• GoHome Professional
apartmani pula 90 m2 - GoHome
  • apartmani pula 90 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani pula 90 m2

  • Za upit "apartmani pula 90 m2" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 3.480 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, PULA, 360.000 €, 87,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

RIJETKOST NA TRŽIŠTU Na top lokaciji na 100 m od mora prodaje se apartman veličine 87,77 m2. Apartman se nalazi u prizemlju s dvije terracei parkirnim mjestom. Tražena pozicija s potencijalomza iznajmljivanje u turističke svrhe ili osobne potrebe. Sastoji se od dvije spavaće sobe,dnevnog....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 294.000 € na 312.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PULA, Centar, 312.000 €, 86,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.11.2025 - 312.000 €
14.03.2026 - 294.000 €
21.03.2026 - 312.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.crozilla.com

PULA - TOP LOKACIJA, TOP STAN, TOP INVESTICIJA Grad povijesti, mora i života. Grad u kojem se spajaju rimska baština, energija ljeta i mediteranski način života. Na samo nekoliko minuta od centra, u neposrednoj blizini svih sadržaja, nalazi se ovaj prostrani stan od 86 m 2....

 
 
 
  Apartman, PULA, 290.000 €, 85,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju apartman dvoetažni apartman na prvom katu veličine 85,19 m2. Nalazi se na 200 m od mora i plaže. Sastoji se od dnevnog boravka s blagavaonicom,kuhinjom,kupaonicom,dvije spavaće sobe,izbe,balkona i lođe. Info na 00385 91 924 9486 .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani pula 90 m2'
270.000 €
295.000 €
360.000 €
  Apartman, PULA, Centar, 230.000 €, 92,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.08.2023.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se stan u centru Pule, 92m2 površine. Nalazi se na trećem katu austrougarske zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom i kupatila. U stanu se do nedavno živjelo, međutim, preporučuje se renovirati kupatilo i osvježiti....

 
 
 
  Apartman, PULA, 297.400 €, 87,32 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Ova novogradnja smjestila se na odličnoj lokaciji. Nalazi se svega par minuta od centra grada te 10 minuta od prekrasnih mnogobrojnih plaža. Smjestila se u mirnom kvartu na kraju slijepe ulice. Lokacija garantira mir te lak pristup svim potrebnim sadržajima. Ovaj se stan....

 
 
 
  Apartman, PULA, Monte Zaro, 380.000 €, 90,00 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

EKSKLUZIVNA NEKRETNINA U BLIZINI MORA! Predstavljamo Vam izvanrednu nekretninu površine 90 m2, kojoj pripadaju i dva spremišta u sklopu zgrade te do iste zgrade u kojoj se nalazi stan, imamo i garažu koja pripada na uporabu i korištenje samo stanu.Garaža je površine 19 m2. Predmet....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 415.000 € na 350.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, Veruda, 350.000 €, 90,00 m2 cca 3890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.01.2026 - 415.000 €
28.02.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, PULA ? Visokokvalitetan dvoetažni penthouse na prestižnoj lokaciji U jednom od najpoželjnijih dijelova grada, skriven među manjim i kvalitetnim stambenim zgradama od svega nekoliko stambenih jedinica, smjestio se ovaj elegantni i prostrani dvoetažni penthouse. Riječ je o rijetkoj....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 270.000 €, 88,57 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.02.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude predstavlja šarmantni stan u Austrougarskoj vili, s neponovljivim pogledom na Pulski akvatorij. Stan se sastoji od dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kuhinje, kupaonice i male terase, ukupne površine 88,57m2. Stanu pripada i konoba koja se....

 
 
 
  Apartman, PULA, Veruda, 409.800 €, 88,10 m2 cca 4650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Pula, prvi red do mora! Na prodaju je iznimno atraktivan dvosoban stan smješten u prvom redu do mora, s neometanim i trajnim pogledom na more. Nekretnina se nalazi na izvanrednoj lokaciji, idealnoj za miran život, odmor ili kao sigurna investicija za turistički najam. Stan se sastoji....

