• GoHome Professional
apartmani petrčane što veće 100 m2 - GoHome
  • apartmani petrčane što veće 100 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani petrčane što veće 100 m2

  • Za upit "apartmani petrčane što veće 100 m2" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 4.378 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 340000 eura
    • do 420000 eura (prosječna cijena)
    • do 510000 eura
    • do 4200 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • luksuzan
    • 2.kat
    • 1.kat
    • terasa
    • suteren
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, PETRČANE, 397.000 €, 105,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

Zadar - Petrčane (Punta Radman), prodaje se dvosobni apartman od 105,90 m2 na drugom katu stambenog objekta u izgradnji, kvalitetna gradnja, podno grijanje u cijelom apartmanu. Planirano useljenje 06.2027. godine. Sastoji se od: dvije spavaće sobe, dnevnog boravka + kuhinja + blagovaona,....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 523.750 €, 109,00 m2 cca 4810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.crozilla.com

KOŽINO ? luksuzni dvosobni stan S3 od 109,20 m2 na 1. katu s panoramskim pogledom na more! Na prodaju su stanovi u ekskluzivnoj zgradi s 4 luksuzna apartmana. Ovaj apartman nudi iznimnu udobnost i svjetlost zahvaljujući velikoj površini i optimalnom rasporedu.Iz dnevnog boravka i....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 523.750 €, 109,00 m2 cca 4810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

KOŽINO ? luksuzni dvosobni stan S3 od 109,20 m2 na 1. katu s panoramskim pogledom na more! Na prodaju su stanovi u ekskluzivnoj zgradi s 4 luksuzna apartmana. Smješteni su u mirnoj ulici, u zelenom i prirodnom okruženju u naselju Kožino, u neposrednoj blizini Zadra. Svaki apartman....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani petrčane što veće 100 m2'
450.000 €
450.000 €
527.600 €
  Apartman, PETRČANE, 397.000 €, 106,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

Zadar - Petrčane (Punta Radman), prodaje se dvosobni apartman od 106,30 m2 na drugom katu stambenog objekta u izgradnji, kvalitetna gradnja, podno grijanje u cijelom apartmanu. Planirano useljenje 06.2027. godine. Sastoji se od: dvije spavaće sobe, dnevnog boravka + kuhinja + blagovaona,....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 430.000 €, 106,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

PETRČANE - prodaje se dvoetažni dvosobni stan S3 na 1. katu novogradnje samo 400 m od mora! Apartman je smješten u Petrčanima (prema Punta skali) u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja poput trgovina, restorana, plaža i ostalih rekreativnih mogućnosti. Moderan i lijepo osmišljen....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 315.000 €, 105,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Zadar, Petrčane ? dvosoban stan u novogradnji smješten na 2.katu u zgradi s ukupno četiri stambene jedinice. Ova luksuzna zgrada u izgradnji koristit će vrhunske materijale u opremi, uključujući podne obloge, vrata, prozore, izolaciju, te sve što zadovoljava A+ energetski razred.....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 287.200 €, 100,21 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Zadar, Petrčane, Jedinstven apartman uz more. Petrčane, troetažni stan s dizalom 60 m od mora na elitnoj adresi. JEDINSTVENA NEKRETNINA I LOKACIJA! Prodaje se atraktivan stan u najposebnijoj zgradi u Petrčanima. Moderna troetažna jedinica s vlastitim ulazom, stubištem, vrtom i krovnom....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 359.000 €, 100,21 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PETRČANE, LUKSUZNI STANOVI, NOVOGRADNJA, S PREDIVNIM POGLEDOM NA MORE, SAMO 80 M DO MORA! Posredujemo u prodaji 4 luksuzna stana u novogradnji sa predivnim pogledom na more, svega 80 metara do mora i plaže. Stanovi se nalaze u stambenoj zgradi od 4 stana, etaže: podrum, prizemlje,....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 520.000 €, 100,00 m2 cca 5200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se dvoetažni apartman novogradnja u Petrčanima, 100 m 2, blizina mora 50 m. Apartman se satoji od 2 spavaće sobe, dnevnog boravka, blagavaonice, kuhinje, kupaonice, terase. Apartmanu pripada garažno mjesto i 1 parkirno vanjsko mjesto. Gradska kanalizacija ,gradski vodovod.....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 520.000 €, 100,00 m2 cca 5200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se dvoetažni apartman u Petrčanima, novogradnja ,na 2 katu ,50 m od mora. Apartman se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevnog boravka, blagavaonice, kuhinje, terase. Apartmanu pripada garažno mjesti i 1 parkirno vanjsko mjesto. Gradska kanalizacija ,gradski vodovod. Završetak radova....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 490.000 €, 98,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

PETRČANE - TROSOBAN APARTMAN S KROVNOM TERASOM I POGLEDOM NA MORE (98 m) U ponudi je ekskluzivan apartman S3 smješten na drugom katu moderne stambene zgrade s ukupno tri jedinice, udaljene svega 120 metara od mora i plaže. S kata se pruža prekrasan pogled na more, a dodatnu vrijednost....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 502.000 €, 97,00 m2 cca 5180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Petrčane, apartman 1.kat, 30 m od mora Moderan apartman na 1. katu novogradnje u Petrčanima, smješten u drugom redu od mora, svega 30 m udaljen od obale, dok je centar mjesta na 500 m. Nekretnina se dodatno ističe krovnom terasom s pogledom na more, što pruža dodatnu....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 320.000 €, 96,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

Zadar - Petrčane, prodaje se dvosobni apartman od 96,79 m2 u prizemlju stambenog objekta sa ukupno šest apartmana u izgradnji, planirano useljenje ljeto/2025. . Sastoji se od: dvije spavaće sobe, dnevnog boravka + kuhinja + blagovaona, hodnika, kupaonice, wc-a i terase. . Nalazi se....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 415.000 € na 379.000 € - 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PETRČANE, 379.000 €, 91,00 m2 cca 4170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 415.000 €
11.03.2026 - 379.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Zadar, Petrčane, Punta Radman, komforan dvosoban apartman blizu plaže. U neposrednoj blizini plaže, 180 m od mora, u mirnoj ulici koja izlazi direktno na plažu, prodaje se prostran, moderno uređen stan smješten na prvom katu novogradnje sa 3 kata. Objekt sa ukupno tri stambene jedinice,....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 379.000 €, 90,76 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u okolici Zadra, u mirnom dijelu Petrčana, prodaje se moderan i prostran dvosoban stan površine 90,76 m², smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno tri stana. Stan se sastoji od kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, predsoblja,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 15)