- apartmani petrčane balkon

  • Za upit "apartmani petrčane balkon" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 3.892 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 150 m2
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • prizemlje
    • pogled na more
    • potkrovlje
    • dvoetažni
    • 2.kat
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, PETRČANE, 420.000 €, 168,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ZADAR, PETRČANE - Jedinstveni stan s pogledom na more 80 metara od plaže na neponovljivoj lokaciji! Punta Skala! Prodaje se prekrasan, luksuzan stan u potkrovlju na jedinstvenoj lokaciji u Petrčanima, Punta Skala. Ova nekretnina nudi sve što možete poželjeti nevjerojatan pogled na....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 415.000 € na 379.000 € - 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PETRČANE, 379.000 €, 142,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.08.2025 - 459.800 €
06.09.2025 - 399.800 €
27.10.2025 - 415.000 €
11.03.2026 - 379.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2025.,

www.crozilla.com

PETRČANE - PUNTA RADMAN - 142 M2 SA PRIPADCIMA - APARTMAN NA PRVOM KATU ZGRADE NA MIRNOJ LOKACIJI - IDELANA ZA ŽIVOT I ODMOR Na izuzetno traženoj i prestižnoj lokaciji Punta Radman u mjestu Petrčane u blizini plaže, prodaje se prostran, moderno uređen stan smješten na prvom katu manje....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 560.000 €, 125,00 m2 cca 4480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.08.2025.,

www.crozilla.com

Molim zvati na broj: +385 98 725978 ZA OVU NEKRETNINU KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU ! U mjestu Kožino, u neposrednoj blizini grada Zadra prodaje se izuzetno atraktivan, luksuzan, prostran apartman neto 125 m2 Apartman se nalazi na udaljenosti od samo 100 m od plaže u zgradi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani petrčane balkon'
915.000 €
390.000 €
350.000 €
  Apartman, PETRČANE, 495.000 €, 190,00 m2 cca 2610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Punta Skala Petrčane luksuzni penthouse s panoramskim pogledom na zadarski arhipelag. Sastoji se od prostranog hodnika, openspace dnevnog boravka s izlazom na balkon, kuhinjom i blagavaonicom, 2 prostrane spavaće sobe, prostrano kupatilo, toalet, velika krovna terasa na kojoj se može....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 390.000 €, 112,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Moderan dvoetažni apartman s krovnom terasom u Petrčanima Prodaju se odlični apartmani u novogradnji u Petrčanima. U ponudi je odličan izbor apartmana! Apartmani su raspoređeni u dvije moderne stambene zgrade, a svaka se sastoji od ukupno 4 apartmana. Blizina mora i centra čine ih....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 415.000 € na 379.000 € - 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PETRČANE, 379.000 €, 91,00 m2 cca 4170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 415.000 €
11.03.2026 - 379.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Zadar, Petrčane, Punta Radman, komforan dvosoban apartman blizu plaže. U neposrednoj blizini plaže, 180 m od mora, u mirnoj ulici koja izlazi direktno na plažu, prodaje se prostran, moderno uređen stan smješten na prvom katu novogradnje sa 3 kata. Objekt sa ukupno tri stambene jedinice,....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 391.500 €, 52,25 m2 cca 7490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se luxuzan, namješten, studio apartman na 1. katu sa balkonom, novogradnja, prvi red uz more! Apartman je u potpunosti namješten (namještaj, rasvjeta, uređaji, čaše, tanjuri). Studio apartman 41,75m2 / balkon 21m2. Ovo je prilika koju ne želite propustiti. Kontaktirajte me....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 379.000 €, 90,76 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u okolici Zadra, u mirnom dijelu Petrčana, prodaje se moderan i prostran dvosoban stan površine 90,76 m², smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno tri stana. Stan se sastoji od kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, predsoblja,....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 492.125 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.crozilla.com

Najnoviji Falkensteiner Premium Living Residences, smješten u mjestu Petrčane u blizini Zadra, trenutno se nalazi u fazi izgradnje. Luksuzno uređene rezidencije smještene su unutar većeg Falkensteiner kompleksa s jednim ili više premium hotela. Usluge i sadržaji omogućuju vam da uživate....