• GoHome Professional
apartmani pula do 390000 eura vrt do 70 m2 - GoHome
  • apartmani pula do 390000 eura vrt do 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani pula do 390000 eura vrt do 70 m2

  • Za upit "apartmani pula do 390000 eura vrt do 70 m2" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 3.846 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 370000 eura (malo jeftiniji)
    • 400000 eura (malo skuplji)
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, PULA, Štinjan, 268.000 €, 65,00 m2 cca 4120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Pula, Štinjan, apartman sa vrtom novogradnja prodaja. Stan sa vrtom prodaja. Stambena zgrada sa 4 stana, u prizemlju se nalaze 2 stana sa vrtom kvadratura neto stana iznosi 53,73 m2 + parkirno mjesto i vrt 90 m2 - ukupno 65,73 2m. Stan sa 1spsvaćom sobom, dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Apartman, PULA, Valdebek, 197.000 €, 59,00 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula U mirnom i uređenom dijelu Valdebeka prodaje se stan u novogradnji, u zgradi od ukupno 4 stana, čiji se završetak očekuje do studenog 2026 godine. Stan se nalazi u prizemlju i ima 54,99 m² stambene površine. Raspored prostorija je funkcionalan ? sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Apartman, PULA, 195.000 €, 54,37 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra,Pula,stan u prizemlju sa vrtom od 70 m2 RE/MAX Centar nekretnina izdvaja iz svoje ponude ovaj stan u prizemlju zgrade u roh bau fazi. Objekat ima tri stana,jednog po etaži. Stan u prizemlju se sastoji od hodnika,jedne spavaće sobe,prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom,kupatila,natkrivene....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani pula do 390000 eura vrt do 70 m2'
230.000 €
160.000 €
160.000 €
  Apartman, PULA, Veli vrh, 210.000 €, 62,50 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Prodaje se stan u prizemlju manje stambene zgrade s ukupno tri stana. Nalazi se na odličnoj poziciji u mirnom dijelu Velog Vrha, a završetak gradnje planiran je do kraja 2026. godine. Centar grada Pule kao i plaže udaljene su nekoliko minuta vožnje. Stan ima ukupnu površinu....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 261.000 €, 71,89 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula -- Ova visokokvalitetna novogradnja smjestila se u mirnom kvartu u Puli. Nalazi se na kraju mirne slijepe ulice što garantira mir. Svi sadržaji potrebni za život nalaze se u neposrednoj blizini dok je centar grada udaljen svega par minuta vožnje. Prve plaže udaljene su....

 
 
 
  Apartman, PULA, Kaštanjer, 185.600 €, 58,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Na atraktivnoj lokaciji u Puli, u naselju Kaštanjer, izgraditi će se moderni stambeni kompleks koji se sastoji od 6 manjih zgrada, svaka s 4 stana. Završetak gradnje planiran je 2027. godine. Na prodaju je stan u prizemlju površine 55 m², koji se sastoji od dvije spavaće....

 
 
 
  Apartman, PULA, 255.000 €, 72,30 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.01.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra,Pula,stan u prizemlju sa vrtom od 125 m2 RE/MAX Centar nekretnina izdvaja iz svoje ponude ovaj stan od 54.50 m2u prizemlju zgrade u roh bau fazi. Sastoji se od hodnika,jedne spavaće sobe,prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom,kupatila,natkrivene terase i vrta od....

 
 
 
  Apartman, PULA, 197.500 €, 54,37 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Na prodaju je stan u novogradnji u Puli, smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno tri stana, što osigurava mir, privatnost i kvalitetu stanovanja. Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji, samo 10 minuta hoda od centra grada Pule, u blizini svih važnih sadržaja. Stan....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 270.000 €, 54,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Štinjan - Istra U okolici Pule prodaje se ovaj novi moderni stan u prizemlju s vrtom. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kupaonice, hodnika i spavaće sobe. Grijanje je putem klima uređaja i podnog grijanja. Lokacija je odlična, zgrada je okružena novim stambenim zgradama, u nastavku....

 
 
 
  Apartman, PULA, 165.130 €, 53,07 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Pula, Istra Smješten u ugodnom i mirnom okruženju nadomak Pula, ovaj stan nalazi se u naselju koje je sve traženije među kupcima. Lokacija nudi odličan balans mirnog okruženja i urbane povezanosti, a centar grada i more udaljeni su svega nekoliko minuta vožnje Stan se nalazi u modernoj....

 
 
 
  Apartman, PULA, Sisplac, 206.000 €, 48,06 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, Sisplac -- Smješten na najtraženijoj lokaciji u Puli, sa svojim luksuznim stanovima, zajedničkom podzemnom garažom, uređenim okolišem s parkovima i rekreativnim sadržajima, projekt Sisplac stvara jedinstvenu cjelinu koja svojim stanovnicima pruža sve što im je potrebno....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 149.150 € na 165.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PULA, 165.000 €, 48,00 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 149.150 €
09.05.2026 - 165.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, Smještena u Puli, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, ova nekretnina nudi ugodno okruženje idealno za obiteljski život ili miran svakodnevni boravak. Kvart je poznat po dobroj prometnoj povezanosti, dok su centar grada i plaže lako dostupni u svega nekoliko minuta vožnje.....

 
 
 
  Apartman, PULA, Sisplac, 205.000 €, 47,85 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 174.400 €, 40,10 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Štinjan, Istra Štinjan je mirno i sve traženije naselje u blizini Pule i Fažane, poznato po opuštenom načinu života, blizini uređenih plaža i kristalno čistom moru. Ova atraktivna lokacija pruža savršen spoj privatnosti i dobre povezanosti sa svim potrebnim sadržajima, što je čini....

 
 
 
  Apartman, PULA, Kaštanjer, 159.000 €, 39,95 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina u ponudi ima ovaj stan koji se nalazi u prizemlju novogradnje i prostire se na 40 m², što ga čini savršenim za par. Sastoji se od hodnika, dnevnog dijela s kuhinjom, kupatila, spavaće sobe i terase. Dodatnu vrijednost čini vrt od oko 30 m², koji je ograđen....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 257.048 €, 76,50 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula -- Ova novogradnja smjestila se na odličnoj lokaciji nedaleko od Centra grada. Svi potrebni sadržaji nalaze se na nekoliko minuta vožnje, kao što su fitness dvorana, trgovački centar, škola , vrtić i plaže. -- Stan se nalazi u prizemlju zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika....

 
 
 
  Apartman, PULA, Kaštanjer, 246.500 €, 77,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Na atraktivnoj lokaciji u Puli, u naselju Kaštanjer, izgraditi će se moderni stambeni kompleks koji se sastoji od 6 manjih zgrada, svaka s 4 stana. Završetak gradnje planiran je 2027. godine. Na prodaju je stan u prizemlju površine 72 m², koji se sastoji od dvije spavaće....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.