• GoHome Professional
apartmani petrčane luksuzan ekskluzivan - GoHome
  • apartmani petrčane luksuzan ekskluzivan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani petrčane luksuzan ekskluzivan

  • Za upit "apartmani petrčane luksuzan ekskluzivan" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 4.781 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 390000 eura
    • do 490000 eura (prosječna cijena)
    • do 580000 eura
    • do 4900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, PETRČANE, 289.000 €, 48,00 m2 cca 6020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se APARTMAN u drugom redu do mora u ekskluzivnom resortu Punta Skala u Petrčanima. Nekretnina se nalazi u prizemlju stambene zgrade. OPIS NEKRETNINE: - ulaz (2,60 m2); - kuhinja (5,68 m2); - dnevni boravak + blagovaonica (25,44 m2); - hodnik (2,26 m2); - spavaća soba (9,45....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 285.184 € na 270.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PETRČANE, 270.000 €, 89,12 m2 cca 3030 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.12.2025 - 285.184 €
22.04.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Molim Vas kontaktirajte me na broj mob.:099 5144 132. Hvala Vam. Prodaje se prekrasan trosoban stan s pogledom na more, 89,12 m2, Petrčane, Zadar. U mirnom dijelu naselja Petrčane prodaje se dvosoban stan smješten na prvom katu moderne novogradnje. Zgrada je dio manjeg projekta koji....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 490.000 €, 98,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

PETRČANE - TROSOBAN APARTMAN S KROVNOM TERASOM I POGLEDOM NA MORE (98 m) U ponudi je ekskluzivan apartman S3 smješten na drugom katu moderne stambene zgrade s ukupno tri jedinice, udaljene svega 120 metara od mora i plaže. S kata se pruža prekrasan pogled na more, a dodatnu vrijednost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani petrčane luksuzan ekskluzivan'
289.000 €
  Apartman, PETRČANE, 289.000 €, 60,00 m2 cca 4820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Apartman u ekskluzivnom resortu Punta Skala (Falkensteiner) Na prodaju je izniman apartman smješten u prestižnom ograđenom resortu Punta Skali (Falkensteiner), prava rijetkost i ekskluziva na tržištu. Ova nekretnina pruža jedinstvenu priliku za sticanje luksuznog životnog prostora....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad