• GoHome Professional
apartmani pula do 260000 eura - GoHome
  • apartmani pula do 260000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani pula do 260000 eura

  • Za upit "apartmani pula do 260000 eura" pronađeno 150 nekretnina - prosječna cijena 3.653 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, PULA, Veruda, 156.500 €, 115,00 m2 cca 1360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prestižnoj lokaciji u samom centru Pule, u povijesnoj zgradi iz doba Austro-Ugarske, prodaje se prostrani stan površine 95,63 m² smješten na 4. katu zgrade te studio apartman površine 20 m² u prizemlju. Ova nekretnina pruža izniman pogled i obilje prirodnog svjetla zahvaljujući....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 156.000 €, 50,54 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja jednosoban stan površine 50 m2, na odličnoj lokaciji u širem centru Pule. Nalazi se na prvom katu zgrade sa 4 stana. Stan površine 50 m2, u naravi površine 54m2, odličnog je rasporeda, te se sastoji od kuhinje i blagavaonice, prostranog....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 155.850 €, 34,28 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Štinjan -- Malo mjesto smjestilo se između Pule i Fažane. Lokacija je odlično prometno povezana te se more nalazi na svega 600m od stana. Svi potrebni sadržaji nalaze se u neposrednoj blizini. -- Ovaj projekt se sastoji od 17 stanova koji se protežu kroz dvokatnu zgradu. Zgrada....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 155.000 €, 42,91 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Stan u centru Pule na odličnoj mirnoj lokaciji Stan se nalazi u prizemlju zgrade, te se sastoji od ulaznog predprostora, otvorenog dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe i kupaonice, ukupne površine 42,91 m2. Potpuno je preuređen u toku 2024 i 2025 godine te ne traži nikakva dodatna....

 
 
 
  Apartman, PULA, Veruda, 155.000 €, 31,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Veruda je popularno naselje u Puli, poznato po blizini centra grada i brojnim sadržajima, kao i blizini plaža i šetališta Lungo Mare. Na udaljenosti od 500m od spomenutog šetališta prodajemo studio apartman smješten u suterenu stambene zgrade koji se sastoji od kuhinje i dnevnog boravka,....

 
 
 
  Apartman, PULA, Monte Ghiro, 154.000 €, 38,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.crozilla.com

Monvidal, prodaje se manji, komforan stan u novogradnji na 3. katu. Stan se sastoji od dnevnog boravka, blagovaone i kuhinje, kupaonice, 1 spavaće sobe, te manje lođe. U stanu su ugrađena protuprovalna ulazna vrata, inverter klima uređaj, etažno plinsko grijanje, kvalitetna vanjska....

 
 
 
  Apartman, PULA, Veruda, 150.000 €, 43,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaji su dva potpuno adaptirana studio apartmana, smještena u suterenu stambene zgrade na iznimnoj lokaciji, u strogom centru grada. Prvi apartman ima 18 m², dok drugi ima 22 m², s zajedničkim ulaznim hodnikom od 3 m², koji im pripada. Svaki apartman opremljen je kuhinjom, vlastitim....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 150.000 €, 34,28 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Stanovi/apartmani idealne pozicije i veličine za nezaboravan odmor u miru i tišini, a blizu mora i ljetne ponude, u izgradnji su u Štinjanu kod Pule. Zgrada se proteže na podrum, prizemlje i dvije etaže. U dijelu podruma je smješten poslovni prostor, teretana. Svakom stanu/apartmanu....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 150.000 €, 43,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA - Dva u potpunosti renovirana studio apartmana Pula je najveći grad Istre, smješten na jugozapadnom području impresivnog pejzaža Istarskog poluotoka, a odlikuje ga zanimljiva i bogata kulturno-povijesna baština, prekrasna priroda i duge plaže koje oduzimaju dah svakom....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 149.000 €, 34,92 m2 cca 4270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra,Pula,jednosoban stan,drugi red do mora RE/MAX Centar nekretnina nudi vam jednosoban stan na prvom katu starije zgrade. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini mora i pulske rive. Stan se sastoji od kuhinje,blagovaone i boravka u jednom prostoru,velike spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Apartman, PULA, 279.400 €, 87,32 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula -- Ova novogradnja smjestila se na odličnoj lokaciji. Nalazi se svega par minuta od centra grada te 10 minuta od prekrasnih mnogobrojnih plaža. Smjestila se u mirnom kvartu na kraju slijepe ulice. Lokacija garantira mir te lak pristup svim potrebnim sadržajima. -- Ovaj....

