan je potpuno uređen i odmah spreman za useljenje, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Posebnost ove nekretnine je što je podijeljena u tri zasebne stambene jedinice jedan apartman....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 474.000 €, 120,00 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Top lokacija! Penthouse sa privatnim liftom! Nalazi se na 3.katu zgrade s privatnim liftom u koji ima pristup samo vlasnik penthousa. Sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s prostranim dnevnim boravkom te trpezarijom. Pogled na more ! Na katu se nalazi....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 610.000 €, 420,00 m2 cca 1450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se prostrana i kvalitetno opremljena kuća u Štinjanu, u neposrednoj blizini Pule, sa izuzetnim potencijalom za stanovanje ili turistički najam. Nekretnina ukupne površine 420 m² stambenog prostora i 448 m² okućnice, sastoji se od prizemlja i dva kata, pružajući veliki potencijal....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 800.000 €, 463,00 m2 cca 1730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaja kuće s apartmanima u Puli blizu mora, s pogledom na more. Ova atraktivna kuća s apartmanima smještena je na traženoj lokaciji u Puli, samo nekoliko minuta hoda od mora. Idealna je za obiteljsku upotrebu ili kao investicija za turistički najam. Površina kuće, 463 m2, tri etaže....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me