• GoHome Professional
apartmani pula renoviran što jeftinije - GoHome
  • apartmani pula renoviran što jeftinije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani pula renoviran što jeftinije

  • Za upit "apartmani pula renoviran što jeftinije" pronađeno 32 nekretnina - prosječna cijena 3.901 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, PULA, Centar, 250.000 €, 50,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.06.2023.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodajemo kompletno uređen stan u centru Pule. Stan se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje, dvije spavaće sobe i kupaonice. Renoviran je i moderno uređen s dizajnerskim i kvalitetnim namještajem Stan se nalazi nadomak svih potrebnih sadržaja i znamenitosti. Iznimno kvalitetna nekretnina....

 
 
 
  Apartman, PULA, Arena, 135.000 €, 48,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina vam nudi u Puli,potpuno renovirani stan u potkrovlju manje zgrade u nizu koja se nalazi na manje od 100m od pulske Arene i svih ostalih gradskih sadržaja dostupnih pješice. Obnova stana je izvedena 2022. godine kada su zamijenjene instalacije struje, vode,....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 140.000 €, 43,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJA DVA STUDIO APARMANA U CENTRU PULE 43m2 Prodajemo dva potpuno renovirana i opremljena studio apartmana,koji su smješteni u suterenu stambene zgrade u strogom centru grada. PRVI studio apartman od 18 m² a sastoji se od sobe sa kuhinjom i kupaone DRUGI studio apartman od 22 m²....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani pula renoviran što jeftinije'
160.000 €
250.000 €
260.000 €
  Apartman, PULA, Centar, 149.000 €, 34,92 m2 cca 4270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra,Pula,jednosoban stan,drugi red do mora RE/MAX Centar nekretnina nudi vam jednosoban stan na prvom katu starije zgrade. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini mora i pulske rive. Stan se sastoji od kuhinje,blagovaone i boravka u jednom prostoru,velike spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 150.000 €, 43,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA - Dva u potpunosti renovirana studio apartmana Pula je najveći grad Istre, smješten na jugozapadnom području impresivnog pejzaža Istarskog poluotoka, a odlikuje ga zanimljiva i bogata kulturno-povijesna baština, prekrasna priroda i duge plaže koje oduzimaju dah svakom....

 
 
 
  Apartman, PULA, Veruda, 191.000 €, 39,50 m2 cca 4840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.01.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, Veruda Jedna od onih lokacija koje se na tržištu pojavljuju rijetko: jutarnja kava uz energiju marine, šetnja uz more kad god poželite i osjećaj da ste ?na pravom mjestu? čim izađete iz zgrade. Do plaža na Verudeli i Zlatnim stijenama te Pješčanoj uvali stižete za oko....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 192.000 € na 197.500 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PULA, 197.500 €, 66,24 m2 cca 2980 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.02.2026 - 210.000 €
07.03.2026 - 192.000 €
15.04.2026 - 197.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra,Pula,renovirani stan sa pogledom na more i grad RE/MAX Centar nekretnina nudi vam ovaj kompletno renovirani stan na 9.katu nebodera na Vidikovcu. Stan se sastoji od hodnika,jedne prostrane spavaće sobe,kuhinje sa blagovaonom,dnevnog boravka,kupatila,ostave i velike lođe. Dnevni....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 199.000 €, 53,00 m2 cca 3760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, centar Prodaje se stan u strogom centru grada Pule, smješten na jednoj od najtraženijih lokacija! Stan je renoviran te pruža moderan i funkcionalan prostor u klasičnom mediteranskom ambijentu. Smješten je u intimnoj zgradi s ukupno tri stana, što osigurava mir i privatnost,....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 210.000 €, 122,06 m2 cca 1720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, Pula je grad smješten na jugu poluotoka Istra u Hrvatskoj, poznat po svojoj bogatoj povijesti, antičkim spomenicima i prekrasnoj obali Jadranskog mora. Grad ima ugodnu mediteransku klimu, a njegova arhitektura odražava raznolikost kulturnih utjecaja tijekom stoljeća.....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 229.000 €, 70,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina u svojoj ponudi izdvaja stan u centru grada. Prodaje se renoviran stan površine 70 m2 smješten u samom srcu Pule, u pješačkoj zoni, svega nekoliko koraka od Trga Forum. Stan se nalazi na trećem katu stambene zgrade bez lifta i predstavlja savršen spoj urbane....

 
 
 
  Apartman, PULA, 230.000 €, 60,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.11.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Na prodaju je moderan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Puli ? Vidikovcu! Ova lokacija nudi savršenu ravnotežu između mirnog obiteljskog okruženja i blizine svih važnih sadržaja poput trgovina, škola, vrtića, javnog prijevoza i mora. Stan se nalazi na četvrtom....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 260.000 €, 62,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina novo u svojoj ponudi ima stan smješten u samom centru grada Pule. Prodaje se stan na drugom katu stambene zgrade izgrađene 1958. godine, na lokaciji koja omogućuje svakodnevni život bez potrebe za automobilom. Svi bitni sadržaji nalaze se unutar 10 minuta....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 260.000 €, 79,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je prostran i potpuno renoviran stan smješten u samom centru Pule, na svega nekoliko minuta hoda od svih glavnih gradskih sadržaja. Najbliža plaža udaljena je oko 3 km, što lokaciju čini izuzetno praktičnom i poželjnom za život ili turistički najam. Zgrada datira iz razdoblja....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 269.900 €, 78,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA, ŠIRI CENTAR - Dva u potpunosti renovirana stana smješteni u privatnome dijelu prizemlja manje stambene zgrade. Riječ je o dva vrhunski renovirana stana smještenim u privatnome dijelu manje starije ali održavane zgrade, koja se sastoji od sveukupno 4 stambene jedinice.....

 
 
 
  Apartman, PULA, Gregovica, 280.000 €, 100,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Na prodaji je odličan, prostran stan u mirnom naselju, svega par minuta do centra grada Pule. Stan se nalazi u mirnoj, slijepoj ulici. Lokacija stvara osjećaj tišine i mira, dok su potrebni sadržaji poput trgovina i javnog prijevoza lako dostupni. Stan se nalazi u prizemlju....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 290.000 €, 95,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.12.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, centar Prodajemo stan odvojen u tri stambene jedinice u strogom centru Pule. Na pješačkoj udaljenosti nalaze se sve povijesne znamenitosti kojima Pula obiluje te također restorani, kafići kao i za život sve potrebne stvari. Ovaj prostrani stan veličine 95m2 odvojen je....

 
 
 
  Apartman, PULA, 312.000 €, 59,00 m2 cca 5290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.07.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja elegantan i moderno uređen dvosoban stan na izuzetnoj lokaciji, svega 250 metara od plaže i omiljene pulske šetnice Lungomare. Stan se nalazi na prvom katu kvalitetno građene manje stambene zgrade novije gradnje, smještene u posljednjem....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 294.000 € na 312.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PULA, Centar, 312.000 €, 86,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.11.2025 - 312.000 €
14.03.2026 - 294.000 €
21.03.2026 - 312.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.crozilla.com

