• GoHome Professional
apartmani petrčane novogradnja barem 100 m2 - GoHome
  • apartmani petrčane novogradnja barem 100 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani petrčane novogradnja barem 100 m2

  • Za upit "apartmani petrčane novogradnja barem 100 m2" pronađeno 26 nekretnina - prosječna cijena 4.198 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 420000 eura (prosječna cijena)
    • do 500000 eura
    • do 4200 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • pogled na more
    • prizemlje
    • 1.kat
    • lift
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, PETRČANE, 527.600 €, 102,00 m2 cca 5170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Petrčane, apartman prizemlje s vrtom i bazenom, 30 m od mora Moderan apartman u prizemlju novogradnje u Petrčanima, smješten u drugom redu od mora, svega 30 m udaljen od obale, dok je centar mjesta na 500 m. Ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za miran život ili turistički....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 450.000 €, 105,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se trosoban apartman oznake (S1) u prizemlju manje stambene zgrade - NOVOGRADNJA. ?Etažna jedinica S1? ? stambena jedinica koja se nalazi u prizemlju zgrade kao poseban dio koji se sastoji od kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, hodnika, wc-a, tri spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 430.000 €, 106,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

PETRČANE - prodaje se dvoetažni dvosobni stan S3 na 1. katu novogradnje samo 400 m od mora! Apartman je smješten u Petrčanima (prema Punta skali) u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja poput trgovina, restorana, plaža i ostalih rekreativnih mogućnosti. Moderan i lijepo osmišljen....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani petrčane novogradnja barem 100 m2'
572.000 €
390.000 €
390.000 €
  Apartman, PETRČANE, 520.000 €, 100,00 m2 cca 5200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se dvoetažni apartman u Petrčanima, novogradnja ,na 2 katu ,50 m od mora. Apartman se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevnog boravka, blagavaonice, kuhinje, terase. Apartmanu pripada garažno mjesti i 1 parkirno vanjsko mjesto. Gradska kanalizacija ,gradski vodovod. Završetak radova....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 520.000 €, 100,00 m2 cca 5200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se dvoetažni apartman novogradnja u Petrčanima, 100 m 2, blizina mora 50 m. Apartman se satoji od 2 spavaće sobe, dnevnog boravka, blagavaonice, kuhinje, kupaonice, terase. Apartmanu pripada garažno mjesto i 1 parkirno vanjsko mjesto. Gradska kanalizacija ,gradski vodovod.....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 359.000 €, 100,21 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PETRČANE, LUKSUZNI STANOVI, NOVOGRADNJA, S PREDIVNIM POGLEDOM NA MORE, SAMO 80 M DO MORA! Posredujemo u prodaji 4 luksuzna stana u novogradnji sa predivnim pogledom na more, svega 80 metara do mora i plaže. Stanovi se nalaze u stambenoj zgradi od 4 stana, etaže: podrum, prizemlje,....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 315.000 €, 105,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Zadar, Petrčane ? dvosoban stan u novogradnji smješten na 2.katu u zgradi s ukupno četiri stambene jedinice. Ova luksuzna zgrada u izgradnji koristit će vrhunske materijale u opremi, uključujući podne obloge, vrata, prozore, izolaciju, te sve što zadovoljava A+ energetski razred.....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 572.000 €, 110,00 m2 cca 5200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se dvoetažni apartman novogradnja u Petrčanima 100 m2 ,blizine mora. Apartman se sastoji od dnevnog boravka, 2 spavaće sobe, kuhinje, blagavaonice, kupaonice, terase 35 m2. Apartmanu pripada 1 parkirno mjesto. Potkrovlje se može dodatno pregraditi ,te se može dobiti još jedan....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 390.000 €, 112,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se luksuzni dvoetažni apartmani u Petrčanima, pokraj Zadra, udaljen od mora svega 50m. Apartman oznake B3 ukupne neto korisne površine 112,44m2, nalazi se na 2.katu moderne kvalitetne novogradnje, u zgradi s ukupno 4 stambene jedinice. Sastoji se od prve etaže gdje je smještena....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 390.000 €, 113,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Ponuda atraktivnih apartmana u novogradnji u Petrčanima! Udaljenost od mora i prvih plaža iznosi samo 80 metara, dok je centar mjesta udaljen tek 180 metara. Prodaje se dvoetažni apartman s krovnom terasom, smješten na prvom i drugom katu stambene zgrade. Prvi kat obuhvaća ulaz, spavaću....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 490.000 €, 115,00 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban apartman oznake (S3) na drugom katu manje stambene zgrade - NOVOGRADNJA. ?Etažna jedinica S3? ? stambena jedinica koja se nalazi na drugom katu zgrade kao poseban dio koji se sastoji od kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, hodnika, wc-a, tri spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 354.000 €, 118,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Zadar, Petrčane ? dvosoban stan u prizemlju novogradnje s ukupno četiri stambene jedinice. Ova luksuzna zgrada u izgradnji koristit će vrhunske materijale u opremi, uključujući podne obloge, vrata, prozore, izolaciju, te sve što zadovoljava A+ energetski razred. POSEBNOSTI: LIFT PODNO....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 502.000 €, 97,00 m2 cca 5180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Petrčane, apartman 1.kat, 30 m od mora Moderan apartman na 1. katu novogradnje u Petrčanima, smješten u drugom redu od mora, svega 30 m udaljen od obale, dok je centar mjesta na 500 m. Nekretnina se dodatno ističe krovnom terasom s pogledom na more, što pruža dodatnu....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 624.000 €, 120,00 m2 cca 5200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Novogradnja Petrčane ,u izgradnji, prodaje se apartman u prizemlju od 120 m 2, samo 50 m od mora. Apartman se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevnog boravka, blagavaonice, kuhunje, ostave, 3 terase sa pogledom na more. Od stana se može jos dobiti manji apartman , prezidom, te može činiti....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 558.250 €, 125,00 m2 cca 4470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026. - 558.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaju se luksuzni apartmani u novogradnji udaljeni 80 m od mora u Kožinu. Nekretnina se sastoji od prizemlja i 1. te 2. kata. Zgrada ima podzemnu garažu, velika spremišta od 20 m2, dizalo, bazen u prizemlju i na krovnoj terasi. OPIS NEKRETNINE: PRIZEMLJE - S1 se prostire preko cijele....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 560.000 €, 126,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.07.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se 4-soban luksuzan apartman ukupne veličine 125.83m2 smješten samo 100 metara do MORA! U novom elitnom naselju Kožino u gradu Zadru smješten je ovaj apartman te ova moderna novogradnja koja ima svega 4 stambene jedinice što osigurava veću privatnost. Vrhunska kvaliteta gradnja....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 520.000 €, 130,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se trosoban apartman oznake (S04) na drugom katu manje stambene zgrade - NOVOGRADNJA. Stambena površina apartmana se sastoji od kuhinje s blagavaonom i dnevnim boravkom, hodnika, toaleta, tri spavaće sobe, lođe, terase, spremišta, dva kupatila s toaletom, stubišta i krovne....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 431.500 €, 132,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

