• GoHome Professional
apartmani pula do 270000 eura balkon - GoHome
  • apartmani pula do 270000 eura balkon - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani pula do 270000 eura balkon

  • Za upit "apartmani pula do 270000 eura balkon" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 3.740 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 250000 eura (malo jeftiniji)
    • 280000 eura (malo skuplji)
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • tržnica
    • nenamješten
    • 1.kat
    • dvorište
    • vrt
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, PULA, Kaštanjer, 259.400 €, 61,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA - Uređen stan u centru grada Izuzetna prilika - predivan obiteljski stan smješten na izvrsnoj lokaciji u centru grada! Ovaj prostrani stan od 61.85 m2 nalazi se na 2. katu kvalitetne stambene zgrade izgrađene 80-ih godina, pružajući vam maksimalnu udobnost, stil i praktičnost....

 
 
 
  Apartman, PULA, Kaštanjer, 259.000 €, 62,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se prekrasan stan na 2. katu stambene zgrade na Kaštanjeru u Puli. Stan je izvrsnog rasporeda te se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje/blagovaone otvorenog tipa, 2 spavaće sobe, 2 balkona (na istočnoj i zapadnoj strani) hodnika, ostave, kupaonice i odvojenog wc-a. Grijanje....

 
 
 
  Apartman, PULA, Kaštanjer, 250.000 €, 62,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Pula, Kaštanjer, prodaje se predivan stan površine 62 m2 na 2.katu zgrade na traženoj lokaciji, nadomak centra grada. Stan je kompletno adaptiran 2010. godine (postavljene nove instalacije struje i vode, vanjska PVC stolarija, unutarnja stolarija, keramika sa dodatnom zvučnom i termo....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani pula do 270000 eura balkon'
249.000 €
260.000 €
260.000 €
  Apartman, PULA, Veli vrh, 260.000 €, 74,77 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.11.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja stan koji se sastoji od tri spavaće sobe, hodnika, kupaonice, ostave, kuhinje i dnevnog boravka s izlazom na balkon ukupne korisne površine 74,77 m2. Stan se nalazi na drugom katu uredne stambene zgrade koja ima ukupno deset stanova,....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 257.920 € na 255.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, Veli vrh, 255.000 €, 81,40 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.01.2026 - 249.600 €
14.02.2026 - 257.920 €
04.04.2026 - 255.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, Veli Vrh Na prodaju je moderan stan u novogradnji na Velom Vrhu u Puli, na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom i šumom, svega oko 4 km od prvih plaža. Idealna kombinacija za sve koji žele miran dom u prirodnom okruženju, a da su i dalje blizu mora i centra grada. Zgrada....

 
 
 
  Apartman, PULA, Šikići, 269.000 €, 93,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.10.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

U ponudi imamo stan na 1.katu s planiranim početkom gradnje u studenom 2025 godine u predgrađu Pule na lijepoj, zelenoj lokaciji. Izvojevana je pravomoćna građevinska dozvola. Stan će se sastojati od kuhinje-blagovaone, dnevnog boravka, loggie, balkona, tri spavaće sobe i 2 kupaone....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 260.000 €, 61,85 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.09.2023.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, Stan je smješten u centru Pule, na drugom katu u mirnoj ulici blizu svih važnijih sadržaja. Prodaje se namješten i s uhodanim poslom turističke rente. Stan je veličine 62 m2, potpuno je adaptiran. Sastoji se od hodnika iz kojega se ulazi u sve prostorije stana, dnevnog....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 260.000 €, 100,67 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se dvoetažni stan u Štinjanu, 100,67m2 reducirane neto površine. Stan se nalazi na prvom katu i mansardi kuće na odličnoj lokaciji s panoramskim pogledom na brijunsko otočje i veliki dio Istre. Sastoji se od dnevnog boravka, blagovaonice, kuhinje, dvije spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 260.000 €, 62,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina novo u svojoj ponudi ima stan smješten u samom centru grada Pule. Prodaje se stan na drugom katu stambene zgrade izgrađene 1958. godine, na lokaciji koja omogućuje svakodnevni život bez potrebe za automobilom. Svi bitni sadržaji nalaze se unutar 10 minuta....

