• GoHome Professional
apartmani pula lođa vrt do 190000 eura - GoHome
  • apartmani pula lođa vrt do 190000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani pula lođa vrt do 190000 eura

  • Za upit "apartmani pula lođa vrt do 190000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, PULA, Štinjan, 174.400 €, 40,10 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Štinjan, Istra Štinjan je mirno i sve traženije naselje u blizini Pule i Fažane, poznato po opuštenom načinu života, blizini uređenih plaža i kristalno čistom moru. Ova atraktivna lokacija pruža savršen spoj privatnosti i dobre povezanosti sa svim potrebnim sadržajima, što je čini....

 
 
 
  Apartman, PULA, Kaštanjer, 159.000 €, 39,95 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina u ponudi ima ovaj stan koji se nalazi u prizemlju novogradnje i prostire se na 40 m², što ga čini savršenim za par. Sastoji se od hodnika, dnevnog dijela s kuhinjom, kupatila, spavaće sobe i terase. Dodatnu vrijednost čini vrt od oko 30 m², koji je ograđen....

 
 
 
  Apartman, PULA, Kaštanjer, 185.600 €, 58,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Na atraktivnoj lokaciji u Puli, u naselju Kaštanjer, izgraditi će se moderni stambeni kompleks koji se sastoji od 6 manjih zgrada, svaka s 4 stana. Završetak gradnje planiran je 2027. godine. Na prodaju je stan u prizemlju površine 55 m², koji se sastoji od dvije spavaće....

 
 
 
  Apartman, PULA, 165.130 €, 53,07 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Pula, Istra Smješten u ugodnom i mirnom okruženju nadomak Pula, ovaj stan nalazi se u naselju koje je sve traženije među kupcima. Lokacija nudi odličan balans mirnog okruženja i urbane povezanosti, a centar grada i more udaljeni su svega nekoliko minuta vožnje Stan se nalazi u modernoj....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 149.150 € na 165.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PULA, 165.000 €, 48,00 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 149.150 €
09.05.2026 - 165.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, Smještena u Puli, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, ova nekretnina nudi ugodno okruženje idealno za obiteljski život ili miran svakodnevni boravak. Kvart je poznat po dobroj prometnoj povezanosti, dok su centar grada i plaže lako dostupni u svega nekoliko minuta vožnje.....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 160.000 €, 31,00 m2 cca 5160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se apartman u centru Pule ? 31 m2 Apartman u visokom prizemlju u centru grada. Odličan za turistički najam ili stanovanje. - 31 m2 - Ocjena na Bookingu 9.3 - Ograđena terasa cca 12 m2 + izlaz u vrt - Aluminijska stolarija - Vrhunska keramika - Blizina svih sadržaja Ukoliko....

 
 
 
  Apartman, PULA, 195.000 €, 54,37 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra,Pula,stan u prizemlju sa vrtom od 70 m2 RE/MAX Centar nekretnina izdvaja iz svoje ponude ovaj stan u prizemlju zgrade u roh bau fazi. Objekat ima tri stana,jednog po etaži. Stan u prizemlju se sastoji od hodnika,jedne spavaće sobe,prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom,kupatila,natkrivene....

 
 
 
  Apartman, PULA, Valdebek, 197.000 €, 59,00 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula U mirnom i uređenom dijelu Valdebeka prodaje se stan u novogradnji, u zgradi od ukupno 4 stana, čiji se završetak očekuje do studenog 2026 godine. Stan se nalazi u prizemlju i ima 54,99 m² stambene površine. Raspored prostorija je funkcionalan ? sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Apartman, PULA, 197.500 €, 54,37 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Na prodaju je stan u novogradnji u Puli, smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno tri stana, što osigurava mir, privatnost i kvalitetu stanovanja. Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji, samo 10 minuta hoda od centra grada Pule, u blizini svih važnih sadržaja. Stan....