PULA - TOP LOKACIJA, TOP STAN, TOP INVESTICIJA Grad povijesti, mora i života. Grad u kojem se spajaju rimska baština, energija ljeta i mediteranski način života. Na samo nekoliko minuta od centra, u neposrednoj blizini svih sadržaja, nalazi se ovaj prostrani stan od 86 m 2....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 335.000 €, 80,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Pula centar - U ponudi Remax Centar Nekretnina nalazi se ovaj kompletno renoviran, odličan stan u centru. Površina stana iznosi 80 m2, nalazi se na drugom katu, a sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, hodnika, kupaonice, spremišta u kojem su smješteni bojler i perilica....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 350.000 €, 70,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan sa pogledom na more, Pula. Svijetao apartman od 70 m2, sastoji se od velikog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, 2 spavaće sobe (od kojih je jedna bračni krevet, a druga sa bračnim plus dvije fotelje na rasklapanje), 2 kupaonice (jedna s kadom i perilicom rublja....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 373.500 €, 151,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA - Obiteljski stan s vrtom u centru + dodatni studio apartman! RIJETKO DOSTUPNA LOKACIJA! U ponudi DUX nekretnina nudimo Vam rijetku nekretninu na tržištu zbog njezine lokacije! Radi se o objektu koji je praktično u centru grada ali skriven od gradske gužve na mirnoj lokaciji....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 399.000 €, 107,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja stan u centru Pule, podjeljen na 4 sobe sa kupatilom - studio apartmana. Stan je ukupne površine 107m2, te se sastoji od ulaznog hodnika, 4 spavaće sobe i 4 kupatila, kuhinje i dva manja skladišna prostora. Stan je smješten u visokom....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 399.000 €, 105,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA Prostran apartman s 4 spavaće sobe i parkingom u srcu grada U samom središtu Pula, nadomak svih gradskih sadržaja i kulturnih znamenitosti, smjestio se ovaj iznimno funkcionalan i potpuno uređen stan koji predstavlja idealnu priliku za sigurno ulaganje ili ugodan gradski....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 435.000 €, 84,00 m2 cca 5180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Na prodaju je predivan stan u centru Pule, smješten na prvom katu lijepe i održavane austrougarske zgrade, u samom srcu grada, nadomak gradske tržnice i svih važnih sadržaja. Ova iznimna lokacija čini nekretninu savršenim izborom za život, ali i kao investicija za turistički....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 470.000 € na 449.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, Arsenal, 449.000 €, 147,27 m2 cca 3050 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.08.2025 - 470.000 €
25.03.2026 - 449.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra,Pula trosobni stan u austrougarskoj vili Münz RE/MAX Centar nekretnina izdvaja iz svoje ponude ovaj predivan stan u jednoj od vila Münz. Ville Münz u Puli čine urbanističko-arhitektonsku cjelinu izgrađenu na početku 20. stoljeća. Vile se nalaze u građevinskom nizu i prepoznatljive....

 
 
 
  Apartman, PULA, 450.000 €, 153,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju nudimo suncem osvijetljeni, djelomično renoviran stan površine 152,92 m2 u obiteljskoj kući, vlasništvo 34/100 odnosno cijeli 1. od 2. moguća kata. Na gornjem odnosno drugom katu smještena su 3 stana na istom rasporedu nosećih zidova. Gradska kanalizacija, vlasništvo 1/1....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 467.000 €, 140,00 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, CENTAR, PULA - Luksuzni apartman podijeljen 3 samostalne jedinice u strogome centru grada U povijesnom centru grada Pule smjestio se kompletno renoviran stan od sveukupnih 140,45m2 stambenoga prostora, koji su pametno i adekvatno podijeljeni na 3 samostalne stambene jedinice.....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 474.000 €, 120,00 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Top lokacija! Penthouse sa privatnim liftom! Nalazi se na 3.katu zgrade s privatnim liftom u koji ima pristup samo vlasnik penthousa. Sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s prostranim dnevnim boravkom te trpezarijom. Pogled na more ! Na katu se nalazi....

 
 
 
  Apartman, PULA, Arena, 510.000 €, 67,65 m2 cca 7540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.09.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra,Pula,stan pored amfiteatra! RE/MAX Centar nekretnina izdvaja iz ponude ovu nekretninu koja se nalazi pored veličanstvene rimske građevine-Pulskog amfitetra!! Stan od 67,65 m2 nalazi se u prizemlju zgrade od 4 stana i pripada mu podrum od 67 m2. Kompletno je renoviran 2024.god.....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 515.000 €, 129,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

RE/MAX Centar nekretnina s ponosom iz svoje ponude izdvaja predivan stan smješten u šarmantnoj austrougarskoj vili, na savršenoj lokaciji u samom srcu Pule. Stan se nalazi na prvom katu zgrade, ukupne površine 129 m². Sastoji se od predsoblja, kuhinje, prostranog dnevnog boravka,....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, Na upit, 105,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Grad Pula, najveći grad Istarske županije, smješten je u jugozapadnom dijelu istarskog poluotoka na obali dobro zaštićenog zaljeva. Grad je poznat po brojnim sačuvanim spomenicima iz rimskog doba, poput slavoluka Sergijevaca, Augustovog hrama i amfiteatra Arena, šestog po veličini....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-31 (od ukupno 31)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!