• GoHome Professional
apartmani pakoštane 90 m2 - GoHome
  • apartmani pakoštane 90 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani pakoštane 90 m2

  • Za upit "apartmani pakoštane 90 m2" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 3.360 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • terasa
    • atraktivno
    • 1.kat
    • vrt
    • park
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, PAKOŠTANE, 320.608 €, 92,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Apartman u Pakoštanima 91,60 m, prvi kat, novogradnja Na prodaju je moderan apartman u Pakoštanima, smješten svega 520 m od mora i 650 m od centra mjesta. Nalazi se na prvom katu novogradnje čiji je završetak planiran za 2026. godinu. Ukupna neto površina....

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 309.645 €, 88,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Apartman u Pakoštanima 88,47 m, prvi kat, novogradnja Na prodaju je moderan apartman u Pakoštanima, smješten svega 520 m od mora i 650 m od centra mjesta. Nalazi se na prvom katu novogradnje čiji je završetak planiran za 2026. godinu. Ukupna neto površina....

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 278.000 €, 85,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se apartman BS1 (85,31 m2) u prizemlju manje novogradnje s 6 jedinica u mjestu Pakoštane. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, kupaonice i natkrivene terase. Stanu pripada parkirno mjesto pred zgradom i vrt od....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani pakoštane 90 m2'
268.000 €
320.608 €
Na upit
  Apartman, PAKOŠTANE, 349.000 €, 90,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ZADAR, PAKOŠTANE - Dvoetažni apartman s predivnim pogledom Prodajemo dvoetažni apartman sa prostranom natkrivenom terasom s koje se pruža predivan pogled na more i otoke. Apartman se nalazi na drugom katu i u visokom potkrovlju stambene zgrade izgrađene 2011.g. Stan se proteže na....

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 319.830 €, 91,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Apartman u Pakoštanima prizemlje, 91,38 m s vrtom Na prodaju je moderan apartman u Pakoštanima, smješten 520 m od mora i 650 m od centra mjesta. Apartman se nalazi u prizemlju novogradnje planirane za 2026. godinu i prostire se na ukupnu neto površinu od 91,38....

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 319.830 €, 91,38 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Pakoštane ? novogradnja, atraktivna lokacija, komforan dvosobni apartman u prizemlju. Apartman S2 nalazi se u stambenoj zgradi s ukupno 6 apartmana. Modernog je dizajna i funkcionalnog rasporeda, s ukupno 91,38 m² korisne površine. Apartman se sastoji od predsoblja, dvije spavaće....

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 309.645 €, 88,47 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Pakoštane ? novogradnja, atraktivna lokacija, komforan dvosobni apartman na prvom katu. Apartman S4 nalazi se u stambenoj zgradi s ukupno 6 apartmana. Modernog je dizajna i funkcionalnog rasporeda, s ukupno 88,47 m² korisne površine. Apartman se sastoji od predsoblja, dvije spavaće....

 
 
 
 
-35%

Promjena cijene sa 349.990 € na 226.780 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PAKOŠTANE, 226.780 €, 85,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.09.2025 - 349.990 €
25.04.2026 - 226.780 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.09.2025.,

www.simicdom.com

Na prodaju je apartman smješten u zgradi modernog dizajna u novogradnji u Pakoštanima. Apartman se nalazi na drugom katu zgrade i ima unutarnju površinu od 67 m2 te još 60 m2 krovne površine. Plaža je udaljena 800m od zgrade, dok su najbliži dućan i kafić udaljeni minutu hoda od zgrade.....

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 278.000 €, 84,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.09.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se apartman AS1 (84,73 m2) u prizemlju manje novogradnje s 6 jedinica u mjestu Pakoštane. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, kupaonice i natkrivene terase. Stanu pripada parkirno mjesto pred zgradom i vrt od....

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 278.000 €, 84,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan BS1 (82,69 m2) u prizemlju manje novogradnje s 6 jedinica u mjestu Pakoštane. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, kupaonice i natkrivene terase. Stanu pripada parkirno mjesto pred zgradom i vrt od 50 m2,....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 278.000 € na 275.000 € - 23.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PAKOŠTANE, 275.000 €, 82,49 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.07.2025 - 268.076 €
24.03.2026 - 278.000 €
23.05.2026 - 275.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PAKOŠTANE Posreduejmo u prodaji stanova kvalitetne novogradnje sa šest stanova blizu mora. Apartman A - S1 prostire se na 82,49 m2 a sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, kupaonice, wc-a i natkrivene terase. Stanu pripada parkirno....

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 278.000 €, 82,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan AS1 (82,49 m2) u prizemlju manje novogradnje s 6 jedinica u Pakoštanama Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, kupaonice i natkrivene terase. Stanu pripada parkirno mjesto ispred zgrade i vrt od 50 m2, a neto....

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 278.726 €, 82,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

PAKOŠTANE Posreduejmo u prodaji stanova kvalitetne novogradnje sa šest stanova blizu mora. Apartman B - S1 prostire se na 82,69 m2 a sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, kupaonice, wc-a i natkrivene terase. Stanu pripada parkirno....

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 278.076 €, 82,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 268.076 € na 278.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PAKOŠTANE, 278.000 €, 82,00 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 268.076 €
28.03.2026 - 278.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!