PETRČANE ? PUNTA RADMAN Na prodaju je trosobni apartman na prvom katu moderne novogradnje. Predstavlja se projekt s ukupno četiri stambene jedinice, idealan za miran obiteljski odmor izvan gradske vreve. Smješten je u Petrčanima (Punta Radman), u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 431.500 €, 132,86 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PETRČANE ? PRODAJE SE MODERAN TROSOBNI APARTMAN U NOVOGRADNJI Prodaje se trosobni apartman smješten na prvom katu moderne novogradnje s ukupno četiri stambene jedinice. Projekt je idealan za miran obiteljski odmor izvan gradske vreve, a nalazi se u Petrčanima, u blizini svih važnih....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 449.000 €, 139,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Luksuzni apartman u novogradnji - Petričane okolica Zadra. Stan u prizemlju (119 kvadrata) pripadaju mu terase, garažno mjesto, parkirno otvoreno mjesto (sve ukupno 139 kvadrata) Dašak luksuza s pogledom na more. Zajamčena kvaliteta gradnje po najnovijim standardima i poštujući sva....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 485.000 €, 140,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Luksuzni apartman/stan penthouse u okolici Zadra- Petričane na zadnjem katu luksuzne novogradnje. Apartman s terasom s predivnim pogledom na more. Dašak luksuza nadomak morske obale. stanu pripada terasa i krovna terasa nad kojom postoji mogućnost izgradnje bazena, wirpola i sl.ž....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 415.000 € na 379.000 € - 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PETRČANE, 379.000 €, 91,00 m2 cca 4170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 415.000 €
11.03.2026 - 379.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Zadar, Petrčane, Punta Radman, komforan dvosoban apartman blizu plaže. U neposrednoj blizini plaže, 180 m od mora, u mirnoj ulici koja izlazi direktno na plažu, prodaje se prostran, moderno uređen stan smješten na prvom katu novogradnje sa 3 kata. Objekt sa ukupno tri stambene jedinice,....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 380.000 €, 90,00 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se trosoban apartman oznake (S2) na prvom katu manje stambene zgrade - NOVOGRADNJA. ?Etažna jedinica S2? ? stambena jedinica koja se nalazi na prvom katu zgrade kao poseban dio koji se sastoji od kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, hodnika, wc-a, tri spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 576.000 €, 192,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Zadar, Petrčane ? četverosoban stan u novogradnji koji se prostire na tri etaže, smješten u zgradi s ukupno četiri stambene jedinice. Ova luksuzna zgrada u izgradnji koristit će vrhunske materijale u opremi, uključujući podne obloge, vrata, prozore, izolaciju, te sve što zadovoljava....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 918.000 €, 227,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.07.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se 6-soban luksuzan apartman ukupne veličine 227.22m2 smješten samo 100 metara do MORA! U novom elitnom naselju Kožino u gradu Zadru smješten je ovaj apartman te ova moderna novogradnja koja ima svega 4 stambene jedinice što osigurava veću privatnost. Vrhunska kvaliteta gradnja....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-25 (od ukupno 24)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!