• GoHome Professional
apartmani pula lođa 60 m2 - GoHome
  • apartmani pula lođa 60 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani pula lođa 60 m2

  • Za upit "apartmani pula lođa 60 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, PULA, Centar, 260.000 €, 61,00 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA - Kompletno namješten obiteljski stan od 61,85m2 u širem dijelu centra grada s parkingom u zgradi 80ih godina. U ponudi agencije imamo predivan obiteljski stan koji se nalazi na izvrsnoj lokaciji u širem dijelu centru grada. Ovaj prostrani stan od 61.85 m2, smješten na....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 250.000 €, 59,00 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

Pula centar grada, prodaja stana 400 m od mora i rive Na prodaju je stan površine oko 60 m, smješten u samom centru Pule, svega 400 metara od rive i mora. Nalazi se u prizemlju zgrade na dvije etaže i može se koristiti kao stambeni ili poslovni prostor. Stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 225.000 €, 59,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

PRILIKA! U ponudi imamo odličnu nekretninu na samo nekoliko metara od pulskog Amfiteatra. U naravi je riječ o stanu ukupne površine od 59 m2, a kojeg čine dvije odvojene stambene jedinice od kojih jedan može biti Vaše mjesto za život, a drugi kao stalni izvor prihoda i ljeti i zimi.....

 
 
 
  Apartman, PULA, Šijana, 199.000 €, 59,88 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra,Pula,novi stan na odličnoj lokaciji! Na atraktivnoj lokaciji,smjestio se novi projekat koji uključuje izgradnju modernog stambenog kompleksa u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja (škola, vrtića, Shopping centra, javnog prijevoza). Ovaj stan od 59,88 m2 nalazi se na 2.katu....

 
 
 
  Apartman, PULA, Valdebek, 197.000 €, 59,00 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula U mirnom i uređenom dijelu Valdebeka prodaje se stan u novogradnji, u zgradi od ukupno 4 stana, čiji se završetak očekuje do studenog 2026 godine. Stan se nalazi u prizemlju i ima 54,99 m² stambene površine. Raspored prostorija je funkcionalan ? sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Apartman, PULA, 230.000 €, 60,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.11.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Na prodaju je moderan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Puli ? Vidikovcu! Ova lokacija nudi savršenu ravnotežu između mirnog obiteljskog okruženja i blizine svih važnih sadržaja poput trgovina, škola, vrtića, javnog prijevoza i mora. Stan se nalazi na četvrtom....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 230.000 €, 60,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA - dva stana u centru grada 60m2 U Puli u samom centru grada na mirnoj lokaciji prodaju se dva stana ukupne površine 60m2. Stanovi imaju terasu te vrt površine 100m2. Smješteni su u prizemlju obiteljske kuće. Stanovi su trenutno odvojeni te se koriste kao apartmani u turističke....

 
 
 
  Apartman, PULA, Šijana, 199.000 €, 60,05 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra,Pula,novi stan na odličnoj lokaciji! Na atraktivnoj lokaciji,smjestio se novi projekat koji uključuje izgradnju modernog stambenog kompleksa u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja (škola, vrtića, Shopping centra, javnog prijevoza). Ovaj stan od 60,05 m2 nalazi se na 1.katu....

 
 
 
  Apartman, PULA, 312.000 €, 59,00 m2 cca 5290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.07.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja elegantan i moderno uređen dvosoban stan na izuzetnoj lokaciji, svega 250 metara od plaže i omiljene pulske šetnice Lungomare. Stan se nalazi na prvom katu kvalitetno građene manje stambene zgrade novije gradnje, smještene u posljednjem....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 195.000 €, 61,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina za vas izdvaja stan u strogom centru Pule kod kazališta, neto reducirane površine 61 m2. Nalazi se na trećem katu starije ali lijepo održavane zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonom, terase i spavaće sobe. Potpuno....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani pula 60 m2 (59)
  • apartmani pula lođa (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr