• GoHome Professional
apartmani pula 100 m2 što skuplje - GoHome
  • apartmani pula 100 m2 što skuplje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani pula 100 m2 što skuplje

  • Za upit "apartmani pula 100 m2 što skuplje" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 3.483 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, PULA, Centar, 230.000 €, 92,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.08.2023.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se stan u centru Pule, 92m2 površine. Nalazi se na trećem katu austrougarske zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom i kupatila. U stanu se do nedavno živjelo, međutim, preporučuje se renovirati kupatilo i osvježiti....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 668.000 €, 108,00 m2 cca 6190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, PULA - Apartmani na odličnoj lokaciji, Uhodani turistički posao! Prodaje se atraktivna nekretnina smještena u jednom od najtraženijih dijelova Pule, svega nekoliko minuta hoda od poznate Arene, jedne od najvažnijih povijesnih znamenitosti grada. Radi se o uređenim i potpuno....

 
 
 
  Apartman, PULA, Arena, 555.000 €, 101,00 m2 cca 5500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Izdvajamo iz naše ponude tri odvojene stambene jedinice u strogom centru Pule, smještene na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja, restorana, trgovina i kulturnih znamenitosti grada.Nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za investiciju, turistički najam ili....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani pula 100 m2 što skuplje'
399.000 €
395.000 €
330.000 €
  Apartman, PULA, Sisplac, 458.900 €, 97,58 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, Sisplac Smješten na najtraženijoj lokaciji u Puli, sa svojim luksuznim stanovima, zajedničkom podzemnom garažom, uređenim okolišem s parkovima i rekreativnim sadržajima, projekt Sisplac stvara jedinstvenu cjelinu koja svojim stanovnicima pruža sve što im je potrebno za....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 399.000 €, 105,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodajemo stan smješten u samom srcu Pule, idealan za investiciju ili kao stambeni prostor. Stan se nalazi u prizemlju i podijeljen je na četiri studio apartmana, što ga čini savršenim za iznajmljivanje ili korištenje za vlastite potrebe. Stan je kompletno namješten i uređ?n, te je....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 399.000 €, 107,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja stan u centru Pule, podjeljen na 4 sobe sa kupatilom - studio apartmana. Stan je ukupne površine 107m2, te se sastoji od ulaznog hodnika, 4 spavaće sobe i 4 kupatila, kuhinje i dva manja skladišna prostora. Stan je smješten u visokom....

 
 
 
  Apartman, PULA, Dolinka, 348.000 €, 105,03 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

U ponudi RE/MAX Centar nekretnina nalazi se ekskluzivan penthouse koji svojim karakteristikama i pažljivo osmišljenim detaljima pruža vrhunski standard stanovanja. Smješten na drugom katu manje zgrade, ovaj prostrani stan površine 105 m² predstavlja savršen spoj udobnosti i funkcionalnosti,....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 340.000 €, 109,56 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

REMAX Centar Nekrtnina iz svoje ponude izdvaja moderan stan A4 s tri spavaće sobe površine 109 m2, smješten na drugom katu novogradnje s ukupno dvije etaže, u atraktivnom dijelu Pule, Štinjan. Stan je izgrađen 2025. godine te se nalazi na mirnoj lokaciji što ga čini izvrsnim odabirom....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 342.000 € na 330.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, Valdebek, 330.000 €, 102,01 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 342.000 €
22.04.2026 - 330.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula U ponudi je iznimno atraktivan stan u prizemlju koji pruža rijetko viđen spoj komfora, privatnosti i životnog stila kakav se obično veže uz samostojeću kuću. Ova nekretnina idealna je za kupce koji traže više od klasičnog stana ? vlastiti vanjski prostor, potpunu funkcionalnost....

 
 
 
  Apartman, PULA, 295.000 €, 92,25 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.01.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra,Pula,dvosobni stan na periferiji grada RE/MAX Centar nekretnina izdvaja iz svoje ponude ovaj stan od 80.70 m2 na prvom katu zgrade u roh bau fazi. Sastoji se od hodnika,dvije spavaće sobe,prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom,kupatila i natkrivene terase. U prizemlju....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 290.000 €, 96,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je stan ukupne površine 96 m u suterenu zgrade, Pula. Nekretnina se sastoji od hodnika i dva odvojena apartmana, što je čini idealnom prilikom za investiciju ili kombinaciju stanovanja i najma. Desni apartman (garsonijera) vlastita kupaonica kuhinja funkcionalan, kompaktan....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 290.000 €, 95,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.12.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, centar Prodajemo stan odvojen u tri stambene jedinice u strogom centru Pule. Na pješačkoj udaljenosti nalaze se sve povijesne znamenitosti kojima Pula obiluje te također restorani, kafići kao i za život sve potrebne stvari. Ovaj prostrani stan veličine 95m2 odvojen je....

 
 
 
  Apartman, PULA, 286.000 €, 95,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Nekretnina se nalazi u Puli, na mirnoj i poželjnoj lokaciji, koja je idealna za obiteljski život i dugoročno stanovanje. U blizini se nalaze svi važni sadržaji, dok su centar grada i plaže brzo i jednostavno dostupni. Lokacija nudi ugodno okruženje s puno privatnosti,....

 
 
 
  Apartman, PULA, 285.000 €, 93,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Okolica Pule, Istra Prodaje se prostran i moderno uređen trosobni stan u novogradnji smještenoj u atraktivnom dijelu okolice Pule. Ova nekretnina predstavlja dobar izbor za obiteljski život, ali i investiciju za turistički najam zahvaljujući traženoj lokaciji. Stan se nalazi u novoj....

 
 
 
  Apartman, PULA, Gregovica, 280.700 €, 100,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se stan u zgradi izgrađenoj 2009.g. Nalazi se u prizemlju, a sastoji se od predprostora, kuhinje s blagovaonom, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, velikog kupatila, toaleta i parkirnog mjesta ispred zgrade. Grijanje je na klimu, ali je sprovedeno sve za etažno centralno....

 
 
 
  Apartman, PULA, Gregovica, 280.000 €, 100,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Na prodaji je odličan, prostran stan u mirnom naselju, svega par minuta do centra grada Pule. Stan se nalazi u mirnoj, slijepoj ulici. Lokacija stvara osjećaj tišine i mira, dok su potrebni sadržaji poput trgovina i javnog prijevoza lako dostupni. Stan se nalazi u prizemlju....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 276.000 €, 104,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na mirnoj lokaciji u Šišanu prodaje se stan u novogradnji površine 104,02 m, smješten u prizemlju kuće s ukupno dva stana. Stan se sastoji od hodnika, otvorenog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, spremišta i terase. Nekretnina uključuje:....

 
 
 
  Apartman, PULA, Šikići, 269.000 €, 93,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.10.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

U ponudi imamo stan na 1.katu s planiranim početkom gradnje u studenom 2025 godine u predgrađu Pule na lijepoj, zelenoj lokaciji. Izvojevana je pravomoćna građevinska dozvola. Stan će se sastojati od kuhinje-blagovaone, dnevnog boravka, loggie, balkona, tri spavaće sobe i 2 kupaone....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 264.900 €, 95,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz naše ponude izdvaja: Dvosobn novi stan u širem centru U novoj modernoj zgradi sa samo 3 stana prodaju se dva stana, na prvom i drugom katu. Identični su, sastoje se od ulaznog predprostora, kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom, dvije lođe, dvije spavaće....