• GoHome Professional
apartmani pelješac 70 m2 - GoHome
  • apartmani pelješac 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani pelješac 70 m2

  • Za upit "apartmani pelješac 70 m2" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 3.901 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • prizemlje
    • lođa
    • atraktivno
    • 1.kat
    • terasa
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, TRPANJ, 345.000 €, 65,00 m2 cca 5310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

Tamo gdje se sofisticiranost susreće s jadranskom plimom! Otkrijte novi standard života na obali u srcu poluotoka Pelješca. LUKA Premium apartmani na plaži predstavljaju spoj suvremene arhitekture i bezvremenskog šarma. Trenutno u izgradnji i dizajnirani za zahtjevne klijente, ovi....

 
 
 
  Apartman, TRPANJ, 332.000 €, 65,00 m2 cca 5110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, JANJINA, 228.000 €, 67,80 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

-Sreser, poluotok Pelješac-Dubrovačko neretvanska županija - Video u prilogu, molimo Vas pogledati - Objekt će biti izrađen po najsuvremenijim standardima - Naglasak na turistički potencijal Ako ste u potrazi za dvosobnim apartmanom na Peljescu, mirnoj lokaciji u Sreseru, ovo je prilika....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani pelješac 70 m2'
99.000 €
235.000 €
  Apartman, TRPANJ, 300.524 €, 75,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, OREBIĆ, Na upit, 74,95 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji izvrsnog, netom završenog stana u centru Orebića. Stan je smješten u prizemlju manje zgrade s ukupno 12 stanova. Ukupna korisna površina stana s vanjskim dodacima (vrt, parkirno mjesto, terasa) je 74,95m2. Unutarnja korisna površina stana je 57,45m2 te uključuje....

 
 
 
  Apartman, OSOBJAVA, 139.000 €, 76,00 m2 cca 1830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Prednosti nekretnine: ? prostrana terasa ? tri spavaće sobe (od kojih je jedna odvojena od ostatka apartmana, ali na istom katu ? idealno za goste) ? dnevni prostor s blagovaonom i kuhinjom ? kupaonica Posredujemo u prodaji apartmana u malom, izuzetno mirnom mjestu na poluotoku Pelješcu....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more