 
 
 
  Apartman, PULA, Veruda, 234.000 €, 55,38 m2 cca 4230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, Veruda Na prodaju je funkcionalan i svijetao stan smješten u jednom od najtraženijih pulskih kvartova, Verudi, poznatoj po izvrsnoj povezanosti, blizini mora i svim potrebnim sadržajima za ugodan svakodnevni život. Tržnica Veruda, škola, vrtić i trgovine nalaze se svega....

 
 
 
  Apartman, PULA, Kaštanjer, 230.000 €, 72,90 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar Nekretnina prodaje stan u centru Pule. Stan je adaptiran, ugrađena je nova pvc stolarija, laminat, vrata, kupatilo, pločice. Sastoji se od tri sobe, kuhinje, nužnika, hodnika i balkona s nepokrivenom terasom, ukupne površine 72,90 m2. Stan se nalazi na II. katu zgrade.....

 
 
 
  Apartman, PULA, 230.000 €, 60,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.11.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Na prodaju je moderan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Puli ? Vidikovcu! Ova lokacija nudi savršenu ravnotežu između mirnog obiteljskog okruženja i blizine svih važnih sadržaja poput trgovina, škola, vrtića, javnog prijevoza i mora. Stan se nalazi na četvrtom....

 
 
 
  Apartman, PULA, 228.000 €, 70,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.crozilla.com

U blizini centra Pule, prodaje se stan na trećem katu za adaptaciju koji se sastoji od ulaznog hodnika, spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonom, ostave, toaleta, kupatila, natkrivene terase i balkona. Stan je za kompletnu adaptaciju! Na podovima pločice i parket. Grijanje/hlađenje....

 
 
 
  Apartman, PULA, Valdebek, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra , Pula Na prodaju je stan na traženoj i mirnoj lokaciji u Puli, idealnoj za ugodan obiteljski život ili kao investicija za dugoročni najam. Lokacija nudi mir i privatnost, a istovremeno je u blizini svih potrebnih sadržaja. Stan se nalazi na prvom katu zgrade i ima ukupnu stambenu....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 220.000 €, 57,50 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Na prodaju je moderan stan u novogradnji u Puli, smješten u mirnoj ulici svega nekoliko minuta hoda od centra grada. Lokacija je iznimno atraktivna ? kombinira mir i privatnost s blizinom svih važnih sadržaja poput trgovina, škola, restorana i javnog prijevoza. Zgrada....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 210.000 €, 54,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Na prodaju je moderan stan u novogradnji u Puli, smješten u mirnoj ulici svega nekoliko minuta hoda od centra grada. Lokacija je idealna za one koji žele spojiti mirno okruženje i privatnost s blizinom svih potrebnih sadržaja ? trgovina, restorana, škola, vrtića i javnog....

 
 
 
  Apartman, PULA, 207.500 €, 58,62 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Na prodaju je stan u novogradnji u Puli, smješten u manjoj i kvalitetnoj zgradi s ukupno tri stambene jedinice, na mirnoj lokaciji 10 minuta pješice od centra grada Pule. Stan se nalazi na prvom katu. Funkcionalnog je rasporeda te se sastoji od ulaznog hodnika, ostave,....

 
 
 
  Apartman, PULA, Veruda, 207.500 €, 39,00 m2 cca 5320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju ? prekrasan stan s pogledom na more, top lokacija kod Marina Veruda Prodaje se lijep i funkcionalan stan na 1. katu uredne i održavane zgrade iz 2007. godine, smještene na fenomenalnoj lokaciji u neposrednoj blizini Marine Veruda. Do svih sadržaja potrebno je svega 10 minuta....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 192.000 € na 197.500 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PULA, 197.500 €, 66,24 m2 cca 2980 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.02.2026 - 210.000 €
07.03.2026 - 192.000 €
15.04.2026 - 197.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra,Pula,renovirani stan sa pogledom na more i grad RE/MAX Centar nekretnina nudi vam ovaj kompletno renovirani stan na 9.katu nebodera na Vidikovcu. Stan se sastoji od hodnika,jedne prostrane spavaće sobe,kuhinje sa blagovaonom,dnevnog boravka,kupatila,ostave i velike lođe. Dnevni....

