apartmani pakoštane pala cijena - GoHome
  • apartmani pakoštane pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani pakoštane pala cijena

  • Za upit "apartmani pakoštane pala cijena" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 3.778 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-35%

Promjena cijene sa 349.990 € na 226.780 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PAKOŠTANE, 226.780 €, 85,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.09.2025 - 349.990 €
25.04.2026 - 226.780 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.09.2025.,

www.simicdom.com

Na prodaju je apartman smješten u zgradi modernog dizajna u novogradnji u Pakoštanima. Apartman se nalazi na drugom katu zgrade i ima unutarnju površinu od 67 m2 te još 60 m2 krovne površine. Plaža je udaljena 800m od zgrade, dok su najbliži dućan i kafić udaljeni minutu hoda od zgrade.....

 
 
 
 
-31%

Promjena cijene sa 399.990 € na 274.172 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PAKOŠTANE, 274.172 €, 101,75 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.09.2025 - 399.990 €
25.04.2026 - 274.172 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.09.2025.,

www.simicdom.com

Na prodaju je apartman smješten u zgradi modernog dizajna u novogradnji u Pakoštanima. Apartman se nalazi na drugom katu zgrade i ima unutarnju površinu od 81 m2 te još 71 m2 krovne površine. Plaža je udaljena 800m od zgrade, dok su najbliži dućan i kafić udaljeni minutu hoda od zgrade.....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 687.500 € na 575.000 € - 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PAKOŠTANE, 575.000 €, 107,00 m2 cca 5370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.05.2024 - 650.000 €
06.03.2025 - 590.000 €
13.09.2025 - 687.500 €
23.04.2026 - 575.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2024.,

www.bonum-nekretnine.com

Prodaju se apartmani u novogradnji, prvi red do mora, Drage - Pakoštane U ponudi su četiri stambene jedinice u zgradi smještenoj na izuzetno mirnoj lokaciji. Apartman S3 - dvoetažni apartman. Na donjoj etaži (prvi kat) nalaze se tri spavaće sobe, dvije kupaonice i prostrana terasa.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani pakoštane pala cijena'
274.172 €
 
-7%

Promjena cijene sa 237.000 € na 220.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PAKOŠTANE, 220.000 €, 65,00 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 237.000 €
07.03.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PAKOŠTANE - Namješten dvosoban apartman od 65 m² ? prvi kat, terasa s pogledom na more! Prodaje se potpuno namješten i opremljen apartman oznake S4, smješten na prvom katu zgrade u mirnoj ulici. Stan je uredan, s gotovo novim namještajem i uređajima. S terase se pruža pogleda na more.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com