• GoHome Professional
apartmani pula pala cijena što manje - GoHome
  • apartmani pula pala cijena što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani pula pala cijena što manje

  • Za upit "apartmani pula pala cijena što manje" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 3.525 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-6%

Promjena cijene sa 250.000 € na 235.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, Centar, 235.000 €, 50,00 m2 cca 4700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.02.2026 - 250.000 €
25.03.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2025.,

www.crozilla.com

U samom srcu povijesne Pule prodaje se prekrasan dvosoban stan površine 60 m2, smješten na drugom katu kvalitetne stambene zgrade s odličnom mikro-lokacijom ? na samo nekoliko minuta hoda od svih glavnih sadržaja, kulturnih atrakcija i pješačkih zona. Stan se sastoji od: ? Dvije prostrane....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 250.000 € na 235.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, Centar, 235.000 €, 50,34 m2 cca 4670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.06.2025 - 250.000 €
28.03.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.08.2023.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, Centar Dvosoban stan se nalazi na drugom katu u samom centru Pule. Ono što ovaj stan čini posebnim je blizina svih važnijih sadržaja, kao što su trgovine, restorani, kulturne atrakcije i javni prijevoz a ovu lokaciju čini iznimno praktičnom i pogodnom za urbani način....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 244.000 € na 235.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, 235.000 €, 55,00 m2 cca 4270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 244.000 €
22.04.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, Nekretnina se nalazi u Puli, u mirnom i sve traženijem dijelu grada koji je idealan za obiteljski život, ali i kao investicija za dugoročno stanovanje. Poznatom po ugodnom okruženju i dobroj prometnoj povezanosti s centrom Pule, kao i s obližnjim plažama. U blizini se....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani pula pala cijena što manje'
850.000 €
350.000 €
639.000 €
 
-3%

Promjena cijene sa 195.000 € na 190.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, Veli vrh, 190.000 €, 57,50 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.06.2025 - 195.000 €
11.04.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Prodaje se moderan stan u novogradnji na Velom Vrhu, smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno tri stana. Zgrada se nalazi na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, a završetak gradnje planiran je do kraja 2026. godine. Stan ima ukupnu površinu od 55 m² i odlikuje....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 187.700 € na 181.000 € - 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, Šikići, 181.000 €, 58,09 m2 cca 3120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.01.2026 - 187.700 €
04.03.2026 - 181.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja modernu novogradnju u prigradskom naselju Šikići, na svega 4 km od centra Pule. Na prodaju je stan oznake ?A10? ukupne neto površine 58.09 m2, koji se nalazi na prvom katu. Sastoji se od: hodnika s garderobom, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 166.000 € na 161.000 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, 161.000 €, 58,83 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.01.2026 - 179.000 €
25.03.2026 - 166.000 €
08.04.2026 - 161.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, Vidikovac Na Vidikovcu, jednoj od najtraženijih pulskih lokacija za miran i praktičan život, u ponudi je stan koji ?ima ono nešto? ? osjećaj prostora, kvalitetu zgrade i otvoren pogled koji se ne može naknadno kupiti. Sve vam je nadohvat ruke, a opet ste dovoljno iznad....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 189.800 € na 184.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, Šikići, 184.000 €, 62,38 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 189.800 €
07.03.2026 - 184.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja modernu novogradnju u prigradskom naselju Šikići, na svega 4 km od centra Pule. Na prodaju je stan oznake ?B2? ukupne neto površine 62.38 m2, koji se nalazi u prizemlju zgrade. Sastoji se od: hodnika s garderobom, dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 342.000 € na 330.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, Valdebek, 330.000 €, 102,01 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 342.000 €
22.04.2026 - 330.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula U ponudi je iznimno atraktivan stan u prizemlju koji pruža rijetko viđen spoj komfora, privatnosti i životnog stila kakav se obično veže uz samostojeću kuću. Ova nekretnina idealna je za kupce koji traže više od klasičnog stana ? vlastiti vanjski prostor, potpunu funkcionalnost....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 355.600 € na 350.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, 350.000 €, 111,73 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.07.2025 - 355.600 €
07.03.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula -- Ova novogradnja smjestila se na odličnoj lokaciji. Nalazi se svega par minuta od centra grada te 10 minuta od prekrasnih mnogobrojnih plaža. Smjestila se u mirnom kvartu na kraju slijepe ulice. Lokacija garantira mir te lak pristup svim potrebnim sadržajima. -- Ovaj....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 470.000 € na 449.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, Arsenal, 449.000 €, 147,27 m2 cca 3050 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.08.2025 - 470.000 €
25.03.2026 - 449.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra,Pula trosobni stan u austrougarskoj vili Münz RE/MAX Centar nekretnina izdvaja iz svoje ponude ovaj predivan stan u jednoj od vila Münz. Ville Münz u Puli čine urbanističko-arhitektonsku cjelinu izgrađenu na početku 20. stoljeća. Vile se nalaze u građevinskom nizu i prepoznatljive....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 375.000 € na 325.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, Centar, 325.000 €, 156,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 375.000 €
28.03.2026 - 325.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Pula je najveći grad u Istri, poznat po bogatoj povijesti, prekrasnoj obali i razvijenoj turističkoj ponudi. Grad spaja antičku arhitekturu, poput slavne Arene, s modernim sadržajima, restoranima, školama i kulturnim događanjima tijekom cijele godine. Zahvaljujući blagoj mediteranskoj....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso