• GoHome Professional
apartmani pula do 260000 eura moderan - GoHome
  • apartmani pula do 260000 eura moderan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani pula do 260000 eura moderan

  • Za upit "apartmani pula do 260000 eura moderan" pronađeno 32 nekretnina - prosječna cijena 4.037 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • park
    • adaptiran
    • grijanje na plin
    • balkon
    • 2.kat
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, PULA, Centar, 250.000 €, 55,00 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se stan površine 55 m u Puli, smješten u prizemlju manje stambene zgrade( dva stana). Stan je renoviran, klimatiziran i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Nekretnina je podijeljena na dva odvojena apartmana, što je čini idealnom prilikom za investiciju i turistički....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 210.000 €, 54,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Pula Na prodaju je moderan stan u novogradnji u Puli, smješten u mirnoj ulici svega nekoliko minuta hoda od centra grada. Lokacija je idealna za one koji žele spojiti mirno okruženje i privatnost s blizinom svih potrebnih sadržaja ? trgovina, restorana, škola, vrtića i javnog....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 269.000 €, 38,00 m2 cca 7080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodajemo stanove u zgradi koja se nalazi u blizini grada Pule, Monte Turco. Zgrada je dvokatnica sa šest stambenih jedinica, tj. po dvije stambene jedinice na svakoj etaži. Arhitektonski stil zgrade je moderan, čistih linija i minimalističkog dizajna. Vanjski dio zgrade izgrađen....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani pula do 260000 eura moderan'
270.000 €
175.000 €
160.000 €
  Apartman, PULA, 261.000 €, 66,09 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, Veli Vrh Na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Puli, u mirnoj ulici na Velom Vrhu, smjestio se ovaj iznimno ugodan i moderno uređen stan koji već na prvi pogled ostavlja dojam doma u kojem se živi kvalitetno. Nalazi se na prvom katu uredne zgrade, a njegova posebna vrijednost....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 271.200 €, 85,07 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodajemo stan po novom projektu u mjestu Štinjan ,smještenom između Fažane i Pule. Nalazi se na 1.katu moderne zgrade površine 77.25 m2 + pripadajuća 2 parkirna mjesta i spremište, ukupne netto reducirane površine 85.07m2. Stan ima 2 spavaće sobe, dnevni boravak, blagovaonicu, kuhinju,....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 260.000 €, 61,00 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA - Kompletno namješten obiteljski stan od 61,85m2 u širem dijelu centra grada s parkingom u zgradi 80ih godina. U ponudi agencije imamo predivan obiteljski stan koji se nalazi na izvrsnoj lokaciji u širem dijelu centru grada. Ovaj prostrani stan od 61.85 m2, smješten na....

 
 
 
  Apartman, PULA, Kaštanjer, 259.400 €, 61,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA - Uređen stan u centru grada Izuzetna prilika - predivan obiteljski stan smješten na izvrsnoj lokaciji u centru grada! Ovaj prostrani stan od 61.85 m2 nalazi se na 2. katu kvalitetne stambene zgrade izgrađene 80-ih godina, pružajući vam maksimalnu udobnost, stil i praktičnost....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 257.920 € na 255.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, Veli vrh, 255.000 €, 81,40 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.01.2026 - 249.600 €
14.02.2026 - 257.920 €
04.04.2026 - 255.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, Veli Vrh Na prodaju je moderan stan u novogradnji na Velom Vrhu u Puli, na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom i šumom, svega oko 4 km od prvih plaža. Idealna kombinacija za sve koji žele miran dom u prirodnom okruženju, a da su i dalje blizu mora i centra grada. Zgrada....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 250.000 €, 50,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.06.2023.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodajemo kompletno uređen stan u centru Pule. Stan se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje, dvije spavaće sobe i kupaonice. Renoviran je i moderno uređen s dizajnerskim i kvalitetnim namještajem Stan se nalazi nadomak svih potrebnih sadržaja i znamenitosti. Iznimno kvalitetna nekretnina....

 
 
 
  Apartman, PULA, Sisplac, 249.000 €, 53,34 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, Sisplac -- Smješten na najtraženijoj lokaciji u Puli, sa svojim luksuznim stanovima, zajedničkom podzemnom garažom, uređenim okolišem s parkovima i rekreativnim sadržajima, projekt Sisplac stvara jedinstvenu cjelinu koja svojim stanovnicima pruža sve što im je potrebno....

 
 
 
  Apartman, PULA, Sisplac, 235.600 €, 55,00 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 244.000 € na 235.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, 235.000 €, 55,00 m2 cca 4270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 244.000 €
22.04.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, Nekretnina se nalazi u Puli, u mirnom i sve traženijem dijelu grada koji je idealan za obiteljski život, ali i kao investicija za dugoročno stanovanje. Poznatom po ugodnom okruženju i dobroj prometnoj povezanosti s centrom Pule, kao i s obližnjim plažama. U blizini se....

 
 
 
  Apartman, PULA, 231.000 €, 58,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Pula, Istra Prodaje se fantastičan stan, na izuzetnoj lokaciji u Puli, u blizini svih sadržaja potrebnih za ugodan i bezbrižan život. Stan se nalazi u atraktivnom dijelu grada, u neposrednoj blizini trgovina, škola, vrtića, restorana i centra grada, a istovremeno je udaljen svega....

