• GoHome Professional
apartmani petrčane do 100 m2 - GoHome
  • apartmani petrčane do 100 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani petrčane do 100 m2

  • Za upit "apartmani petrčane do 100 m2" pronađeno 62 nekretnina - prosječna cijena 4.845 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 380000 eura
    • do 480000 eura (prosječna cijena)
    • do 570000 eura
    • do 4800 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • vrt
    • 1.kat
    • park
    • dvorište
    • održavan
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, PETRČANE, 430.000 €, 106,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

PETRČANE - prodaje se dvoetažni dvosobni stan S3 na 1. katu novogradnje samo 400 m od mora! Apartman je smješten u Petrčanima (prema Punta skali) u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja poput trgovina, restorana, plaža i ostalih rekreativnih mogućnosti. Moderan i lijepo osmišljen....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 313.200 €, 63,00 m2 cca 4970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Studio apartman površine 62,98 m² smješten je u prizemlju luksuznog resorta Falkensteiner Aurora Residences, u blizini Zadra. Odličan je izbor za one koji žele spojiti osobni odmor na Jadranu s isplativom investicijom, uz mogućnost uključivanja u profesionalni hotelski sustav najma.....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 279.000 €, 61,00 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

NOVO NA TRŽIŠTU! Na prodaju je jednosobni apartman s predivnim pogledom na more, smješten u mirnom mjestu Kožino, nedaleko od Zadra. Ovaj funkcionalni apartman ukupne korisne površine 61,55 m sastoji se od hodnika, prostrane spavaće sobe, moderne kupaonice s WC-om, kuhinje, blagovaonice....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 289.000 €, 60,00 m2 cca 4820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Apartman u ekskluzivnom resortu Punta Skala (Falkensteiner) Na prodaju je izniman apartman smješten u prestižnom ograđenom resortu Punta Skali (Falkensteiner), prava rijetkost i ekskluziva na tržištu. Ova nekretnina pruža jedinstvenu priliku za sticanje luksuznog životnog prostora....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 391.500 €, 52,25 m2 cca 7490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se luxuzan, namješten, studio apartman na 1. katu sa balkonom, novogradnja, prvi red uz more! Apartman je u potpunosti namješten (namještaj, rasvjeta, uređaji, čaše, tanjuri). Studio apartman 41,75m2 / balkon 21m2. Ovo je prilika koju ne želite propustiti. Kontaktirajte me....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 350.000 €, 52,00 m2 cca 6730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.crozilla.com

ZADAR, KOŽINO - Luksuzni apartman 120 m od mora Prodaje se luksuzno namješten stan u mjestu Kožino pokraj Zadra. Stan stambene površine 44,26 m2 nalazi se na prvom katu manje stambene zgrade u novogradnji. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaone, jedne spavaće sobe, kupaonice,....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 391.500 €, 50,83 m2 cca 7700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se luxuzan, namješten, studio apartman u prizemlju sa vrtom i natkrivenom terasom, novogradnja, prvi red uz more! Apartman je u potpunosti namješten (namještaj, rasvjeta, uređaji, čaše, tanjuri). Studio apartman 41,75m2 / natkrivena terasa 21m2 / vrt 38m2. Ovo je prilika koju....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 421.100 €, 50,50 m2 cca 8340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Dvosoban apartman ukupne površine 68,66 m² nalazi se na prvom katu luksuznog resorta Falkensteiner Aurora Residences, u blizini Zadra. Savršen je izbor za one koji žele spojiti osobni odmor na Jadranu s profitabilnom investicijom, uz mogućnost uključivanja u profesionalni hotelski....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 159.000 € na 165.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PETRČANE, 165.000 €, 50,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 159.000 €
24.04.2026 - 165.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Petrčane ? apartman 40 m² s pogledom na more, 200 m od mora .

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 290.000 € na 299.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PETRČANE, 299.000 €, 50,00 m2 cca 5980 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.12.2025 - 290.000 €
21.03.2026 - 299.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Jednosoban apartman u Punta Skali ? blizu mora i luksuznog Falkensteiner resorta Na prodaju je jednosoban apartman smješten u mirnom apartmanskom naselju Sunnyside Apartments u Punta Skali, u neposrednoj blizini Falkensteiner resorta i luksuznih vila. Ova nekretnina se nalazi u manjoj....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 159.000 € na 165.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PETRČANE, 165.000 €, 50,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 159.000 €
25.04.2026 - 165.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Petrčane ? apartman 40 m² s pogledom na more, 200 m od mora Petrčane ? apartman 40 m² s pogledom na more, 200 m od mora U atraktivnom dijelu Petrčana, na samo 200 metara od mora i uređene plaže, smješten je apartman površine 40 m², na trećem katu zgrade, s terasom i pogledom na more.....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 270.000 €, 49,00 m2 cca 5510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.crozilla.com

U prodaji je prekrasan, uređen i kompletno opremljen jednosoban apartman u apartmanskoj zgradi na 1. katu, u turističkom naselju na traženoj lokaciji u Punta Skali. Apartman je orijentiran na sjeverozapad, a udaljen je svega 200 m od mora i uređene plaže. Apartman se nalazi na 1.....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 289.000 €, 48,00 m2 cca 6020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se APARTMAN u drugom redu do mora u ekskluzivnom resortu Punta Skala u Petrčanima. Nekretnina se nalazi u prizemlju stambene zgrade. OPIS NEKRETNINE: - ulaz (2,60 m2); - kuhinja (5,68 m2); - dnevni boravak + blagovaonica (25,44 m2); - hodnik (2,26 m2); - spavaća soba (9,45....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 290.000 €, 48,00 m2 cca 6040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se APARTMAN u Petrčanima. Nekretnina se nalazi u prizemlju stambene zgrade. OPIS NEKRETNINE: - ulaz - kuhinja - dnevni boravak + blagovaonica - hodnik - spavaća soba - kupaonica - 2 terase - parkirališno mjesto Petrčane su smještene između Zadra i povijesnog gradića Nina,....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 523.750 €, 109,00 m2 cca 4810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.crozilla.com

KOŽINO ? luksuzni dvosobni stan S3 od 109,20 m2 na 1. katu s panoramskim pogledom na more! Na prodaju su stanovi u ekskluzivnoj zgradi s 4 luksuzna apartmana. Ovaj apartman nudi iznimnu udobnost i svjetlost zahvaljujući velikoj površini i optimalnom rasporedu.Iz dnevnog boravka i....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 523.750 €, 109,00 m2 cca 4810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

KOŽINO ? luksuzni dvosobni stan S3 od 109,20 m2 na 1. katu s panoramskim pogledom na more! Na prodaju su stanovi u ekskluzivnoj zgradi s 4 luksuzna apartmana. Smješteni su u mirnoj ulici, u zelenom i prirodnom okruženju u naselju Kožino, u neposrednoj blizini Zadra. Svaki apartman....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 200.000 €, 42,00 m2 cca 4760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U Kožinu kod Zadra, na svega 50 metara od mora i prekrasne plaže Sveti Bartul prodaje se dvosoban apartman od 42m2. Apartman se nalazi na drugom katu manje zgrade i sastoji se od: -hodnika -open- space kuhinje+blagovaonice+dnevnog boravka -1 spavaće sobe -kupaonice - natkrivene terase....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 572.000 €, 110,00 m2 cca 5200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se dvoetažni apartman novogradnja u Petrčanima 100 m2 ,blizine mora. Apartman se sastoji od dnevnog boravka, 2 spavaće sobe, kuhinje, blagavaonice, kupaonice, terase 35 m2. Apartmanu pripada 1 parkirno mjesto. Potkrovlje se može dodatno pregraditi ,te se može dobiti još jedan....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 572.000 €, 110,00 m2 cca 5200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se dvoetažni stan od 110 m2 ,novogradnja u Petrčanima , 100 m od mora. Apartman se satoji od dnevnog boravka, 2 spavaće sobe, kuhinje, blagavaonice, kupaonice, hodnika i terase od 35 m2. Potkrovlje se može dodatno pregraditi ,te se može dobiti još jedan manji apartman. Gradska....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 490.000 €, 110,00 m2 cca 4460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.crozilla.com

U prodaji je moderan projekt visoke kvalitete, koji nudi luksuz i udobnost za odmor i stanovanje na jedinstvenoj lokaciji samo 150 m od mora i uređene plaže u mjestu Petrčane, nedaleko od grada Zadra. Zgrada se sastoji od 3 etaže (PR+2) s krovnom terasom, i ima ukupno 3 stambene jedinice....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-62 (od ukupno 62)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com