 
 
 
  Apartman, PULA, Valdebek, 197.000 €, 59,00 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula U mirnom i uređenom dijelu Valdebeka prodaje se stan u novogradnji, u zgradi od ukupno 4 stana, čiji se završetak očekuje do studenog 2026 godine. Stan se nalazi u prizemlju i ima 54,99 m² stambene površine. Raspored prostorija je funkcionalan ? sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Apartman, PULA, Veruda, 191.000 €, 39,50 m2 cca 4840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.01.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, Veruda Jedna od onih lokacija koje se na tržištu pojavljuju rijetko: jutarnja kava uz energiju marine, šetnja uz more kad god poželite i osjećaj da ste ?na pravom mjestu? čim izađete iz zgrade. Do plaža na Verudeli i Zlatnim stijenama te Pješčanoj uvali stižete za oko....

 
 
 
  Apartman, PULA, Veli vrh, 190.000 €, 57,50 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Prodaje se moderan stan u novogradnji na Velom Vrhu, smješten na drugom katu manje stambene zgrade s ukupno tri stana. Zgrada se nalazi na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, a završetak gradnje planiran je do kraja 2026. godine. Stan ima ukupnu površinu od 55 m² i odlikuje....

 
 
 
  Apartman, PULA, Kaštanjer, 187.000 €, 53,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Smješten nekoliko minuta pješke od centra grada Pule, ovaj stan pruža savršenu ravnotežu između urbanog života i privatnosti. Nalazi se na trećem katu održavane zgrade, u blizini svih ključnih sadržaja ? trgovina, restorana, kulturnih znamenitosti i javnog prijevoza. U....

 
 
 
  Apartman, PULA, 285.000 €, 93,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Okolica Pule, Istra Prodaje se prostran i moderno uređen trosobni stan u novogradnji smještenoj u atraktivnom dijelu okolice Pule. Ova nekretnina predstavlja dobar izbor za obiteljski život, ali i investiciju za turistički najam zahvaljujući traženoj lokaciji. Stan se nalazi u novoj....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 166.000 € na 161.000 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, 161.000 €, 58,83 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.01.2026 - 179.000 €
25.03.2026 - 166.000 €
08.04.2026 - 161.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, Vidikovac Na Vidikovcu, jednoj od najtraženijih pulskih lokacija za miran i praktičan život, u ponudi je stan koji ?ima ono nešto? ? osjećaj prostora, kvalitetu zgrade i otvoren pogled koji se ne može naknadno kupiti. Sve vam je nadohvat ruke, a opet ste dovoljno iznad....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 156.000 €, 50,54 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja jednosoban stan površine 50 m2, na odličnoj lokaciji u širem centru Pule. Nalazi se na prvom katu zgrade sa 4 stana. Stan površine 50 m2, u naravi površine 54m2, odličnog je rasporeda, te se sastoji od kuhinje i blagavaonice, prostranog....

 
 
 
  Apartman, PULA, 290.000 €, 85,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju apartman dvoetažni apartman na prvom katu veličine 85,19 m2. Nalazi se na 200 m od mora i plaže. Sastoji se od dnevnog boravka s blagavaonicom,kuhinjom,kupaonicom,dvije spavaće sobe,izbe,balkona i lođe. Info na 00385 91 924 9486 .

 
 
 
  Apartman, PULA, 290.000 €, 83,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju apartman dvoetažni apartman na prvom katu veličine 83,39 m2. Nalazi se na 200 m od mora i plaže. Sastoji se od dnevnog boravka s blagavaonicom,kuhinje,kupaonice,lođe,te na katu predprostor,dvije spavaće sobe,kupaonice,utility i balkona. Info na 00385 91 924 9486 .

 
 
 
  Apartman, PULA, Dolinka, 129.500 €, 24,90 m2 cca 5200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina ekskluzivno iz svoje ponude izdvaja ovu garsonjeru s vlastitim parkirnim mjestom. Garsonjera se nalazi u prizemlju višestambene zgrade izgrađene početkom 2000-ih, a nalazi se u popularnom naselju Dolinka. Kupaonica je odvojena i ima prozor, a ostatak prostora....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-29 (od ukupno 28)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more