• GoHome Professional
apartmani pula barem 90 m2 terasa - GoHome
  • apartmani pula barem 90 m2 terasa - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani pula barem 90 m2 terasa

  • Za upit "apartmani pula barem 90 m2 terasa" pronađeno 70 nekretnina - prosječna cijena 2.793 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosječna cijena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, PULA, Centar, 480.000 €, 174,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, centar Ovo je prilika za one koji traže nešto posebno i unikatno. Smješten u srcu grada, u predivno očuvanoj austrougarskoj vili, ovaj stan nudi jedinstvenu kombinaciju povijesti, udobnosti i privatnosti. Stan se nalazi minutu hoda od centra grada te svih potrebnih sadržaja....

 
 
 
  Apartman, PULA, Busoler, 536.000 €, 180,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Ova prekrasna kuća u nizu s bazenom smještena je u mirnom okruženju nadomak Pula, pružajući savršen spoj privatnosti i blizine svih važnih sadržaja. Idealna je za obiteljski život, ali i kao investicija za turistički najam. Kuća je pažljivo i s ljubavlju uređena te se prostire na....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 703.000 €, 185,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Pula centar stan 185 m2 na 3.katu, podijeljen na stan + 1 apartman zasebni ulazi. Top lokacija 60 m do zlatnih vrata, trg Portarata. Kvalitetna zgrada austrougarska gradnja, zidovi 60 cm. Stan se sastoji od 2 zasebna stana. Manji stan sa zasebnim ulazom kojeg čine 2 sobe, hodnik,....

 
 
 
  Apartman, PULA, Veruda, 515.000 €, 220,00 m2 cca 2340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća s bazenom i okućnicom u Puli. Ukupna površina kuće iznosi 220m2, a sastoji se od prizemlja i prvog kata. U prizemlju kuće nalazi se pretprostor, hodnik, kuhinja, blagovaona, dnevni boravak s izlazom na balkon, jedna spavaća soba, kupaona, dok se na prvome katu nalaze....

 
 
 
  Apartman, PULA, 570.000 €, 225,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.11.2025.,

www.crozilla.com

PULA - CENTAR, kuća sa 4 stana, pogled more, 500m od rive Prodaje se stambena zgrada u samom centru grada Pule. Objekat se sastoji od prizemlja i 4 kata. U prizemlju je poslovni prostor, trenutno uređen kao apartman. Na 1. katu se nalazi jednosoban stan s balkonom. Na drugom katu....

 
 
 
  Apartman, PULA, Busoler, 700.000 €, 230,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Atraktivna Kuća u izgradnji - Šikići Ova kuća prostire se na impresivnoj parceli od 530 četvornih metara i ima ukupno 230 četvornih metara stambenog prostora. Kuća je podijeljena na tri stana, pružajući fleksibilnost i različite opcije za stanovanje ili investiciju. U prizemlju se....

 
 
 
  Apartman, PULA, Veruda, 395.000 €, 241,00 m2 cca 1640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Pula, Kuća se nalazi u Puli na odličnoj lokaciji u mirnoj ulici u blizini mora i ostalih sadržaja. Kuća se sastoji od dvije stambene jedinice. Prva stambena jedinica ima prizemlje i kat. U prizemlju se nalaze hodnik, kuhinja, spavaća soba, dnevni boravak, natkrivena terasa....

 
 
 
  Apartman, PULA, Monte Zaro, 400.000 €, 242,00 m2 cca 1650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

Jedno od najpoželjnijih lokacija za obiteljski život u gradu Puli svakako je naselje Vidikovac. Tu se smjestila obiteljska kuća koja je jednom stranom vezana, ali pruža mir i privatnost zahvaljujući ograđenoj i uređenoj okućnici ukupne površine 472 m2. Kuća se prostire na 2 etaže....

