• GoHome Professional
apartmani pula barem 90 m2 balkon - GoHome
  • apartmani pula barem 90 m2 balkon - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani pula barem 90 m2 balkon

  • Za upit "apartmani pula barem 90 m2 balkon" pronađeno 28 nekretnina - prosječna cijena 2.601 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosječna cijena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • građevinska dozvola
    • namješten
    • novogradnja
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+6%

Promjena cijene sa 294.000 € na 312.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PULA, Centar, 312.000 €, 86,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.11.2025 - 312.000 €
14.03.2026 - 294.000 €
21.03.2026 - 312.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.crozilla.com

PULA - TOP LOKACIJA, TOP STAN, TOP INVESTICIJA Grad povijesti, mora i života. Grad u kojem se spajaju rimska baština, energija ljeta i mediteranski način života. Na samo nekoliko minuta od centra, u neposrednoj blizini svih sadržaja, nalazi se ovaj prostrani stan od 86 m 2....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 260.000 €, 100,67 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se dvoetažni stan u Štinjanu, 100,67m2 reducirane neto površine. Stan se nalazi na prvom katu i mansardi kuće na odličnoj lokaciji s panoramskim pogledom na brijunsko otočje i veliki dio Istre. Sastoji se od dnevnog boravka, blagovaonice, kuhinje, dvije spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Apartman, PULA, Veruda, 364.000 €, 87,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Na prodaju je vrhunski stan na odličnoj lokaciji u Puli, svega 800 metara od mora. Lokacija je savršena ? stan se nalazi u slijepoj ulici, osiguravajući mir i sigurnost, a ujedno je blizu svih potrebnih sadržaja. Ovaj fantastičan stan smješten je u manjoj stambenoj zgradi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani pula barem 90 m2 balkon'
290.000 €
290.000 €
467.000 €
  Apartman, PULA, 285.000 €, 93,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Okolica Pule, Istra Prodaje se prostran i moderno uređen trosobni stan u novogradnji smještenoj u atraktivnom dijelu okolice Pule. Ova nekretnina predstavlja dobar izbor za obiteljski život, ali i investiciju za turistički najam zahvaljujući traženoj lokaciji. Stan se nalazi u novoj....

 
 
 
  Apartman, PULA, Šikići, 269.000 €, 93,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.10.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

U ponudi imamo stan na 1.katu s planiranim početkom gradnje u studenom 2025 godine u predgrađu Pule na lijepoj, zelenoj lokaciji. Izvojevana je pravomoćna građevinska dozvola. Stan će se sastojati od kuhinje-blagovaone, dnevnog boravka, loggie, balkona, tri spavaće sobe i 2 kupaone....

 
 
 
  Apartman, PULA, Kaštanjer, 345.000 €, 120,59 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja stan površine 120,59 m2 na prvom katu i potkrovlju koji se proteže duž cijele etaže samostojeće kuće na mirnoj lokaciji. Stan na prvom katu sastoji se od hodnika, kuhinje, kupaonice, dvije sobe, dnevnog boravka, balkona. Potkrovlje....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 435.000 €, 84,00 m2 cca 5180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Na prodaju je predivan stan u centru Pule, smješten na prvom katu lijepe i održavane austrougarske zgrade, u samom srcu grada, nadomak gradske tržnice i svih važnih sadržaja. Ova iznimna lokacija čini nekretninu savršenim izborom za život, ali i kao investicija za turistički....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 257.920 € na 255.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, Veli vrh, 255.000 €, 81,40 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.01.2026 - 249.600 €
14.02.2026 - 257.920 €
04.04.2026 - 255.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, Veli Vrh Na prodaju je moderan stan u novogradnji na Velom Vrhu u Puli, na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom i šumom, svega oko 4 km od prvih plaža. Idealna kombinacija za sve koji žele miran dom u prirodnom okruženju, a da su i dalje blizu mora i centra grada. Zgrada....

 
 
 
  Apartman, PULA, 360.000 €, 145,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju stan u prizemlju sa suterenom i prostranom okućnicom. Stan se smjestio u prizemlju etaže kuće u blizini plaže,Marine Veruda i svih potrebnih sadržaja. Stan u prizemlju veličine 100,31 m2 podijeljen je u dvije stambene jedinice svaki sa svojim ulazom koji se jedan od njih....

 
 
 
  Apartman, PULA, 360.000 €, 145,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.crozilla.com

U blizini mora i plaže i svih potrebnih sadržaja smjestio se stan u prizemlju kuće s okućnicom. Stan veličine 107,16 m2 podijeljen je u dvije stambene jedinice koje imaju svaki svoj zasebni ulaz. Prvi stan se sastoji od spavaće sobe,ostave,dnevnog boravka s blagovaonom,kuhinjom,kupaonikom,hodnikom....

 
 
 
  Apartman, PULA, Kaštanjer, 330.000 €, 156,00 m2 cca 2120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodajemo stan na Kaštanjeru, smješten u visokom prizemlju, koji se sastoji od prostranih prostorija i nudi brojne dodatne pogodnosti. Stan je namješten starim, ali izvrsno očuvanim namještajem, što mu daje poseban šarm i osjećaj nostalgije. Detalji stana: .Tri sobe: Prostrane i svijetle,....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 480.000 €, 161,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina s ponosom iz ponude izdvaja ekskluzivni stan smješten u šarmantnoj austrougarskoj vili, na prestižnoj lokaciji u samom srcu Pule. Stan se proteže cijelim drugim katom zgrade te zauzima ukupnu površinu od 161 m². Sastoji se od šest prostranih soba, kuhinje,....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 410.000 €, 183,00 m2 cca 2240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom dijelu Štinjana, svega oko 1000 m od mora, smjestila se ova prostrana samostojeća kuća koja nudi savršen spoj obiteljskog života i investicijskog potencijala. Kuća se prostire na dvije etaže ukupne površine 183 m², smještena na uređenoj okućnici od 314 m², uz dodatnu garažu....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 410.000 €, 183,00 m2 cca 2240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Ekskluzivno prodajemo samostojeću kuću ukupne površine 183 m², smještena na uređenoj okućnici od 314 m². Kuća se sastoji od prizemlja i kata, a dodatno joj pripada garaža površine 19 m². Prizemlje se sastoji od hodnika, kupaonice, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka te dvije....

 
 
 
  Apartman, PULA, Veruda, 515.000 €, 220,00 m2 cca 2340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća s bazenom i okućnicom u Puli. Ukupna površina kuće iznosi 220m2, a sastoji se od prizemlja i prvog kata. U prizemlju kuće nalazi se pretprostor, hodnik, kuhinja, blagovaona, dnevni boravak s izlazom na balkon, jedna spavaća soba, kupaona, dok se na prvome katu nalaze....

 
 
 
  Apartman, PULA, 570.000 €, 225,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.11.2025.,

www.crozilla.com

PULA - CENTAR, kuća sa 4 stana, pogled more, 500m od rive Prodaje se stambena zgrada u samom centru grada Pule. Objekat se sastoji od prizemlja i 4 kata. U prizemlju je poslovni prostor, trenutno uređen kao apartman. Na 1. katu se nalazi jednosoban stan s balkonom. Na drugom katu....

 
 
 
  Apartman, PULA, Veruda, 540.000 €, 255,00 m2 cca 2120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.07.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodajemo komforan i luksuzan stan na lijepoj lokaciji. Stan se nalazi na prvom katu obiteljske kuće i prostire se na dvije etaže. Koncipran je na način da se unutarnjim stepenicama koje su obložene lijepim mramornim kamenom ulazi u predsoblje stana te se na lijevoj strani kuće nalazi....

 
 
 
  Apartman, PULA, Veli vrh, 800.000 €, 260,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA Prekrasna apartmanska kuća! Veli Vrh ili Monte Grande najveći je pulski brežuljak, iako ne spada u izvornih sedam pulskih brežuljaka. Naziv je vjerojatno rimskog podrijetla. Nakon zauzimanja Istre Rimljani su brzo otkrili njezine ljepote i počeli podizati ljetnikovce za....

 
 
 
  Apartman, PULA, Veruda, 430.000 €, 290,00 m2 cca 1480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Pula Na prodaju kuća u nizu smještena na atraktivnoj lokaciji u Puli, u visokoj roh-bau fazi, koja nudi brojne mogućnosti uređenja. Lokacija je iznimno praktična, svi sadržaji potrebni za svakodnevni život nalaze se u neposrednoj blizini, a plaže na Verudeli i Stoji udaljene....

 
 
 
  Apartman, PULA, Monte Magno, 980.000 €, 499,00 m2 cca 1960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Smještena u jednoj od najpraktičnijih stambenih zona Pule, ova kuća s apartmanima predstavlja izvrsnu priliku za stanovanje, dugoročno ulaganje ili turistički najam. Nalazi se u mirnoj slijepoj ulici, svega pet minuta vožnje od gradskog centra, pružajući savršenu kombinaciju privatnosti,....

 
 
 
  Apartman, PULA, Monte Magno, 990.000 €, 350,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je moderna samostojeća kuća izgrađena 2015. godine, smještena u mirnom naselju nedaleko od centra Pule, a u blizini Medulina, jednog od najposjećenijih turističkih središta u Istri. Ova kuća pruža iznimnu priliku za investiciju, s obzirom na to da se apartmani trenutno....

 
 
 
  Apartman, PULA, Monte Magno, 720.000 €, 360,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA - Apartmanska kuća smještena u mirnom okruženju nadomak grada Pule i brojnih plaža. Na uređivanoj parceli ukupne površine 993m2 u mirnom i izoliranom dijelu grada smjestile su se apartmanska katnica ukupne stambene površine 300m2, uz nju se nalazi odvojena manja prizemnica....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 610.000 €, 420,00 m2 cca 1450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća ukupne stambene površine 420 m² s 448 m² okućnice, smještena na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Štinjanu, nedaleko od mora. Nekretnina nudi izniman investicijski i stambeni potencijal. Raspored i mogućnosti: Prizemlje ? trenutno u funkciji poslovnog prostora, s mogućnošću....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 780.000 €, 360,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, ŠTINJAN - Apartmanska kuća smještena u mirnoj uređenoj ulici, s panoramskim pogledom na more Nekoliko minuta lagane vožnje od grada Pule smjestila se kvalitetna obiteljska apartmanska kuća od sveukupnih 360 m2 stambenoga prostora, smještena na ograđenoj i privatnoj parceli....

 
 
 
  Apartman, PULA, Monte Magno, 750.000 €, 338,00 m2 cca 2220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.09.2025.,

www.crozilla.com

Na uređivanoj parceli ukupne površine 993 m2 u mirnom i izoliranom dijelu grada smjestile su se apartmanska katnica ukupne stambene površine 300 m2, uz nju se nalazi odvojena manja prizemnica ukupne stambene površine 60 m2 koji služi kao dodatni pomoćni i zasebni objekt. Raspored....

 
 
 
  Apartman, PULA, Arena, 750.000 €, 516,00 m2 cca 1450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.crozilla.com

Kuća sa apartmanima za iznajmljivanje, bazen i pogled na more ? svega 200 m od mora Oko 5 km južno od Pule ? grad sa vrlo dobrom infrastrukturom, brodogradilištem, aerodromom, fakultetima i bolnicama, mnoge znamenitosti, brojni kafići, restorani i centri. Mirna pozicija na svega 200....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 618.000 €, 400,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća u Štinjanu sa 6 stambenih jedinica. Nalazi se na mirnom lokaciji okružena obiteljskim kućama, 1500m od mora i plaža. Prizemlje se sastoji od garaže, konobe i velikog prostora u kojem se planira napraviti 2 stambene jedinice, svaka po 60m2 cca. Na prvom katu imamo samostalnu....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!

Uredite dom

Kontakt telefon: