- apartmani petrčane

  • Za upit "apartmani petrčane" pronađeno 104 nekretnina - prosječna cijena 4.314 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 7 nekretnina za upit apartmani petrčane pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 130 m2
  •  Po cijeni
    • do 350000 eura
    • do 440000 eura (prosječna cijena)
    • do 520000 eura
    • do 4400 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • terasa
    • atraktivno
    • suteren
    • 2.kat
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, PETRČANE, 391.500 €, 52,25 m2 cca 7490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se luxuzan, namješten, studio apartman na 1. katu sa balkonom, novogradnja, prvi red uz more! Apartman je u potpunosti namješten (namještaj, rasvjeta, uređaji, čaše, tanjuri). Studio apartman 41,75m2 / balkon 21m2. Ovo je prilika koju ne želite propustiti. Kontaktirajte me....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 390.000 €, 113,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Ponuda atraktivnih apartmana u novogradnji u Petrčanima! Udaljenost od mora i prvih plaža iznosi samo 80 metara, dok je centar mjesta udaljen tek 180 metara. Prodaje se dvoetažni apartman s krovnom terasom, smješten na prvom i drugom katu stambene zgrade. Prvi kat obuhvaća ulaz, spavaću....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 350.000 €, 74,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.08.2025.,

www.crozilla.com

Molim zvati na broj: +385 98 725978 ZA OVU NEKRETNINU KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU ! U blizini Zadra, u mjestu Kožino prodaje se prekrasan 3-sobni apartman u stambenoj zgradi sa ukupno 4 stambene jedinice. Izvrsna lokacija samog mjesta ( središnji Jadran) omogučuje kupcu izuzetno....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 490.000 €, 141,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.crozilla.com

U prodaji je moderan PENTHOUSE apartman visoke kvalitete, koji nudi luksuz i udobnost za odmor i stanovanje na jedinstvenoj lokaciji samo 200 m od mora i uređene plaže u mjestu Petrčane, nedaleko od grada Zadra. Zgrada se sastoji od 3 etaže (PR+2) s krovnom terasom, i ima ukupno 4....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 290.000 €, 48,00 m2 cca 6040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se APARTMAN u Petrčanima. Nekretnina se nalazi u prizemlju stambene zgrade. OPIS NEKRETNINE: - ulaz - kuhinja - dnevni boravak + blagovaonica - hodnik - spavaća soba - kupaonica - 2 terase - parkirališno mjesto Petrčane su smještene između Zadra i povijesnog gradića Nina,....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 379.000 €, 90,76 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u okolici Zadra, u mirnom dijelu Petrčana, prodaje se moderan i prostran dvosoban stan površine 90,76 m², smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno tri stana. Stan se sastoji od kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, predsoblja,....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 527.600 €, 102,00 m2 cca 5170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Petrčane, apartman prizemlje s vrtom i bazenom, 30 m od mora Moderan apartman u prizemlju novogradnje u Petrčanima, smješten u drugom redu od mora, svega 30 m udaljen od obale, dok je centar mjesta na 500 m. Ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za miran život ili turistički....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 285.184 € na 270.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PETRČANE, 270.000 €, 89,12 m2 cca 3030 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.12.2025 - 285.184 €
22.04.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Molim Vas kontaktirajte me na broj mob.:099 5144 132. Hvala Vam. Prodaje se prekrasan trosoban stan s pogledom na more, 89,12 m2, Petrčane, Zadar. U mirnom dijelu naselja Petrčane prodaje se dvosoban stan smješten na prvom katu moderne novogradnje. Zgrada je dio manjeg projekta koji....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 937.500 €, 192,00 m2 cca 4880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

KOŽINO ? luksuzni dvosobni stan S4 od 192 m2 na 2. katu s bazenom i panoramskim pogledom na more! Na prodaju su stanovi u ekskluzivnoj zgradi s 4 luksuzna apartmana. Smješteni su u mirnoj ulici, u zelenom i prirodnom okruženju u naselju Kožino, u neposrednoj blizini Zadar. Svaki apartman....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 159.000 € na 165.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PETRČANE, 165.000 €, 50,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 159.000 €
25.04.2026 - 165.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Petrčane ? apartman 40 m² s pogledom na more, 200 m od mora Petrčane ? apartman 40 m² s pogledom na more, 200 m od mora U atraktivnom dijelu Petrčana, na samo 200 metara od mora i uređene plaže, smješten je apartman površine 40 m², na trećem katu zgrade, s terasom i pogledom na more.....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 523.750 €, 109,00 m2 cca 4810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

KOŽINO ? luksuzni dvosobni stan S3 od 109,20 m2 na 1. katu s panoramskim pogledom na more! Na prodaju su stanovi u ekskluzivnoj zgradi s 4 luksuzna apartmana. Smješteni su u mirnoj ulici, u zelenom i prirodnom okruženju u naselju Kožino, u neposrednoj blizini Zadra. Svaki apartman....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 419.000 €, 81,00 m2 cca 5170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

Penthouse u prvom redu do mora Kožino Prodaje se atraktivan penthouse smješten u mirnom i poželjnom dijelu Kožina, svega nekoliko koraka od plaže. Ukupna površina stana s terasom iznosi 123 m. Opis nekretnine: Stan se sastoji od: dvije udobne spavaće sobe prostrane kupaonice s kadom....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 287.200 €, 100,21 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Zadar, Petrčane, Jedinstven apartman uz more. Petrčane, troetažni stan s dizalom 60 m od mora na elitnoj adresi. JEDINSTVENA NEKRETNINA I LOKACIJA! Prodaje se atraktivan stan u najposebnijoj zgradi u Petrčanima. Moderna troetažna jedinica s vlastitim ulazom, stubištem, vrtom i krovnom....