• GoHome Professional
apartmani pazin 200 m2 - GoHome
  • apartmani pazin 200 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani pazin 200 m2

  • Za upit "apartmani pazin 200 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, PAZIN, 700.000 €, 280,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U malom mjestu u središnjoj Istri prodaje se kuća s bazenom i prostranom okućnicom od 11359 m2. Kuća je površine 280 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, otvorenog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, na katu kuće se nalaze tri spavaće sobe i dvije kupaone. U drugom dijelu kuće,....

 
 
 
  Apartman, PAZIN, 550.000 €, 399,00 m2 cca 1380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodajemo kuću okruženu vinogradom na odličnoj lokaciji blizu Pazina koja se proteže na tri etaže ukupne površine 399m2. U podrumu se nalazi konoba, u prizemlju se nalazi ugostiteljski prostor sa dva sanitarna čvora (osoblje, gosti) i garaža. Do prizemlja se nalazi apartman sa kuhinjom,....

 
 
 
  Apartman, PAZIN, 600.000 €, 323,00 m2 cca 1860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Centralna Istra, prodajemo autohtonu kamenu kuću za odmor na mirnoj lokaciji. Tradicionalno dizajnirana istarska kamena kuća koncipirana je kao katnica sa podrumom, prizemljem i katom sveukupne površine 323 m2. U podrumu je smješten veliki vinski podrum, praonica, garderoba te dva....

 
 
 
  Apartman, PAZIN, Centar, 228.000 €, 80,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra, Pazin stan kompletno renoviran na odličnoj lokaciji Prodajemo kompletno renoviran stan u centru grada od cca 80m2. Stan se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila i dnevnog dijela. Grijanje i hlađenje na klime. Detaljnije informacije isključivo na upit. .

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 370.000 € na 330.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PAZIN, 330.000 €, 350,00 m2 cca 940 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.03.2026 - 370.000 €
13.05.2026 - 330.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom i ugodnom okruženju u okolici Trviža prodaje se samostojeća kuća ukupne površine cca 350 m², smještena na cca 800 m² okućnice. Kuća je građena 1980-ih godina i prostire se na tri etaže: podrum, prizemlje i kat, te nudi mnogo prostora i mogućnosti za uređenje prema željama....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 230.000 € na 234.000 € - 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PAZIN, 234.000 €, 105,00 m2 cca 2230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 230.000 €
14.03.2026 - 234.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja potpuno renoviranu kuću smještenu u samom centru Pazin. Kuća je u potpunosti obnovljena 2022. godine te je spremna za useljenje bez dodatnih ulaganja. Ukupne je površine približno 100 m² i proteže se na tri etaže, nudeći funkcionalan....

 
 
 
  Apartman, PAZIN, 730.000 €, 280,00 m2 cca 2610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

U romantičnom i mirnom naselju udaljenom 10-ak minuta vožnje od centra Pazina smjestila se ova moderna ljepotica s bazenom. Zbog svega što pruža, zasigurno je jedna od boljih prilika koja će oduševiti i one s visokim kriterijima! Osim što se nalazi na imanju od 11 000 m koji garantiraju....

 
 
 
  Apartman, PAZIN, 195.000 €, 50,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Pazin, okolica, stan u kući sa studio apartmanom Prodaje se u potpunosti namješten stan veličine 50 četvornih metara na katu kuće u Pazinu-Trviž. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje sa blagovaonom, dnevnog boravka, kupaone, te predsoblja gdje se nalazi ugradbeno spremište.....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 234.000 € na 215.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PAZIN, 215.000 €, 120,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 234.000 €
28.03.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.crozilla.com

PAZIN, u ponudi imamo kuću s vrtom i vlastitim parkingom. Kuća se nalazi u blizini svih sadržaja potrebnih za život, u neposrednoj blizini nalaze se trgovina, škola, vrtić, dom zdravlja, frizerski/kozmetički salon, kafići, restorani i banke. Uzevši u obzir lokaciju, nekretnina je....

 
 
 
  Apartman, PAZIN, 730.000 €, 300,00 m2 cca 2430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien prodaje lijepu kuću sa bazenom koja se nalazi u malenom selu u središnjoj Istri. Velika okućnica od 12000m2 vam omogućuje da u ovoj vili možete uživati u ljepoti prirode, a opet istovremeno Vam nudi blizinu najljepših istarskih gradova. Svi gradski sadržaji nalaze....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani pazin (15)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.