 
 
 
  Apartman, PULA, 230.000 €, 60,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.11.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Na prodaju je moderan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Puli ? Vidikovcu! Ova lokacija nudi savršenu ravnotežu između mirnog obiteljskog okruženja i blizine svih važnih sadržaja poput trgovina, škola, vrtića, javnog prijevoza i mora. Stan se nalazi na četvrtom....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 220.000 €, 57,50 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Na prodaju je moderan stan u novogradnji u Puli, smješten u mirnoj ulici svega nekoliko minuta hoda od centra grada. Lokacija je iznimno atraktivna ? kombinira mir i privatnost s blizinom svih važnih sadržaja poput trgovina, škola, restorana i javnog prijevoza. Zgrada....

 
 
 
  Apartman, PULA, Monvidal, 219.380 €, 55,33 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Ovaj moderan projekt smjestio se na Monvidalu. Ovaj kvart nalazi se na odličnoj lokaciji. Svi potrebni sadržaji su nadohvat ruke, centar grada udaljen je samo dva kilometra, prve plaže na 10 minuta vožnje te Pula City Mall je udaljen svega 500injak metara. Ova stambeno-poslovna....

 
 
 
  Apartman, PULA, Monvidal, 215.275 €, 56,79 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

 
 
 
  Apartman, PULA, Monvidal, 213.070 €, 57,13 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.diamond-realestate.hr

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 209.000 €, 58,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Štinjan Na samo 600 metara od mora i u neposrednoj blizini jedne od najljepših plaža u okolici Pule, Hidrobaze, smjestila se ova nova manja zgrada sa svega 4 stambene jedinice. Ova odlična lokacija omogućuje lak pristup Puli, plaži i svim sadržajima potrebnim za život. Dodatna....

 
 
 
  Apartman, PULA, Sisplac, 206.000 €, 48,06 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

 
 
 
  Apartman, PULA, Sisplac, 205.000 €, 47,85 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 199.000 €, 53,00 m2 cca 3760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, centar Prodaje se stan u strogom centru grada Pule, smješten na jednoj od najtraženijih lokacija! Stan je renoviran te pruža moderan i funkcionalan prostor u klasičnom mediteranskom ambijentu. Smješten je u intimnoj zgradi s ukupno tri stana, što osigurava mir i privatnost,....

 
 
 
  Apartman, PULA, Veli vrh, 190.000 €, 57,50 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Prodaje se moderan stan u novogradnji na Velom Vrhu, smješten na drugom katu manje stambene zgrade s ukupno tri stana. Zgrada se nalazi na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, a završetak gradnje planiran je do kraja 2026. godine. Stan ima ukupnu površinu od 55 m² i odlikuje....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 177.000 €, 39,97 m2 cca 4430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Štinjan -- Malo mjesto smjestilo se između Pule i Fažane. Lokacija je odlično prometno povezana te se more nalazi na svega 600m od stana. Svi potrebni sadržaji nalaze se u neposrednoj blizini. -- Ovaj projekt se sastoji od 17 stanova koji se protežu kroz dvokatnu zgradu. Zgrada....

 
 
 
  Apartman, PULA, 165.130 €, 53,07 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Pula, Istra Smješten u ugodnom i mirnom okruženju nadomak Pula, ovaj stan nalazi se u naselju koje je sve traženije među kupcima. Lokacija nudi odličan balans mirnog okruženja i urbane povezanosti, a centar grada i more udaljeni su svega nekoliko minuta vožnje Stan se nalazi u modernoj....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 160.000 €, 26,00 m2 cca 6150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA - Jednosobni stan u centru Pule U samom srcu Pule, na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija, smjestio se ovaj ekskluzivan i pažljivo uređen stan koji predstavlja savršen spoj funkcionalnosti, estetike i investicijskog potencijala. Stan ukupne površine 26,25 m projektiran....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 155.850 €, 34,28 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

 
 
 
  Apartman, PULA, Monte Ghiro, 154.000 €, 38,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.crozilla.com

Monvidal, prodaje se manji, komforan stan u novogradnji na 3. katu. Stan se sastoji od dnevnog boravka, blagovaone i kuhinje, kupaonice, 1 spavaće sobe, te manje lođe. U stanu su ugrađena protuprovalna ulazna vrata, inverter klima uređaj, etažno plinsko grijanje, kvalitetna vanjska....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 125.000 €, 33,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je izuzetan plutajući apartman površine 32 m stambenog prostora, smješten u čarobnoj lokaciji u Puli sa pogledom na more i brojnim sadržajima za luksuzan odmor. Apartman se nalazi u novogradnji (2023.) i posjeduje ukupnu bruto površinu od 84 m koju zauzima kroz svoj jedinstveni....

 
 
 
  Apartman, PULA, 285.000 €, 93,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Okolica Pule, Istra Prodaje se prostran i moderno uređen trosobni stan u novogradnji smještenoj u atraktivnom dijelu okolice Pule. Ova nekretnina predstavlja dobar izbor za obiteljski život, ali i investiciju za turistički najam zahvaljujući traženoj lokaciji. Stan se nalazi u novoj....

 
 
 
  Apartman, PULA, 286.000 €, 95,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Nekretnina se nalazi u Puli, na mirnoj i poželjnoj lokaciji, koja je idealna za obiteljski život i dugoročno stanovanje. U blizini se nalaze svi važni sadržaji, dok su centar grada i plaže brzo i jednostavno dostupni. Lokacija nudi ugodno okruženje s puno privatnosti,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-31 (od ukupno 30)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more