• GoHome Professional
apartmani pula 120 m2 - GoHome
  • apartmani pula 120 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani pula 120 m2

  • Za upit "apartmani pula 120 m2" pronađeno 33 nekretnina - prosječna cijena 3.357 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, PULA, Kaštanjer, 450.000 €, 124,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.crozilla.com

Na jednoj od traženijih lokacija u Puli, u mirnom i ugodnom naselju Gregovica, smještena je ova funkcionalna i iznimno zanimljiva nekretnina koja predstavlja odličnu priliku kako za obiteljski život, tako i za investiciju. Riječ je o nekretnini unutar obiteljske stambene zgrade koja....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

U obiteljskoj stambenoj zgradi koja je pozicionirana na atraktivnoj lokaciji smjestila su se tri odvojena stana svaki sa svojim zasebnim ulazom ukupne stambene površine od 124, 07 m2 i vrtom.Sve tri stambene jedinice su smještene u prizemlju, prvi stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Apartman, PULA, Veruda, 156.500 €, 115,00 m2 cca 1360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prestižnoj lokaciji u samom centru Pule, u povijesnoj zgradi iz doba Austro-Ugarske, prodaje se prostrani stan površine 95,63 m² smješten na 4. katu zgrade te studio apartman površine 20 m² u prizemlju. Ova nekretnina pruža izniman pogled i obilje prirodnog svjetla zahvaljujući....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani pula 120 m2'
343.000 €
450.000 €
390.000 €
  Apartman, PULA, Valdebek, 315.000 €, 119,64 m2 cca 2630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na prodaju je veliki stan u mirnome naselju u Puli, na prvome katu moderne novogradnje, gradnja je započeta. Radi se o investitoru s iskustvom koji već dulje vrijeme gradi. Stan je smješten na drugom katu zgrade, i jedini je na katu. Stan se sastoji od prostranoga dnevnoga boravka....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 490.000 €, 118,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Štinjan, okolica Fažane i Pule, Istra U mirnom dijelu Štinjana prodaje se nov, moderno dizajniran stan smješten u kvalitetnoj novogradnji, pažljivo osmišljen s posebnim naglaskom na detalje, funkcionalnost i udobnost stanovanja. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji okruženoj novijim....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 474.000 €, 120,00 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Top lokacija! Penthouse sa privatnim liftom! Nalazi se na 3.katu zgrade s privatnim liftom u koji ima pristup samo vlasnik penthousa. Sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s prostranim dnevnim boravkom te trpezarijom. Pogled na more ! Na katu se nalazi....

 
 
 
  Apartman, PULA, Valdebek, 299.100 €, 119,64 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.10.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na prodaju je veliki stan u mirnome naselju u Puli, na drugome katu moderne novogradnje. Radi se o investitoru s iskustvom koji već dulje vrijeme gradi. Stan je smješten na drugom katu zgrade, i jedini je na katu. Stan se sastoji od prostranoga dnevnoga boravka sa kuhinjom i blagavaonom....

 
 
 
  Apartman, PULA, Kaštanjer, 345.000 €, 120,59 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja stan površine 120,59 m2 na prvom katu i potkrovlju koji se proteže duž cijele etaže samostojeće kuće na mirnoj lokaciji. Stan na prvom katu sastoji se od hodnika, kuhinje, kupaonice, dvije sobe, dnevnog boravka, balkona. Potkrovlje....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 373.000 €, 119,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Štinjan Na svega 1 km od mora, u mirnom naselju Štinjan, smjestila se manja stambena zgrada s ukupno četiri stana. Lokacija kombinira privatnost i tišinu s blizinom svih bitnih sadržaja ? od plaža, restorana i trgovina do odlične prometne povezanosti s Pulom i Fažanom. Ovdje....

 
 
 
  Apartman, PULA, Šijana, 310.000 €, 119,00 m2 cca 2610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na prodaju je komforan stan sa 3 spavaće sobe u mirnome naselju u Puli. Svega par minuta udaljen od centra grada. U blizini su potrebni sadržaji. Stan se nalazi u uređenome kvartu, u zgradi staroj 10 godina. Nalazi se na drugome katu zgrade i ima 2 parkirna mjesta u vlasništvu. Stan....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 390.000 €, 118,84 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

REMAX Centar Nekrtnina iz svoje ponude izdvaja moderan stan s tri spavaće sobe površine 118 m2, smješten na drugom katu novogradnje s ukupno dvije etaže, u atraktivnom dijelu Pule, Štinjan. Stan je izgrađen 2025. godine te se nalazi na mirnoj lokaciji što ga čini izvrsnim odabirom....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 490.000 €, 118,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Štinjan - Istra U okolici Pule prodaje se ovaj novi moderni stan od 118m2. Stan ima prostrani dnevni boravak od skoro 40m2, jedne master spavaće sobe sa svojom kupaonicom, još dvije spavaće sobe, još jedna kupaonica, gostinjski wc i praonica. Bitno je napomenuti terasu od skoro 18m2....

 
 
 
  Apartman, PULA, Valdebek, 415.000 €, 118,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina u svojoj ponudi ima potpuno nov stan koji se nalazi na drugom katu novogradnje koja je završena 2025. Posebnost ove nekretnine je ta da je stan jedini na etaži, što pruža dodatni osjećaj privatnosti i mira, rijetko dostupan u novogradnji koja u prizemlju zgrade....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 210.000 €, 122,06 m2 cca 1720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, Pula je grad smješten na jugu poluotoka Istra u Hrvatskoj, poznat po svojoj bogatoj povijesti, antičkim spomenicima i prekrasnoj obali Jadranskog mora. Grad ima ugodnu mediteransku klimu, a njegova arhitektura odražava raznolikost kulturnih utjecaja tijekom stoljeća.....

 
 
 
  Apartman, PULA, Valdebek, 350.000 €, 117,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Na odličnoj lokaciji u Valdebeku, u sklopu manje stambene zgrade, na prodaju je prostran stan u novogradnji smješten na drugom katu. Stan ima iznimno funkcionalan raspored i sastoji se od četiri spavaće sobe, od kojih jedna ima izlaz na natkrivenu terasu, dvije kupaonice,....

 
 
 
  Apartman, PULA, Kaštanjer, 363.000 €, 117,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Na atraktivnoj lokaciji u Puli, u naselju Kaštanjer, u tijeku je izgradnja modernog stambenog kompleksa koji se sastoji od 6 manjih zgrada, svaka s 4 stana. Završetak gradnje planiran je 2027. godine. Na prodaju je stan na drugom katu ukupne površine 112 m2. Stan se sastoji....

 
 
 
  Apartman, PULA, Kaštanjer, 359.500 €, 116,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.diamond-realestate.hr

 
 
 
  Apartman, PULA, Gregovica, 450.000 €, 124,07 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja stan na odličnoj lokaciji. Prodaje se stan u prizemlju površine 124 m2 koji je u stvarnosti podijeljen na 3 odvojene stambene jedinice: studio, jednosoban i dvosoban stan. Idealno za život uz dodatni prihod od najma. Kompletno renovirano....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 338.000 €, 115,28 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula -- Ova novogradnja smjestila se na odličnoj lokaciji nedaleko od Centra grada. Svi potrebni sadržaji nalaze se na nekoliko minuta vožnje, kao što su fitness dvorana, trgovački centar, škola , vrtić i plaže. -- Stan se nalazi na drugom katu zgrade. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 408.000 €, 113,08 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Štinjan Na samo 600 metara od mora i u neposrednoj blizini jedne od najljepših plaža u okolici Pule, Hidrobaze, smjestila se ova nova manja zgrada sa svega 4 stambene jedinice. Ova odlična lokacija omogućuje lak pristup Puli, plaži i svim sadržajima potrebnim za život. Dodatna....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 515.000 €, 127,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, centar Pula U samom centru Pule, u jednoj od ljepših austrougarskih zgrada, nalazi se ovaj šarmantni stan smješten na prvom katu. Lokacija nudi autentičan gradski ugođaj i sve što je potrebno za kvalitetan svakodnevni život ? trgovine, tržnica, kafići, restorani, škola, ljekarna,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 355.600 € na 350.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, 350.000 €, 111,73 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.07.2025 - 355.600 €
07.03.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula -- Ova novogradnja smjestila se na odličnoj lokaciji. Nalazi se svega par minuta od centra grada te 10 minuta od prekrasnih mnogobrojnih plaža. Smjestila se u mirnom kvartu na kraju slijepe ulice. Lokacija garantira mir te lak pristup svim potrebnim sadržajima. -- Ovaj....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 515.000 €, 111,00 m2 cca 4640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.11.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina u ponudi ima ovaj komforan i prostran stan od 111m², koji se nalazi na visokom prizemlju zaštićene austrougarske vile. Smješten u zelenoj ulici, okružen šarmantnim povijesnim zgradama, stan se nalazi u neposrednoj blizini Arene i Starog grada, svega 100 metara....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 515.000 €, 129,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.07.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina s ponosom iz svoje ponude izdvaja predivan stan smješten u šarmantnoj austrougarskoj vili, na savršenoj lokaciji u samom srcu Pule. Stan se nalazi na prvom katu zgrade, ukupne površine 129 m². Sastoji se od predsoblja, kuhinje, prostranog dnevnog boravka,....