 
 
 
  Apartman, PULA, Gregovica, 280.000 €, 100,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Na prodaji je odličan, prostran stan u mirnom naselju, svega par minuta do centra grada Pule. Stan se nalazi u mirnoj, slijepoj ulici. Lokacija stvara osjećaj tišine i mira, dok su potrebni sadržaji poput trgovina i javnog prijevoza lako dostupni. Stan se nalazi u prizemlju....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 280.000 €, 174,00 m2 cca 1610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA - Etaža kuće s poslovnim prostorom i apartmanima! U centru grada Pule prodaje se nekretnina koja svojom funkcionalnošću predstavlja rijetkost na tržištu! Nekretnina je smještena u stambeno-poslovnoj zgradi te je etažirana stoga se vodi kao poslovni prostor od 174,45 m2.....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 140.000 €, 43,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJA DVA STUDIO APARMANA U CENTRU PULE 43m2 Prodajemo dva potpuno renovirana i opremljena studio apartmana,koji su smješteni u suterenu stambene zgrade u strogom centru grada. PRVI studio apartman od 18 m² a sastoji se od sobe sa kuhinjom i kupaone DRUGI studio apartman od 22 m²....

 
 
 
  Apartman, PULA, Gregovica, 280.700 €, 100,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se stan u zgradi izgrađenoj 2009.g. Nalazi se u prizemlju, a sastoji se od predprostora, kuhinje s blagovaonom, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, velikog kupatila, toaleta i parkirnog mjesta ispred zgrade. Grijanje je na klimu, ali je sprovedeno sve za etažno centralno....

 
 
 
  Apartman, PULA, Arena, 135.000 €, 48,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina vam nudi u Puli,potpuno renovirani stan u potkrovlju manje zgrade u nizu koja se nalazi na manje od 100m od pulske Arene i svih ostalih gradskih sadržaja dostupnih pješice. Obnova stana je izvedena 2022. godine kada su zamijenjene instalacije struje, vode,....

 
 
 
  Apartman, PULA, Monte Zaro, 130.000 €, 20,00 m2 cca 6500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se namješten stan/apartman u samom centru Pule na 6 katu bez lifta sa korištenjem velike krovne terase. Sastoji se od ulaznog dijela, velike sobe i kupaonice. Papiri uredni čisti. Kupac plaća agencijsku proviziju od 2% + PDV Za sva pitanja Vam stojimo na raspolaganju ID CODE:....

 
 
 
  Apartman, PULA, Dolinka, 129.500 €, 24,90 m2 cca 5200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina ekskluzivno iz svoje ponude izdvaja ovu garsonjeru s vlastitim parkirnim mjestom. Garsonjera se nalazi u prizemlju višestambene zgrade izgrađene početkom 2000-ih, a nalazi se u popularnom naselju Dolinka. Kupaonica je odvojena i ima prozor, a ostatak prostora....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 129.000 €, 24,00 m2 cca 5380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, centar Pula Smješten na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Puli, ovaj šarmantni stan nalazi se samo 50 metara od znamenite Arene. Stan se nalazi na drugom, ujedno i posljednjem katu zgrade, pružajući jedinstven ugođaj života u potkrovlju. Stan se sastoji od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 125.000 €, 33,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je izuzetan plutajući apartman površine 32 m stambenog prostora, smješten u čarobnoj lokaciji u Puli sa pogledom na more i brojnim sadržajima za luksuzan odmor. Apartman se nalazi u novogradnji (2023.) i posjeduje ukupnu bruto površinu od 84 m koju zauzima kroz svoj jedinstveni....

 
 
 
  Apartman, PULA, Monvidal, 120.000 €, 32,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.10.2023.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se jednosobni stan u Puli, 32m2 površine. Stan se nalazi na petom katu (mansardi) uredne zgrade s liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i dnevne sobe kao jedne prostorije, odvojene spavaće sobe i kupatila. Nema parking. Prodaje se djelomično namješten. Klimatizirano,....

 
 
 
  Apartman, PULA, 285.000 €, 93,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Okolica Pule, Istra Prodaje se prostran i moderno uređen trosobni stan u novogradnji smještenoj u atraktivnom dijelu okolice Pule. Ova nekretnina predstavlja dobar izbor za obiteljski život, ali i investiciju za turistički najam zahvaljujući traženoj lokaciji. Stan se nalazi u novoj....

 
 
 
  Apartman, PULA, 286.000 €, 95,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Nekretnina se nalazi u Puli, na mirnoj i poželjnoj lokaciji, koja je idealna za obiteljski život i dugoročno stanovanje. U blizini se nalaze svi važni sadržaji, dok su centar grada i plaže brzo i jednostavno dostupni. Lokacija nudi ugodno okruženje s puno privatnosti,....

 
 
 
  Apartman, PULA, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju poslovni prostor u centru grada u atraktivnoj poslovnoj zgradi na drugom katu sliftom. Prostor se sastoji od dvije prostorije,kuhinje,sanitarnog čvora i ureda. Tu se nalaze odvjetnički uredi,stomatološke ordinacijei dr.. Mogučnosti prenamjene u apartman. Info na 00385....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.