 
 
 
  Apartman, PULA, Veruda, 415.000 €, 242,00 m2 cca 1720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Na jednoj od najtraženijih lokacija za miran obiteljski život u Puli, na Vidikovcu, nudimo vam kuću sa dodatnim velikim apartmanom i garažom. Kuća ima dvije etaže i ukupne je površine 162,69 m2, dok apartman ima ukupnu površinu 79,54 m2. U prizemlju se nalazi ulazno predsoblje, hodnik,....

 
 
 
  Apartman, PULA, Veruda, 399.000 €, 243,00 m2 cca 1640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

PRILIKA! Na TOP lokaciji u Puli prodajemo kuću sa garažom i jedan apartman u dvorištu na 472m2 zemljišta. Kuća-162,69m2 sastoji se od u prizemlju ulaznog predsoblja,hodnik,kuhinja sa blagovaonom,jedne spavaće sobe, kupaone,prostranog dnevnog boravka iz kojeg se izlazi na terasu, gdje....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 770.000 €, 250,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Ova prekrasna kuća u Puli savršeno spaja suvremeni stil i udobnost. Smještena samo 2500 m od centra i 3500 m od mora, nudi vam sve blagodati urbanog života i blizinu prirodnih ljepota. S tri kata, obuhvaća 7 soba, uključujući 4 spavaće sobe i 2 dnevna boravka, što je idealno za veću....

 
 
 
  Apartman, PULA, Veruda, 540.000 €, 255,00 m2 cca 2120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.07.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodajemo komforan i luksuzan stan na lijepoj lokaciji. Stan se nalazi na prvom katu obiteljske kuće i prostire se na dvije etaže. Koncipran je na način da se unutarnjim stepenicama koje su obložene lijepim mramornim kamenom ulazi u predsoblje stana te se na lijevoj strani kuće nalazi....

 
 
 
  Apartman, PULA, Veli vrh, 800.000 €, 260,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA Prekrasna apartmanska kuća! Veli Vrh ili Monte Grande najveći je pulski brežuljak, iako ne spada u izvornih sedam pulskih brežuljaka. Naziv je vjerojatno rimskog podrijetla. Nakon zauzimanja Istre Rimljani su brzo otkrili njezine ljepote i počeli podizati ljetnikovce za....

 
 
 
  Apartman, PULA, Veli vrh, 780.000 €, 270,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se obiteljska kuća na Velom Vrhu sa 4 stambene jedinice. -stan u prizemlju, površine 95 m2, koji se sastoji od: ulaza, hodnika, kuhinje, blagovaone, dnevnog boravka, 2 spavaće sobe, ostave i terase. - stan na 1.katu, površine 95 m2 koji se sastoji od: ulaza, hodnika, kuhinje,....

 
 
 
  Apartman, PULA, Veli vrh, 880.000 €, 390,00 m2 cca 2260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju: Prekrasna samostojeća apartmanska kuća s bazenom u Puli, Veli Vrh Prodaje se šarmantna apartmanska kuća na mirnoj lokaciji u Puli, u blizini plaža i okružena zelenilom. Kuća ima 380 m neto korisne površine i sastoji se od 5 potpuno opremljenih apartmana, ljetne kuhinje,....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 780.000 €, 360,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, ŠTINJAN - Apartmanska kuća smještena u mirnoj uređenoj ulici, s panoramskim pogledom na more Nekoliko minuta lagane vožnje od grada Pule smjestila se kvalitetna obiteljska apartmanska kuća od sveukupnih 360 m2 stambenoga prostora, smještena na ograđenoj i privatnoj parceli....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 485.000 €, 350,00 m2 cca 1390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Istra, Pula, Kuća u nizu stambene površine 250m2 i kućica roh-bau 100m2. U prizemlju poslovni prostor od 50m2 i prostorija od 30m2 koja se može prenamijeniti u pp ili prenamjeniti sve u apartman. Na 1 katu kuhinja, dnevni, blagavaona, terasa, kupatilo Na 2 katu tri spavaće sobe i....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 675.000 €, 360,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.09.2025.,

www.crozilla.com

Istra,Pula,Štinjan U mirnom naselju grada Pule uz neposrednu blizinu jedne od najljepših plaža Istre nalazi se predivna apartmanska kuća svega 400 metara udaljenosti od mora te s pogledom na more. Kuća se sastoji od više stambenih jedinica - apartmana od kojih je jedan studio apartman....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 648.000 €, 300,00 m2 cca 2160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je velika obiteljska kuća na odličnoj i vrlo popularnoj lokaciji pulskog predgrađa. Kuća se sastoji od 3 etaže, prizemlje,1. kat i 2. kat. U prizemlju se nalazi jedan apartman koji se iznajmljuje sezonski te garaža i podrum. Veliki dvoetažni stan se proteže preko 1. i 2.....

 
 
 
  Apartman, PULA, Monte Magno, 600.000 €, 280,00 m2 cca 2140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

Istra, okolica Pule Na prodaju je prostrana samostojeća kuća u Puli, naselje Valdebek, smještena na izuzetno mirnoj i ugodnoj lokaciji, s pristupom s više strana, što dodatno povećava praktičnost i vrijednost nekretnine. Kuća je izgrađena 2008. godine te se već dugi niz godina uspješno....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 618.000 €, 400,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća u Štinjanu sa 6 stambenih jedinica. Nalazi se na mirnom lokaciji okružena obiteljskim kućama, 1500m od mora i plaža. Prizemlje se sastoji od garaže, konobe i velikog prostora u kojem se planira napraviti 2 stambene jedinice, svaka po 60m2 cca. Na prvom katu imamo samostalnu....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 800.000 €, 320,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Pula Na mirnoj lokaciji, u blizini škole, trgovina i ostalih potrebnih sadržaja za život prodaje se ova fantastična kuća s bazenom. Kuća je građena na zemljištu veličine 785 m2, i proteže se kroz dvije etaže, svaka sa 160m2 stambene površine. U prizemlju se nalazi apartman....

 
 
 
  Apartman, PULA, Veli vrh, 895.000 €, 330,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.09.2025.,

www.crozilla.com

Smještena na zemljištu površine 815 m2, u slijepoj ulici na Velom Vrhu, okružena zelenilom i mirom, prodaje se ova prostrana kuća s pet stambenih jedinica. Sastoji se od prizemlja, prvog i drugog kata. U prizemlju se nalaze dvije stambene jedinice, dok su na prvom i drugom katu po....

 
 
 
  Apartman, PULA, Veruda, 800.000 €, 463,00 m2 cca 1730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja kuće s apartmanima u Puli blizu mora, s pogledom na more. Ova atraktivna kuća s apartmanima smještena je na traženoj lokaciji u Puli, samo nekoliko minuta hoda od mora. Idealna je za obiteljsku upotrebu ili kao investicija za turistički najam. Površina kuće, 463 m2, tri etaže....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 643.000 €, 420,00 m2 cca 1530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, ŠTINJAN - Obiteljska apartmanska kuća smještena na mirnoj lokaciji u idiličnoj ulici nadomak plaža i svog potrebnog sadržaja. Ponosno predstavljamo ovu visoko kvalitetnu i dobro održavanu prostranu apartmansku kuću, smještenu na svega nekoliko koraka od centra Štinjana i svega....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 999.000 €, 420,00 m2 cca 2380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se ovo posebno, šarmantno malo imanje a sastoji se od par kamenih objekta okruženih zelenilom. Točnije na zemljištu od 1380m2, smjestila su se 3 stambena objekta i garaža. 1. objekt je velika kuća sna dvije etaže + vinski podrum, sveukupne površine 300m2, a sastoji se od 4....

 
 
 
  Apartman, PULA, Na upit, 500,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, Na upit, 500,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je novo izgrađeni, predivno uređeni i visoko kvalitetno opremljeni mini hotel izgrađen na dvije čestice u samom srcu grada. 10 odvojenih en-suite soba i jedna zajedniča prostorija za kavu, doručak ili druženje uz piće nalaze se u jednoj zgradi. Komforne sobe su kategorizirane....