• GoHome Professional
apartmani mareda do 420000 eura balkon - GoHome
  • apartmani mareda do 420000 eura balkon - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani mareda do 420000 eura balkon

  • Za upit "apartmani mareda do 420000 eura balkon" pronađeno 3 nekretnina - prosječna cijena 4.908 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 20 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosječna površina)
    • barem 30 m2
    • 40 m2
  •  Po cijeni
    • 390000 eura (malo jeftiniji)
    • 440000 eura (malo skuplji)
    • do 4700 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • namješten
    • pogled na more
    • 3.kat
    • 2.kat
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, MAREDA, 300.000 €, 56,37 m2 cca 5320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Prodaje se stan sa predivnim pogledom na more u okolici Novigrada. Stan se nalazi na drugom katu stambene zgrade, te je veličine 56.37 m2. Sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, kupaonice, dvije spavaće sobe te dva prostrana balkona. Sa jednog se balkona pruža pogled na....

 
 
 
  Apartman, MAREDA, 150.000 €, 32,11 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se šarmantan apartman u neposrednoj blizini prekrasne plaže Na prodaju je atraktivan i funkcionalan apartman smješten svega 500 metara od mora, idealan za turistički najam ili miran obiteljski odmor. Nekretnina je promišljeno raspoređena i pruža ugodan boravak tijekom cijele....

 
 
 
  Apartman, MAREDA, 149.000 €, 31,49 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina predstavlja jednosoban stan na 3. katu, ukupne površine 32 m². Stan se sastoji od ulaznog prostora s kuhinjom, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupaonice te balkona koji pruža dodatni vanjski prostor za opuštanje. Zahvaljujući funkcionalnom rasporedu, stan je....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com