 
 
 
  Apartman, PULA, 295.000 €, 92,25 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.01.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra,Pula,dvosobni stan na periferiji grada RE/MAX Centar nekretnina izdvaja iz svoje ponude ovaj stan od 80.70 m2 na prvom katu zgrade u roh bau fazi. Sastoji se od hodnika,dvije spavaće sobe,prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom,kupatila i natkrivene terase. U prizemlju....

 
 
 
  Apartman, PULA, 279.400 €, 87,32 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula -- Ova novogradnja smjestila se na odličnoj lokaciji. Nalazi se svega par minuta od centra grada te 10 minuta od prekrasnih mnogobrojnih plaža. Smjestila se u mirnom kvartu na kraju slijepe ulice. Lokacija garantira mir te lak pristup svim potrebnim sadržajima. -- Ovaj....

 
 
 
  Apartman, PULA, 255.000 €, 93,00 m2 cca 2740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra,Pula,adaptirani stan na Stoji RE/MAX Centar nekretnina nudi vam stan u Puli, naselje Stoja veličine 93,94 m2 na 1. katu starogradnje. Stan je koncipiran tako da može biti jedan veliki trosoban stan ili dva jednosobna stana. Jedan stan je već kompletno adaptiran i useljiv, a....

 
 
 
  Apartman, PULA, Veruda, 364.000 €, 87,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Na prodaju je vrhunski stan na odličnoj lokaciji u Puli, svega 800 metara od mora. Lokacija je savršena ? stan se nalazi u slijepoj ulici, osiguravajući mir i sigurnost, a ujedno je blizu svih potrebnih sadržaja. Ovaj fantastičan stan smješten je u manjoj stambenoj zgradi....

 
 
 
  Apartman, PULA, 285.000 €, 93,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Okolica Pule, Istra Prodaje se prostran i moderno uređen trosobni stan u novogradnji smještenoj u atraktivnom dijelu okolice Pule. Ova nekretnina predstavlja dobar izbor za obiteljski život, ali i investiciju za turistički najam zahvaljujući traženoj lokaciji. Stan se nalazi u novoj....

 
 
 
  Apartman, PULA, Šikići, 269.000 €, 93,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.10.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

U ponudi imamo stan na 1.katu s planiranim početkom gradnje u studenom 2025 godine u predgrađu Pule na lijepoj, zelenoj lokaciji. Izvojevana je pravomoćna građevinska dozvola. Stan će se sastojati od kuhinje-blagovaone, dnevnog boravka, loggie, balkona, tri spavaće sobe i 2 kupaone....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 271.200 €, 85,07 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodajemo stan po novom projektu u mjestu Štinjan ,smještenom između Fažane i Pule. Nalazi se na 1.katu moderne zgrade površine 77.25 m2 + pripadajuća 2 parkirna mjesta i spremište, ukupne netto reducirane površine 85.07m2. Stan ima 2 spavaće sobe, dnevni boravak, blagovaonicu, kuhinju,....

 
 
 
  Apartman, PULA, 225.000 €, 95,00 m2 cca 2370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.01.2026.,

www.diamond-realestate.hr

ISTRA, PULA Na prodaju je atraktivan stan smješten na iznimno traženoj i praktičnoj lokaciji, svega 3 minute hoda od plaže, škole, trgovina i svih bitnih sadržaja, što ga čini idealnim izborom za obiteljski život, dugoročni najam ili turističku investiciju. Stan se nalazi u prizemlju....