 
 
 
  Apartman, PULA, Valdebek, 325.000 €, 129,62 m2 cca 2510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2023.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na prodaju je veliki stan u mirnome naselju u Puli, na drugme katu moderne novogradnje. Radi se o investitoru s iskustvom koji već dulje vrijeme gradi. Stan je smješten na drugom katu zgrade, i jedini je na katu. Stan se sastoji od prostranoga dnevnoga boravka sa kuhinjom i blagavaonom....

 
 
 
  Apartman, PULA, Monvidal, 499.000 €, 130,00 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Pula, Monvidal Prodaju se skupa stan sa tri spavaće sobe, zasebna kuća sa krovnom terasom i parcela sa vrtom na atraktivnoj lokaciji! Stan se sastoji od dvije etaže od kojih se u donjem dijelu nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i kupaonom i na gornjem dijelu tri spavaće sobe sa ostavom.....

 
 
 
  Apartman, PULA, Kaštanjer, 249.000 €, 110,00 m2 cca 2260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

PRILKA! Na prodaju je odličan stan sa konobom i garažom koji u naravi predstavlja prvu etažu kuće ukupne površine 110,99 m2 sa pripadajućom okućnicom površine 100,54 m2. Kuća se nalazi na dobroj lokaciji u Puli , u blizini svih sadržaja te ova nekretnina kao takva predstavlja odličnu....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 250.000 €, 110,00 m2 cca 2270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.09.2025.,

www.crozilla.com

Prodajemo stan na odličnoj lokaciji, 400 m od mora i 100 m od Arene. Sastoji se od kuhinje s blagovaonicom, prostranog dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice, wc-a i okućnice od 40 m2. U dvorištu se nalazi i pomoćni objekt od 20 m2 koji se može proširiti u još jedan stan od....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 675.000 € na 639.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, Centar, 639.000 €, 130,00 m2 cca 4920 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 675.000 €
18.04.2026 - 639.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Pula Prodaje se autentična kuća u rimskom stilu, smještena na jednoj od najatraktivnijih, najpoželjnijoj lokaciji u Puli, samo 200 metara od prve plaže. Ova nekretnina odiše poviješću i posebnom estetikom, a njen jedinstveni kameni zid u dvorištu daje joj poseban šarm i vrijednost.....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 456.085 €, 130,31 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.09.2023.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Ovaj prostrani stan od 130 kvadratnih metara nudi luksuz i komfor u samom srcu grada Pule. Bez obzira na vaše interese, od kulture do gastronomije, plaža i shoppinga, sve je dostupno u neposrednoj blizini. Ovaj stan je prava oaza luksuza. Imate tri prostrane spavaće sobe,....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 340.000 €, 109,56 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

REMAX Centar Nekrtnina iz svoje ponude izdvaja moderan stan A4 s tri spavaće sobe površine 109 m2, smješten na drugom katu novogradnje s ukupno dvije etaže, u atraktivnom dijelu Pule, Štinjan. Stan je izgrađen 2025. godine te se nalazi na mirnoj lokaciji što ga čini izvrsnim odabirom....

 
 
 
  Apartman, PULA, 830.000 €, 131,00 m2 cca 6340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, Predstavljamo vam ovaj odličan luksuzni stan u traženom pulskom naselju. Smješten je samo 200 metara od plaže, a okružen svim sadržajima za život i odmor. Stan se smjestio u predivnoj austrougarskoj villi, površine je 130 m2 i proteže se kroz 3 etaže koje su međusobno....