• GoHome Professional
apartmani pula 1.kat Zadnjih 14 dana - GoHome
  • apartmani pula 1.kat Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani pula 1.kat Zadnjih 14 dana

  • Za upit "apartmani pula 1.kat zadnjih 14 dana" pronađeno 2 nekretnina - prosječna cijena 1.590 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 350 m2
    • do 440 m2
    • 440 m2 (prosječna površina)
    • barem 440 m2
    • 530 m2
  •  Po cijeni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosječna cijena)
    • do 190000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • dvorište
    • 2.kat
    • okućnica
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, PULA, Štinjan, 610.000 €, 420,00 m2 cca 1450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se prostrana i kvalitetno opremljena kuća u Štinjanu, u neposrednoj blizini Pule, sa izuzetnim potencijalom za stanovanje ili turistički najam. Nekretnina ukupne površine 420 m² stambenog prostora i 448 m² okućnice, sastoji se od prizemlja i dva kata, pružajući veliki potencijal....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 800.000 €, 463,00 m2 cca 1730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaja kuće s apartmanima u Puli blizu mora, s pogledom na more. Ova atraktivna kuća s apartmanima smještena je na traženoj lokaciji u Puli, samo nekoliko minuta hoda od mora. Idealna je za obiteljsku upotrebu ili kao investicija za turistički najam. Površina kuće, 463 m2, tri etaže....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-1 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me