 
 
 
  Apartman, PULA, 286.000 €, 95,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Nekretnina se nalazi u Puli, na mirnoj i poželjnoj lokaciji, koja je idealna za obiteljski život i dugoročno stanovanje. U blizini se nalaze svi važni sadržaji, dok su centar grada i plaže brzo i jednostavno dostupni. Lokacija nudi ugodno okruženje s puno privatnosti,....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 290.000 €, 95,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.12.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, centar Prodajemo stan odvojen u tri stambene jedinice u strogom centru Pule. Na pješačkoj udaljenosti nalaze se sve povijesne znamenitosti kojima Pula obiluje te također restorani, kafići kao i za život sve potrebne stvari. Ovaj prostrani stan veličine 95m2 odvojen je....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 264.900 €, 95,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz naše ponude izdvaja: Dvosobn novi stan u širem centru U novoj modernoj zgradi sa samo 3 stana prodaju se dva stana, na prvom i drugom katu. Identični su, sastoje se od ulaznog predprostora, kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom, dvije lođe, dvije spavaće....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 435.000 €, 84,00 m2 cca 5180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Na prodaju je predivan stan u centru Pule, smješten na prvom katu lijepe i održavane austrougarske zgrade, u samom srcu grada, nadomak gradske tržnice i svih važnih sadržaja. Ova iznimna lokacija čini nekretninu savršenim izborom za život, ali i kao investicija za turistički....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 290.000 €, 96,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je stan ukupne površine 96 m u suterenu zgrade, Pula. Nekretnina se sastoji od hodnika i dva odvojena apartmana, što je čini idealnom prilikom za investiciju ili kombinaciju stanovanja i najma. Desni apartman (garsonijera) vlastita kupaonica kuhinja funkcionalan, kompaktan....

 
 
 
  Apartman, PULA, Veruda, 276.000 €, 83,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Prekrasan stan sa velikom terasom u blizini marine Veruda. Stan se nalazi na traženoj lokaciji punoj turističkog potencijala i već ima razrađen posao najma tokom sezone. Ova nekretnina ima površinu od 84m2 i sastoji se od dvije spavaće sobe, velikog dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Apartman, PULA, 290.000 €, 83,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju apartman dvoetažni apartman na prvom katu veličine 83,39 m2. Nalazi se na 200 m od mora i plaže. Sastoji se od dnevnog boravka s blagavaonicom,kuhinje,kupaonice,lođe,te na katu predprostor,dvije spavaće sobe,kupaonice,utility i balkona. Info na 00385 91 924 9486 .

 
 
 
  Apartman, PULA, Sisplac, 458.900 €, 97,58 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, Sisplac Smješten na najtraženijoj lokaciji u Puli, sa svojim luksuznim stanovima, zajedničkom podzemnom garažom, uređenim okolišem s parkovima i rekreativnim sadržajima, projekt Sisplac stvara jedinstvenu cjelinu koja svojim stanovnicima pruža sve što im je potrebno za....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 425.000 €, 82,34 m2 cca 5160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina vam nudi ovaj moderni, komforan dvosobni stan u stilskoj novogradnji na drugom katu (od 2) zgrade srednje veličine (samo 4 stana) koja se nalazi na dobroj lokaciji u smislu blizine mora i plaža te gradskog prijevoza za Pulu i Fažanu. Stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 250.000 €, 82,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je stan koji se nalazi u samoj starogradskoj jezgri Pule. Stan se nalazi na drugom katu kamene kuće, udaljen samo 50 m do mora. Stan se sastoji od kuhinje s blagovaonom, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaone te ostane. S prozora se pruža prekrasan pogled na glavni....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 257.920 € na 255.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, Veli vrh, 255.000 €, 81,40 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.01.2026 - 249.600 €
14.02.2026 - 257.920 €
04.04.2026 - 255.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, Veli Vrh Na prodaju je moderan stan u novogradnji na Velom Vrhu u Puli, na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom i šumom, svega oko 4 km od prvih plaža. Idealna kombinacija za sve koji žele miran dom u prirodnom okruženju, a da su i dalje blizu mora i centra grada. Zgrada....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 266.500 €, 81,24 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula -- Ova novogradnja smjestila se na odličnoj lokaciji nedaleko od Centra grada. Svi potrebni sadržaji nalaze se na nekoliko minuta vožnje, kao što su fitness dvorana, trgovački centar, škola , vrtić i plaže. -- Stan se nalazi na drugom katu zgrade. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-29 (od ukupno 28)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more