• GoHome Professional
apartmani pazin 220 m2 što manje - GoHome
  • apartmani pazin 220 m2 što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani pazin 220 m2 što manje

  • Za upit "apartmani pazin 220 m2 što manje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, PAZIN, 600.000 €, 288,00 m2 cca 2080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, PAZIN - Kuća s restoranom na velikoj okućnici Kao administrativno središte Istarske županije, Pazin je od 19. stoljeća poznat kao "srce Istre" zbog svog strateškog položaja na poluotoku. Prekrasnu sliku rijeke Pazinčice koja izbija u Pazinsku jamu iznad ponora od 130 metara,....

 
 
 
  Apartman, PAZIN, 195.000 €, 50,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Pazin, okolica, stan u kući sa studio apartmanom Prodaje se u potpunosti namješten stan veličine 50 četvornih metara na katu kuće u Pazinu-Trviž. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje sa blagovaonom, dnevnog boravka, kupaone, te predsoblja gdje se nalazi ugradbeno spremište.....

 
 
 
  Apartman, PAZIN, 195.000 €, 70,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se potpuno renoviran i moderno uređen stan u mirnom okruženju u okolici Pazina, idealan za život ili kao investicija za turizam. Stan se nalazi na prvom katu kuće te ima vlastiti vanjski ulaz, što osigurava dodatnu privatnost. Ukupne je površine 50 m i sastoji se od kuhinje....

 
 
 
  Apartman, PAZIN, Centar, 228.000 €, 80,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra, Pazin stan kompletno renoviran na odličnoj lokaciji Prodajemo kompletno renoviran stan u centru grada od cca 80m2. Stan se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila i dnevnog dijela. Grijanje i hlađenje na klime. Detaljnije informacije isključivo na upit. .

 
 
 
  Apartman, PAZIN, 190.000 €, 95,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi imamo pravu rijetkost na tržištu U SAMOM SRCU iSTARSKE ŽUPANIJE! Na odličnoj lokaciji u blizini Pazina, imamo u ponudi dva potpuno adaptirana i namještena stana u istoj kući. Prvi stan površine 50 m2 smjestio se na prvom katu zgrade, sljedećeg koncepta: kupaonica, dvije spavaće....

 
 
 
  Apartman, PAZIN, 700.000 €, 280,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U malom mjestu u središnjoj Istri prodaje se kuća s bazenom i prostranom okućnicom od 11359 m2. Kuća je površine 280 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, otvorenog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, na katu kuće se nalaze tri spavaće sobe i dvije kupaone. U drugom dijelu kuće,....

 
 
 
  Apartman, PAZIN, 730.000 €, 280,00 m2 cca 2610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

U romantičnom i mirnom naselju udaljenom 10-ak minuta vožnje od centra Pazina smjestila se ova moderna ljepotica s bazenom. Zbog svega što pruža, zasigurno je jedna od boljih prilika koja će oduševiti i one s visokim kriterijima! Osim što se nalazi na imanju od 11 000 m koji garantiraju....

 
 
 
  Apartman, PAZIN, 730.000 €, 300,00 m2 cca 2430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien prodaje lijepu kuću sa bazenom koja se nalazi u malenom selu u središnjoj Istri. Velika okućnica od 12000m2 vam omogućuje da u ovoj vili možete uživati u ljepoti prirode, a opet istovremeno Vam nudi blizinu najljepših istarskih gradova. Svi gradski sadržaji nalaze....

 
 
 
  Apartman, PAZIN, 600.000 €, 323,00 m2 cca 1860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Centralna Istra, prodajemo autohtonu kamenu kuću za odmor na mirnoj lokaciji. Tradicionalno dizajnirana istarska kamena kuća koncipirana je kao katnica sa podrumom, prizemljem i katom sveukupne površine 323 m2. U podrumu je smješten veliki vinski podrum, praonica, garderoba te dva....

 
 
 
  Apartman, PAZIN, Na upit, 360,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

TINJAN, U ponudu smo dobili ovo jedinstveno imanje s pet kamenih kuća ukupne stambene površine od 360 m². Smješteno na zemljištu površine 1.500 m², imanje je u potpunosti ograđeno tradicionalnim istarskim suhozidom i obogaćeno uređenim zelenilom, što pruža potpuni mir i privatnost.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani pazin što manje (15)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine